AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku mė i afėr

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku mė i afėr   Dim 20 Juil - 17:26

Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku mė i afėrt i Millosheviqit

Fotografia
alban tetova • 12 orė me parė
o qerim kelmendi pse hike kur e vran adrian krasniqin pse se more kufome por e lae ndor te policis e ike pse spo tregon edhe per ali ametin qe asht shpiun mos ban dalime
10 • Pėrgjigju•Shpėrndaje ›


strellci • 12 orė me parė
Pasi qe paske qenė njeriu mė i afert i Heronjėve na trego se si u vran dhe kush i vrau keta dy heronj tė qmuar te kombit tonė? Dhe ku ishe ti kur keta te dyu vranė? Ka zėra qe thonė se jeni ju te uqk-s qė i qitet ne pritė keta dy heronj?!

strellci • 12 orė me parė
Pasi qe paske qenė njeriu mė i afert i Heronjėve na trego se si u vran dhe kush i vrau keta dy heronj tė qmuar te kombit tonė? Dhe ku ishe ti kur keta te dyu vranė? Ka zėra qe thonė se jeni ju te uqk-s qė i qitet ne pritė keta dy heronj?!

Ali Ramadani • 8 orė me parė
mos te nxitohemi sepse ky Qermi Kelmendi me vllezerit t e tij jane te gjith demagoga stalinist enverist me at filozofi ideologjike jetojn qe moti,,kta kan siklete,,sepse deri tani ishin te mbrojtur nga pushtetaret e shikut qe ishin nje numer i mire ne institucionet,,,dhe tani aj shef se ata nuk do jen me ne Institucione udheheqese dhe tentojn te bindin opinjonin me deklarime te rrejeshme,,ne emer te kujt ky flet per Muharrem Ismailit,,ishe guvernator ne Banken e kosoves,,kishte dhe mandate tjera si ekspert ekonomik,,i cili gjat nje dite nga bugjeti i kosoves ndante nga 4 deri 5 milion dollar per hargjime publike ditore ne Kosoven Autonome,,,Djali I tij Fisniku jeton ne rrugen Agim Ramadani,,ne apartman te babes se vet,,me prinderit dhe nga natyra dhe temperamenti duket temperament,,,por ne shpirt ndihet shum Shqiptar i aresimuar,,,etjera etjera e ti Qerim behu gati me Ibrahimin per gjykime te mekateve....

HASANI • 4 orė me parė
TREGONA O QENEFo Qerim Kelmendi, I FLLIQT QYSH E VRAVE SMAJL HAJDARIN


Vlora pejani • njė orė me parė
luje luje qerim kelmendi po ti sje askushi pos nj hajn qe ne aksionin e par ne kliqin te lugut te leshanit ski dit me e mbajt automatikin dhe te ka rae nga dora dhe shokun mate ngusht e keni lan vetun te vdekur dhe jeni ik si qet pa qit aste nji fishek.po ti ke vjedh dhe ke adaptue lokale te shoqeris pejane ne qender te pejes.ti duhesh me u denue nga arganet per veprimtari te uzurpimit ti ske lidhje me patriotizem he mazamakeq
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku mė i afėr
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: