AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vlora,Qerim Kelmendi ke vrar Skender Kuqin dhe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vlora,Qerim Kelmendi ke vrar Skender Kuqin dhe   Mer 23 Juil - 6:25

Vlora eron • 14 orë më parë
qerim kelmendi ka dor ne vrasjen e skender kuqit.qerim kelmendi kurr ska shkrep aste nji plumb kunder shkaut.me vrasjen e ardian krasniqit ky far qerimi mshefet ne biren e hinit.dhe mbas lufte e ka uzurpuar ne qender te pejes nji lokol shoqeror te qytetarve te pejes.ky e meriton burgin deri ne 35 vite denim


Vlora • 3 ditë më parë
luje luje qerim kelmendi po ti sje askushi pos nj hajn qe ne aksionin e par ne kliqin te lugut te leshanit ski dit me e mbajt automatikin dhe te ka rae nga dora dhe shokun mate ngusht e keni lan vetun te vdekur dhe jeni ik si qet pa qit aste nji fishek.po ti ke vjedh dhe ke adaptue lokale te shoqeris pejane ne qender te pejes.ti duhesh me u denue nga arganet per veprimtari te uzurpimit ti ske lidhje me patriotizem he mazamakeqhttp://botasot.info/kosova/315603/fisnik-ismajli-i-pergjigjet-qerim-kelmendit-a-i-strehove-ne-shtepine-tende-vrasesit-e-smajl-hajdarajt/#
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vlora,Qerim Kelmendi ke vrar Skender Kuqin dhe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: