AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Selim Gashi;Reshat çka e ke Imri Badallen ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Selim Gashi;Reshat çka e ke Imri Badallen ?   Lun 28 Juil - 4:31

Reshat Badallaj I nderuar Selim, Une te theme te verteten. Dr. Imriun, nuk e kam te konakut. E kam te lagjes,por vdekje dhe dasma i bejme nje. kA KOHE QE PROFESOR iMRIU,jeton ne Prizren me tere familjen dhe kushurint e tij. Nuk e kam te larget, e kam te aferte edhe pse nuk e kam te konakut. Kaq. Pershendetje shqiptarisht nga une, RESHATI
5 juillet, 12:30 · J’aime

Reshat Badallaj sE KUSH ESHTE PATRIOT,tregon populli dhe puna e tij
5 juillet, 12:32 · J’aime

Selim Gashi FLM !
5 juillet, 12:32 · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Selim Gashi;Reshat çka e ke Imri Badallen ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: