AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kosovarja e martoi polakun, e bėri mysliman dhe ia vuri njė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kosovarja e martoi polakun, e bėri mysliman dhe ia vuri njė    Mar 8 Juil - 12:41

(Foto)
1
Kapiteni polak i KFOR’it i cili u bė sot nė Kaēanik mysliman ėshtė martuar me njė kosovare.
Nė fotografitė e mėposhtme shihet Bartolomiej Urban me nusen e tij gjatė dasmės sė tyre.
Bartolomiej Urban u konvertua nė Kaēanik.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosovarja e martoi polakun, e bėri mysliman dhe ia vuri njė    Mar 8 Juil - 12:41

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kosovarja e martoi polakun, e bėri mysliman dhe ia vuri njė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: