AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ereleta Hoti shkruan vica

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ereleta Hoti shkruan vica   Jeu 7 Aoû - 9:35

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ereleta Hoti shkruan vica   Jeu 7 Aoû - 9:48

ets  Tweets et réponses
Erleta Hoti @erletahoti  ·  6 h
Per ekstremizmin fetar sot paska fole edhe luftetari i kahershem i kesaj dukurie! http://fb.me/32IgDS6Oi
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 h
O çelu tokë se ka zbritje ama kësaj rradhe s'po zbres unë! 󾌡
Rryma shtrenjtohet për 5 për qind nga 1 shtatori http://fb.me/6H3Cz6DRD
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 h
Qysh ka thone ni shoqe, ne Facebook inspirohesh per 4 opcione:
1. Ja me u feju
2. Ja me u martu
3. Ja me u... http://fb.me/6HqfD5Bt6
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 h
LAJM TRONDITES per te gjithe shqiptaret qe po presin me padurim se cfar po ndodh me vendin e tyre! http://fb.me/2tPQ7eE2l
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 h
Tmerr: Njonit ia gjujne doren ne kontenjer, tjetrit ia vjedhin veshken ne spital, njerzit shkojne ne ate bote si... http://fb.me/2HzhM0oQw
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  6 août
Qe nga sot mos bleni as miell. Secili nga nje are per veti tu mjell miser, tu prodhu e tu gatu!
Skandali,... http://fb.me/1d4iECLDF
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 août
󾌴 http://fb.me/1bLc2HH0C
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 août
Ma mire zgjedhje te reja prap se prap! http://fb.me/38VyUlkG6
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 août
. http://fb.me/1yVv88JvA
Voir le résumé
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 août
A nuk po sillet PDK-ja ka Drenica mo a?
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 août
Gruaja: I dashur po nisem per Brazil. Te te sjell ndonje gje?
Burri: Po. Me duhet 1 femer braziliane.
[Pas... http://fb.me/1wGDIxhJg
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 août
?! http://fb.me/1e0iw0uBh
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 août
When you're down, you know who your friends are.
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 août
Urime 4 gushti, Dita Nderkombetare e pezullimit te konstituimit te Kuvendit dhe krijimit te Qeverise se Kosoves!
Te gjithe mbi #Ligjin
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 août
Pse n'Kosove po ju vnojne pulave pampersa koheve te fundit?
Se ja kan nise vezet me ju thy ne asfallt. 󾌴
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 août
100% vec pse une e kritikojsha Hoxhe Shefqet Krasniqin e Irfan Salihun Amerika paska vendose me ia ndalu hyrjen... http://fb.me/6D4QiToQt
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 août
Doli Behar Behari ne pah dhe une tek sot e kuptova se per cfar arsye disa njerez me shkruajne keshtu: "Pse po... http://fb.me/3sxMzpHlb
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 août
Behar Behar: Sa i perket rastit te Lavdim Muhaxherit qe e ka kry at vrasje, une pajtohem plotesisht sepse ai... http://fb.me/1bJ1DMPlI
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 août
E vetmja mundësi për të qëndruar larg (siç edhe jemi...) botës dhe problemëve arabe është krijimi i mënjehershëm... http://fb.me/1fqDVgTy4
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 août
Identifikohu edhe ti!... http://www.njekomb.com  http://fb.me/3yPgvIZHf
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 août
http://fb.me/6AiUnEpCU
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 août
Tash a kemi faj ne si popull, qeveria ne ikje, Amerika apo secili nga pak? Ketu po permendet ekstremiteti fetar,... http://fb.me/2kOrqXPmf
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 août
Ika me e bo valixhen gati, se pas gjithe ketyre emerimeve te ambasadoreve dhe te konsujve me kishin emeru Ambasadore ne Hane. Naten e mire!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
Me ne fund paska vendose edhe LVV te reagoje rreth ekstremizmit fetar! Ju flm. http://fb.me/6AveabTOi
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
. http://fb.me/6z66nhl0l
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
"Pse duhet të ekzistojë toleranca ndërfetare, kur në të gjitha librat e shenjtë flitet për tolerance?"
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
Jaaaaaaaaa une ika prej Kosove e ju boni cka te doni! Paska me krise lufte fetare,politike,morale,shoqerore etj.... http://fb.me/1rQmWwnxC
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
E masnej po thuni qe politika me fete nuk eshte e lidhun. Me mytet ore!
“Parmbrëmë në restorantin Rron... http://fb.me/6SvtprrVk
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
Dua DET! — feeling blue
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
Bajram bonu gati me i mbrojte "Kufijte" e Kosoves, si dhe fletarrestin se po vijne me na e "cliru" Mitrovicen!... http://fb.me/1er8w6Mz5
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 août
I posted a new photo to Facebook http://fb.me/1Ue80CVpi
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  31 juil.
Në maj të vitit 2014, Lakhdar Brahimi - i dërguar special i OKB-së ka raportuar se mbi 400 shqiptarë janë të... http://fb.me/6AtHXjVWC
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  31 juil.
Lajmi hit i dites se sotme, pas shok terapive te Williamsonit e Lavderim Muhaxherrit: Pse nuk flasin mes vete... http://fb.me/6Go9f6pAU
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juil.
Ec e mos kesh tash, 1 here i mbron e tash i akuzon shqiptaret ne Siri. ncnc http://fb.me/3rjI7RpDO
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juil.
Ministri i Punëve të Brendshme Bajram Rexhepi paska lëshuar fletarrest ndërkombëtar për Lavdërim Muhaxherin e... http://fb.me/6DtLYIhAp
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juil.
08.11.2012
Elemente radikale vehabiste po depërtojnë në Kosovë dhe ato mund ta prishin harmoninë ndërfetare që ka... http://fb.me/6DpiXvpz1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  29 juil.
Keso lloj fotosh kurre nuk kam postuar ne jeten time dhe eshte hera e pare dhe e fundit qe do te postoj. Uroj qe... http://fb.me/6G37oCCIL
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  29 juil.
Hey how ya doin'
Sorry ya can't get through.
Why don't you leave your name
And your number
And I'll get back to you?! http://fb.me/1atlWfzKI
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  29 juil.
haha Very Happy http://fb.me/2kqAA1TLI
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juil.
Gjithë ditën e sotme pashë në foto dhe video liderët tanë politik, të cilët hynin e dilnin nga vizita tek Myftiu i... http://fb.me/CiheSpYk
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juil.
Zërat e "padëgjuar" të ish kolegëve në RTK, që ende po injorohen nga ana e shtetit tonë!

Kundër-reagim i... http://fb.me/3jN2yVQal
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juil.
Këto gjeste humane më gëzojnë sadopak në festa dhe ju lumtë prijësve fetarë dhe besimtarëve të çdo feje që... http://fb.me/6Ki8Zq8p5
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juil.
Të gjithë shqiptarëve të besimit islam ju uroj Fitër Bajramin! Qofshit me fat, mbarësi dhe paqit shumë bereqet e... http://fb.me/3pZ6N6J8X
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juil.
Uroj që Zoti t'ua pranojë dhe shpërblejë axherimin të gjithë miqëve besimtarë të fesë islame. Paqja, mirësia dhe... http://fb.me/6GtmUxXFU
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juil.
http://fb.me/21r6ZPNaq
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juil.
Paradoksi bashkëkohor politiko fetar: Tema: Demokracia dhe të drejtat e njeriut
Ekskluzive: Në tribunë mund të... http://fb.me/36X3qxhMw
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juil.
Ne Prizren — at Xhamia E Bajraklisë http://fb.me/7uiumRHFf
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juil.
Deputeti Gezim Kelmendi me deklaraten e tij qe populli t'i beje cenzure prodhimeve amerikane GODET fuqishem... http://fb.me/33voLtVio
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juil.
Hahaha http://instagram.com/p/q6n7RxkUgD/
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juil.
I posted a new photo to Facebook http://fb.me/4eOGGIMkQ
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juil.
"Nuk e di se me çfarë armësh do të luftohet gjatë Luftës së III-të Botërore, por në Luftën e IV Botërore do të... http://fb.me/1dvW8t4Rp
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
I'm again Erleta Hoti and I hate when you call my country #Kosovo, because it's name is #Kosova with the letter... http://fb.me/1uWW7hyz9
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
Imperator Ks Sot asnje portal, media, asnje organizate per mbrojtjen e te drejtave te njeriut dhe asnje parti... http://fb.me/6Fbhj64gv
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
My name is Erleta Hoti from Prishtina, Kosova and I #SupportKurdistan
(meqe jemi tek e drejta e popujve per Vetevendosje)
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
travelling to Sheshi Zahir Pajaziti
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
Lista Srpska e do “Ministrinë e Pushtetit Lokal” për ta krijuar asociacionin e komunave serbe!
Edhe po te ndodhi... http://fb.me/6FGGoera8
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
Cka kemi me kendu tash? http://fb.me/6FI2T0Qib
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
MOS SHPIF Kujtim Kurti
Reagim nga @Avdi Ibrahimi

Dialog per Erleta Hotin: “Haxhi Kuçi: Tek e fundit unë Haxhi... http://fb.me/3ldprME08
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
MOS SHPIF @Kujtim Kurti
Reagim nga @Avdi Ibrahimi

Dialog per Erleta Hotin: “Haxhi Kuçi: Tek e fundit unë Haxhi... http://fb.me/32iYzNi31
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juil.
Kush eshte Kujtim Kurti?!
Reagim nga Reshat Badallaj http://fb.me/3B6IL7UgD
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juil.
Kushtetuesja pezullon përkohësisht Isa Mustafën si Kryetar të Kuvendit

Gjykata Kushtetuese ka pezulluar vendimin... http://fb.me/70eZhck7H
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juil.
Kushtetuesja pezullon përkohësisht Isa Mustafën si Kryetar të Kuvendit
Gjykata Kushtetuese ka pezulluar vendimin... http://fb.me/2kPI948QC
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juil.
Përse nuk kemi më shumë teologë të fesë Islame në Kosovë dhe përse nuk u jipet hapësirë në media që të shprehen?... http://fb.me/30opumMjV
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juil.
Këta po edhe na mes veti jemi miq,  kështu e ka kjo politika. Populli përqahet e shefat mbledhin pika!
Fitim Morina
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juil.
Dy Kushtet e "Lista Srpska-s" për ta votuar këdo që e krijon qeverinë e re të Kosovës:
1. Krijimi i... http://fb.me/19AaCdPvD
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juil.
Dy Kushtet e "Lista Srpska-s" për ta votuar këdo që e krijon qeverinë e re të Kosovës:
1. Krijimi i... http://fb.me/6EkCJ5jyz
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juil.
Nga Kimete Berisha

Po ku mundet me qenë demokratik e ligjor, dinjitoz e normal, Parlamenti ku për deputë i ka:... http://fb.me/39Rio8AQ5
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juil.
Kushtet e “Srpskas” e bllokojnë bllokun opozitar Deputetët serbë të enjten, më 17 korrik, e votuan Isa Mustafën... http://fb.me/6Ga4DvV0A
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juil.
Kushtet e “Srpskas” e bllokojnë bllokun opozitar Deputetët serbë të enjten, më 17 korrik, e votuan Isa Mustafën... http://fb.me/6Cm2WRqNn
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juil.
Kush mbjell erë, korr stuhi... Por, pas çdo stuhie lind Dielli!
(2 fjalë të urta popullore)
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juil.
Masi prej sot pritet me ardh Baba i "Babeve" Williamsoni me gjithe kete raport trondites, per politike mo nuk... http://fb.me/2kxQIQ9zY
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juil.
Na s'jem per Pushtet,
Na po dojme me bo Shtet!
Se e kem bo fet,
Krejt me marifet.

"Baba" na nimon,
KQZ-ne e kem... http://fb.me/3Fo0bRN2r
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juil.
Ment n'Kosove e kryt po e coj me ni ven ma te sigurte! - fore
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juil.
Kurre ma shume s'kom andrru me ike prej Kosove edhe mos me u kthy ja  20 vjet! — feeling disappointed
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juil.
Interesant: ”Në momentin që KQZ-ja e certifikon një deputet, ai është i lirë të vendos se cili grup parlamentar... http://fb.me/6V3R68jap
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juil.
A ka mundesi ligjore qe Kuvendi me e dergu ne Gjykaten Kushtetuese "Baben", per shembull?
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juil.
Fashizmi dezinformativ i RTK-se nuk ka fund!
Qetu pajtohem me ty! http://fb.me/6FZsGADNP
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Realitet i hidhur! http://fb.me/3ciZxBr9o
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Realitet i hidhur! http://fb.me/32jNZk7ee
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Duke e mesu Nian qe zalli nuk eshte lloq se kerkonte me ja la durte! Very Happy http://fb.me/6p3iKK1ja
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Duke e mesu Nian qe zalli nuk eshte lloq se kerkojke me ja la durte! Very Happy http://fb.me/37Ul4lbuX
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Nje dite rutinore. haha http://fb.me/6IdBCCKtJ
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Nje dite rutinore papunesie...haha http://fb.me/6VymeETwM
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Ja dojne me na cu ne zgjedhje te jashtezakonshme ja dojne me u tranu! A po i kujtohet kujt qe vec shperberja e... http://fb.me/6FxSh8RLw
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Ja dojne me na cu ne zgjedhje te jashtezakonshme ja dojne me u tranu! A po i kujtohet kujt qe vec shperberja e... http://fb.me/1moC9NIRa
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juil.
Kenga Demokraci nga TROJA me mesazh shume te forte! http://fb.me/2lTpJclP7
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juil.
Sonte ne debatin Jeta ne Kosove, drejtori i mediumit te "pavarur" publik RTK- se me dinjitet e deshmoi se eshte... http://fb.me/2kdBKcHDd
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juil.
Kush po thote qe roku ka vdeke te na? Kanga Demokraci nga TROJA me mesazh shume te forte. You rock guys! http://fb.me/6krORtbfF
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juil.
http://fb.me/2hbBoey0f
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juil.
Eksik! Na kenaqen me shok terapi. http://fb.me/1vk8iCsBt
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juil.
Kurre se di pse kaq shum gezim per renien e PDK- se ne opozite?! Deputetet rrogat e meditjet I marrin, munden me... http://fb.me/1czSess1H
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juil.
Me ka mbete pike qe s' mujta me e pa seancesn e Kuvendit. Cka ndodhi? A ka reprize diku? Per RTK- ne e morra vesh... http://fb.me/6D30T9Cnz
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  15 juil.
Ne gjithe boten idete dhe kreativiteti cmohen e qe besa paguhen edhe shtrenjte, kurse tek ne perbuzen. Po shoh... http://fb.me/6WFldgPIb
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juil.
Deskluzive: BE-ja në marrëveshje me SHBA-të dhe me një pjesë të lidershipit kosovar së shpejti do ta mandatojë... http://fb.me/2KzE0Unwf
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juil.
I posted a new photo to Facebook http://fb.me/1bG33mz8z
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juil.
#Argjentina...por, jo pse e ka Che Guevaren po pse me pelqen ta fitoje kete kampionat. Smile
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juil.
Neutral http://fb.me/32IGsp6na
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juil.
Me Nian <3 http://instagram.com/p/qZyVvsEUvb/
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  12 juil.
-A ka perfundu kampionati boteror?
-A po themelohet Kuvendi apo dojne me e "rrezu" ende pa ja nise punes?
-... http://fb.me/1tVFse3RQ
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juil.
Babi ky eshte fati yt... Nuk je me gjalle! Edhe pse jo me krevate apo rrobe luksoze ti ke arrite t'ja mbushesh... http://fb.me/33XIydaDL
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 3 fois aux favoris3
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juil.
Babi ky eshte fati yt... Nuk je me gjalle! Edhe pse jo me krevate apo rrobe luksoze ti ke arrite t'ja mbushesh... http://fb.me/1XE6xRCAJ
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juil.
Black Lion dhe Andin Randobrava me këngë kushtuar Ukshin Hotit (Video) http://fb.me/3He710CRN
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juil.
VV!
http://zeri.info/artikulli/41322/vetevendosje-ultimatum-koalicionit-deri-te-dielen
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juil.
BlackLion "I harruar"

Po qohu o burrë se me mall po t'pret Kosova
Ato fjalët e tua kurrë për jetë nuk i harrova,... http://fb.me/3cnNTDZwh
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juil.
BlackLion Faqe Serbe dhe nje Maqedonese sulmohen nga Kosova Warriors Group, ndersa ne backgroundin e tyre eshte... http://fb.me/3e4sx5PDG
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
S'jom ktu per muhabet online!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
I liked a @YouTube playlist https://www.youtube.com/playlist?list=LL1QHnmUK2oIal7GzNa5bNDA&feature=autoshare-lk … Liked videos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
BlackLion dhe Andin Randobrava me këngë kushtuar Ukshin Hotit (Video) http://fb.me/1a7UcX4M2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
BlackLion dhe Andin Randobrava me këngë kushtuar Ukshin Hotit (Video) http://fb.me/3JsV4aAJ8
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Ekskluzive: BlackLion dhe Andin Randobrava i këndojnë Ukshin Hotit, “I harruar” (Video)
Tanimë bashkëpunimet e... http://fb.me/3oREXPi5T
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Ekskluzive: BlackLion dhe Andin Randobrava i këndojnë Ukshin Hotit http://fb.me/1aoOQQ1tw
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Ekskluzive: BlackLion ft. Andin Reshat Randobrava "I harruar"
Kënga me e re dedikuar Ukshin Hotit http://fb.me/2j02kTPqY
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
I liked a @YouTube video https://youtu.be/3hJZ0tdPHAI?a  I HARRUAR - BlackLion ft. Andin Randobrava (DEDIKUAR UKSHIN HOTIT)
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Kënga me e re dedikuar Ukshin Hotit
BlackLion ft. Andin Reshat Randobrava "I harruar"
Ju faleminderit djema dhe... http://fb.me/1vOPxrx4W
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 3 fois aux favoris3
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Kënga me e re dedikuar Ukshin Hotit
BlackLion ft. Andin Reshat Randobrava "I harruar"
Ju faleminderit djema dhe... http://fb.me/40a49fHEm
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët http://fb.me/1a2RtQpsl
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Dhjetë këshilla të Ukshin Hotit për shqiptarët http://fb.me/6AYynKqh1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Ardit Begolli - Analiza e Hashim Thacit per lojen Brazil - Gjermani:
1. Scolari gaboj qe nuk u munu mi ble njo... http://fb.me/1aM2rHyIg
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Ardit Begolli - Analiza e HashimThacit per lojen Brazil - Gjermani:
1. Scolari gaboj qe nuk u munu mi ble njo tre... http://fb.me/6UaEYfCcS
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
Sot pritet të ndërtohet Sheshi i ”Car Lazarit” në Veri të Mitrovicës...
Në Prizren pas lufte mezi u hoq busti i... http://fb.me/2vQ0YobTh
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  9 juil.
M'doli gjumi pahiri se ja nisa me e pa ni anderr gjermanisht!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
Jahjaga dënon djegien e flamurit të Maqedonisë në Prishtinë...

Eh moj zonja presidente, më kujtohet viti 2010... http://fb.me/1T8dEuD2z
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 3 fois3 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
Jahjaga dënon djegien e flamurit të Maqedonisë në Prishtinë...

Eh moj zonja presidente, më kujtohet viti 2010... http://fb.me/2ImYHlsFW
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
LIGJI I HAMURABIT http://fb.me/3xxoWmkiD
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
LIGJI I HAMURABIT http://fb.me/43txf4CYx
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
Dje me datën 07.07.1991 portale të ndryshme publikuan një xhirim ku Ukshin Hoti para 23 vitesh kërkoi formimin e... http://fb.me/3L5g3wvX7
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
Dje me datën 07.07.1991 portale të ndryshme publikuan një xhirim ku Ukshin Hoti para 23 vitesh kërkoi formimin e... http://fb.me/2mbekAVZN
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
"Si do qe te jete, unë mendoj se blloku i inatit për bllokimin e Misionit te Ri, me krijimin e krizës politike... http://fb.me/3qwfLjuQT
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
"Si do qe te jete, unë mendoj se blloku i inatit për bllokimin e Misionit te Ri, me krijimin e krizës politike... http://fb.me/7dE1WKg1b
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
Regjistrimi i diasporës në “rrezik”, “avullohen” dy milionë euro!?
Cka po ndodhe me kete Kosove ore njerez! http://fb.me/41XrVrReB
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
Regjistrimi i diasporës në “rrezik”, “avullohen” dy milionë euro!?
Cka po ndodhe me kete Kosove ore njerez! http://fb.me/2sBJcXH1u
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
I posted a new photo to Facebook http://fb.me/6BqhQsdC2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  8 juil.
Some People Just Won’t Appreciate You Until You’re No Longer Around http://fb.me/6vejqxtG7
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
Kurteshi: Në Kosovë funksionon vetëm ligji i të fortit http://fb.me/1hxMU8lj7
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
Kurteshi: Në Kosovë funksionon vetëm ligji i të fortit [video] • KOHA: http://koha.net/?id=27&l=17014#.U7sm3o7q1ys.twitter
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
http://koha.net/?id=27&l=17026  http://fb.me/1dHUN1SsD
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
Ukshin Hoti, para fiks 23 vjetësh pati kërkuar formimin e Forcave të Armatosura të Republikës së... http://fb.me/17c4XP4OG
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
Ukshin Hoti më 7 korrik 1991, bën thirrje për formimin e Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës (Video)... http://fb.me/6YykhDMEC
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
Ukshin Hoti më 7 korrik 1991, bën thirrje për formimin e Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës (Video)... http://fb.me/6U1yZjegF
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
Keso ofertash per poste qeveritare s'ke si i quan ndryshe perpos mjerim politik, perpelitje dhe vuajtje te paepur... http://fb.me/2lRyXLM4E
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
Partia Demokratike e Kosovës i ka ofruar Lëvizjes Vetëvendosje postin e kryeministrit dhe gjashtë ministri...... http://fb.me/72fARJq1E
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
http://fb.me/6zHjUKUsV
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152790652853488&set=a.204719383487.165401.204258253487&type=1&theater
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  7 juil.
http://fb.me/35SUL8AmU
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 4 fois aux favoris4
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  6 juil.
Etta James - A Sunday Kind Of Love http://fb.me/1arhrGwVC
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  6 juil.
I need A Sunday Kind Of Love - Etta James http://fb.me/6C39OCRx2
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  6 juil.
tZgjidhjet ne kanalet tona kombetare:
1. Showbizz politik
2. Shok terapi politike
3. Futboll
4.Telenovela
5. Top... http://fb.me/6zR5ds0rN
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 juil.
http://fb.me/3nyrb3d1A
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 juil.
http://fb.me/1xvbUe6O9
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 juil.
"Sjellja politike e Vetevendosjes"?! Cfar tituj te pakuptimte... Perse nuk po vetevendosni vet pa u vare nga Levizja Vetevendosje?
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 juil.
Ndonje reagim, denim apo koment eventual nga lideret shqiptar per ngjarjet ne Maqedoni, pervec solidarizimit nga LVV? http://fb.me/3px9Xnd5w
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 juil.
Ndonje reagim, denim apo koment eventual nga lideret shqiptar per ngjarjet ne Maqedoni, pervec solidarizimit nga LVV? http://fb.me/34udR58Ei
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  5 juil.
Me falni a bon edhe 1 here me e testu kete alarm te ores 13:30 se ku banoj nuk u ndi kurgjo!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
Per cdo trazire qe ndodhe ne Veri te Mitrovices, ne Maqedoni, ne Lugine te Presheves, etj. politikanet tane... http://fb.me/3fBdimUu2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
Per cdo trazire qe po ndodhe ne Veri te Mitrovices, ne Maqedoni, ne Lugine te Presheves, etj. politikanet tane... http://fb.me/1eRZbWpGQ
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
Flamur Hasani, nga Suhareka, ka dal në sheshin “Nënë Tereza”, në Prishtinë me një pankartë në dorë ku shkruante... http://fb.me/1qWeFMaWI
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
Me ne fund qenkan certifiku rezultatet zgjedhore nga KQZ. Qenka certifiku edhe Lista e dyshimte Srpska! Urime o... http://fb.me/1yKWYX7BP
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
hahaha
@Agron Pacarada http://fb.me/6A8lAxike
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
hahaaha Agron Pacarada http://fb.me/6KuOnWlut
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
lol http://fb.me/1ot19XY3j
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
http://fb.me/3F11WiwGU
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  4 juil.
Wink
https://www.youtube.com/watch?v=ILcTHDxuDmQ
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
BlackLion Zgjohuni o dëshmorë! http://fb.me/2NWgbi74a
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
BlackLion  Zgjohuni o dëshmorë! http://fb.me/6RChtY4W1
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Alanis Morissette - I'm A Bitch http://fb.me/33JsdMGTo
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Paradoksi PDK! Ose, pse PDK po luan kaq dobët? - Gazeta Blic http://fb.me/3hpLe9WA8
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Ambasadorja amerikane Tracey Ann Jacobson haptazi refuzoi ftesën e Thaçit për ta përuruar fillimin e autostradës... http://fb.me/2pI8RNHc8
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 4 fois4 FavoriAjouté 5 fois aux favoris5
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Ambasadorja amerikane Tracey Ann Jacobson haptazi refuzoi ftesën e Thaçit për ta përuruar fillimin e autostradës... http://fb.me/2OriKJ4p4
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Gazeta Express i prishe punet me PDK-ne, tani anon nga Nisma:
VIDEO
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Deputete mos u shitni te Hashimi!
hahaha shkrim i mire http://fb.me/1u3JpYZgj
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Edi Shukriu: Arkeologët në botë gëzohen kur ndërtohen rrugët e reja e autostradat - është rast i mire të zbulohen... http://fb.me/6Api0vsEF
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Edi Shukriu Arkeologët në botë gëzohen kur ndërtohen rrugët e reja e autostradat - është rast i mire të zbulohen... http://fb.me/18Dc44bPx
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Po ia vlejka me lexu!

Reagim i Kryesise se Sindikatës së RTK-së ndaj Menaxhmentit të Radio Televizionit të... http://fb.me/2jmpy0iTx
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
Po ia vlejka me lexu!

Reagim i Kryesise se Sindikatës së RTK-së ndaj Menaxhmentit të Radio Televizionit të... http://fb.me/31epCxyC2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
http://fb.me/3nbRYpNuu
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  3 juil.
? http://fb.me/3jHK2kuox
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
Kuçi: Pa PDK s’ka qeveri, në të kundërtën shkojmë në zgjedhje!
Une: Me juve ska shtet!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
Burim Ramdani i reagon Hajredin Kuçit
Jakup Krasniqi i vërsulet Hashim Thacit...
Kur po lexoj kesi titujsh po... http://fb.me/1Z5kh7Pua
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
A din kush me me tregu se a po lahen njerezit ne Batllave?
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
2 Korriku, 7 Shtatori janë një zë në mes të Europës,
Në Prishtinë e Kaçanik u lind Republika e Kosovës!
...Kurrë... http://fb.me/6CMHVd2kb
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
2 Korriku, 7 Shtatori janë një zë në mes të Europës,
Në Prishtinë e Kaçanik u lind Republika e Kosovës!
...Kurrë... http://fb.me/1cjfGRzKg
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
Hajde menaxhment e bord i RTK-se ndrroni llogon dhe emrin ne PDK, se jeni bo gaz i botes! Edhe vajzen e ish... http://fb.me/6yNe7RowF
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
Hajde menaxhment i RTK-se ndrroni llogon dhe emrin ne PDK, se jeni bo gaz i botes! Nuk po e kuptoj se si po ju... http://fb.me/4ceHcr1p1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
http://fb.me/6XSWK5O3Y
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  2 juil.
Asgjë e jashtëzakonshme:
PDK do të çojë vendin në zgjedhje të jashtëzakonshme

Përgjigja e Gjykatës Kushtetuese... http://fb.me/1SxB6ZWmS
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
Jericho tomlin e nanes http://fb.me/6AdfUxw5i
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
Lindje, Perëndim, Perëndim a Lindje?
Si dele në pazar po t'thonë mes dy qytetërimeve
Dy konop n'qafë t'vnumë... http://fb.me/1mK2COWsl
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
Portalet që më etiketojnë me titujt "Erleta u ri-kthehet pozave të nxehta, pasi që dështoi në politikë" i... http://fb.me/33icXrt8f
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
Portalet që më etiketojnë me titujt "Erleta u ri-kthehet pozave të nxehta, pasi që dështoi në politikë" i... http://fb.me/2KzXd6cED
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
Nëse ju pëlqen të ndiqni lame më serioze, bëjani LIKE Gazëtes BLIC.

Motoja e Gazeta Blic është "Drejtë e në...... http://fb.me/3qbjZyWLL
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 5 fois5 FavoriAjouté 3 fois aux favoris3
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
Kishte vendose Brukseli me e dergu nje Zyrtar Special per t'na treguar se si qeveriset Kosova dhe se si behen... http://fb.me/3p5QpK5aO
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ereleta Hoti shkruan vica   Jeu 7 Aoû - 9:55

Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
Kishte vendose Brukseli me e dergu nje Zyrtar Special per t'na treguar se si qeveriset Kosova dhe se si behen... http://fb.me/1rbFfF4Cr
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
I posted a new photo to Facebook http://fb.me/337rCvvVj
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
http://fb.me/46C1vgjOI
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  1 juil.
haahha http://fb.me/45Sz7Yz80
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juin
http://fb.me/30UJsjk2s
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juin
Foto by Arben Llapashtica http://fb.me/168Li0VSz
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juin
http://fb.me/2oIVDTc4g
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juin
Ne pritje kur kryeministrin do te na sjelle lejleku...
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juin
Ju rriten rrogat e tash pse po shtrenjtohet rryma e artikujt ushqimor po ankoheni... Ec e bjeri ne fije ketij populli! Smile — feeling meh
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juin
hahaha http://fb.me/380JN6ax1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  30 juin
Krejt tu mendu qe ora 6 e mbramjes e kom harru me u zgju. Mjesi!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  29 juin
http://fb.me/2tgXQX3Na
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  29 juin
O Televizion pritem bre burr se po du me ardhe edhe un n'deti!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  29 juin
N'maje t'malit!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
I'm not sleeping in reality Smile http://fb.me/187lM07MR
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
Klevis Bega aka Kastro Zizo - Dankan & Nia http://fb.me/1SPDXl0Q9
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
Smile http://fb.me/19lflIXR8
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
Klevis Bega aka Kastro Zizo - Dankan & Nia: https://youtu.be/befX3F6PM2U?a  via @YouTube
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
I added a video to a @YouTube playlist https://youtu.be/befX3F6PM2U?a  Klevis Bega aka Kastro Zizo - Dankan & Nia
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
Videoklipi Falas nga Nia per babain e saj Smile http://fb.me/2WQlcBJPk
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
Videoklipi falas nga Nia per babain e saj Smile http://fb.me/2tovZvDve
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
http://fb.me/1adZSZFI4
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
Jeta vazhdon dhe ti ke arsye se perse te luftosh! Smile http://fb.me/2FS7SLZJ2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  28 juin
feeling lost
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
Rahovec, shoqërohet në polici i dyshuari për vrasjen e Pistës http://fb.me/6yGv7eDkU
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
Uroj qe te gjindet vrasesi i tij! http://fb.me/3YWTOeBxO
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
Jaaaa Lorik qeto se prita prej teje! Sa femnat tu te andrru e tu prite ne kolone per martese, e ti ke gjete sonte... http://fb.me/38Duoeo6M
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
? http://fb.me/1dJmHg1cu
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
Pyetje nga kurioziteti per legjislativin e ardhshem te Kosoves, edhe pse jam e vetedijshme se kjo pyetje nuk do... http://fb.me/1V3IYEj8C
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
http://fb.me/3m3Gd6Ww5
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
Skandal Politik: Erleta Hoti edhe pse e ka fituar mandatin si deputete ne Kuvend te Kosoves do te largohet nga... http://fb.me/2ZEvHK1Vb
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  27 juin
VV! http://fb.me/3L6B3Otv8
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juin
Ju lutem mos me uroni asgje, si dhe mos i besoni mediave se cfare thone kur faktet mund t'i gjeni ne sajt te KQZ-se. http://fb.me/6BLLpTLEm
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juin
Deputetet e Levizjes Vetevendosje! ne Kuvend, te cileve ju uroj pune te palodhshme dhe qendrueshmeri vetem ne... http://fb.me/1qGKeZIK3
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juin
Te nderuar miq, ju falenderoj qe po me uroni hyrjen time ne Kuvend, por ky lajm qe po e lexoni neper portale te... http://fb.me/2MJ5sOqbd
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juin
Deri qetash Eulexit ja kan pa hajrin , veq ata qe jau kan lshu shpiat me qera.
@Arianit B. Trepeza
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juin
Arianit A. Terpeza Deri qetash Eulexit ja kan pa hajrin , veq ata qe jau kan lshu shpiat me qera. haahha
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juin
Arsim Gerxhaliu Te na dy shqiptar spo mujm me i ba bashke....e Zvicrra i ka bo 5 ....rekordi me i ri boteror...
hahahaha
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  26 juin
Jooo bre cka jeni tu fole?
Hiç më pak se 1 milion euro i kanë marrë deri më tash kompanitë e sigurimeve nga... http://fb.me/6vwY7SgT2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
<3 Sad http://fb.me/2a7haOdLp
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
(N) ky gishti mrapsht! http://fb.me/2MG0Hlnd2
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
Deri ne momentin e fundit!

https://www.youtube.com/watch?v=CpwAQ9giRoghttp://fb.me/6J46FBMOb
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
Gjer ne momentin e fundit! http://fb.me/39yxPBDYT
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
Vec per kenaqesine time! http://fb.me/6S66mjp4p
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
Vec per kenaqesine time prap! http://fb.me/1cr1hbDiW
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
For my pleasure! http://fb.me/1uOPBC9w3
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
For my pleasure! http://fb.me/30EC2PkRk
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
A ka mundesi dikush ne menyre institucionale me ia ndale Kryeministrit ne largim fushaten personale para... http://fb.me/16T3ujQdA
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  25 juin
I posted 10 photos on Facebook in the album "Nje album kot" http://fb.me/6Df3676nD
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
I lig ndihna kur gabimet s'ja fali vetes,
ndaj juve qe ju du
si pjesa ma e mire e jetes...
Jeto jo sot per sot,... http://fb.me/6IKforheY
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
I lig ndihna kur gabimet s'ja fali vetes,
ndaj juve qe ju du
si pjesa ma e mire e jetes... http://fb.me/73r8i7Mi5
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
http://fb.me/1x9e52dA2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
E vetmja arsye se perse e dua jeten.... Per vajzen time Nia Bega.
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
Nuk bon me kalu nje dite pa e marr edhe nje lajm qe nuk te disponon!
A do të ndërroj vota nga PDK te AKR?! http://fb.me/2IYy7gLp1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
Me ne fund nje lajm i mire politik sot: Shqipëria e merr statusin kandidat për në BE.
Urime Shqipëri e mos na... http://fb.me/6G7EapmUq
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
Edhe nje lajm i mire sot: Pas 15 vjete presidentja Atifete Jahjaga ka prite delegacionin e grupit punues te... http://fb.me/6CtLhXDQQ
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
#Albania congratulations and don't forget #Kosova before your integration to EU!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 4 fois aux favoris4
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  24 juin
Me ne fund nje lajm i mire politik sot: Shqipëria e merr statusin kandidat për në BE.
Urimeeeeee Shqipëri e mos na harro!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 8 fois aux favoris8
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juin
Homazh per Kosoven 1998, qe vlen edhe sot. Sad http://fb.me/493oYZ6IG
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juin
Atehere dhe sot! Sad http://fb.me/3ArHAHOvQ
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juin
Fetah Bakija
June 18 ·
Nga libri im,, rrefimi te miku": Se di e ke me mire ti atje ku je, apo un qe jam ketu i... http://fb.me/1kvzoeFvs
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juin
Shkëputur nga: Gomari i Babatasit / Gjergj Fishta

Ju rrugaça sallahana,
vagabonda shakllabana,
rricna t'ndyet,... http://fb.me/1dkvqaxLG
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juin
Shkëputur nga: Gomari i Babatasit / Gjergj Fishta

Ju rrugaça sallahana,
vagabonda shakllabana,
rricna t'ndyet,... http://fb.me/2VObYdn5r
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  23 juin
Sonte në “Puls” të KTV-së debatohet për raportin e NATO-s mbi anën e errët të shërbimeve sekrete partiake në... http://fb.me/2oOZpuX2Z
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Rreth 100 pjesëtarë të xhandarmerisë serbe kanë hyrë mbrëmë nga Serbia në veri të territorit të Republikës së... http://fb.me/6IvJ7gMue
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Nuk po muj me e gjete kete reklame ne verzionin shqip, ndoshta ju ka ra me e pa. Motoja: Schweppes Vetem per GRA... http://fb.me/6SmXceFVm
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Nuk po muj me e gjete kete reklame ne verzionin shqip, ndoshta ju ka ra me e pa. Motoja: Schweppes Vetem per GRA... http://fb.me/32OxLnxGZ
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
http://fb.me/6C5ep3zR2
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
“Tymi i bardhë doli, kemi marrëveshje!” thënie e znj. Vlora Çitaku 1 vit më parë dhe me të vërtetë ky tym sot i... http://fb.me/1loc5mrjO
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Ku jon Bahtiri, Rexhepi, Kuqi, Thaci e Edita me e mbajte nje ligjerate paqesore permbi ure?... http://fb.me/6C1qIhlo1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Ku jon Bahtiri, Rexhepi, Kuqi, Thaci e Edita me e mbajte nje ligjerate paqesore permbi ure?... http://fb.me/1XTkgYPeh
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Ku jon Bahtiri, Rexhepi, Kuqi, Thaci e Edita me e mbajte nje ligjerate paqesore permbi ure?... http://fb.me/1g1pcQFFq
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
(JO)NJERËZORJA http://fb.me/2qAi9w3yS
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Ne QKUK, tipi i shtrire ne tavolinen e operacionit. Anesteziologu e pyet:
-Çfare lloj anestezioni deshironi?... http://fb.me/3fUsXqM1O
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Ne QKUK, tipi i shtrire ne tavolinen e operacionit. Anesteziologu e pyet:
-Çfare lloj anestezioni deshironi?... http://fb.me/1oX39M5YH
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  22 juin
Me pelqen kjo femer opinioniste, me shkrimet e saja unikate ne blogun personal. Smile http://fb.me/3m1LpJjWe
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
Kete teme mjaft merzi po me vjen me e permend edhe nuk po du fyerje e sharje, vec po pyes nga kurioziteti. A din... http://fb.me/1XW2zedqI
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
ahhahaa http://fb.me/6zmMsATuk
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
ahahhaa http://fb.me/6HwJKQbYV
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
# AMCDSA nga une nuk do ta keni asnje kesi lloj simboli ne perfitim tuaj.

Down Syndrome Albania keqpërdor... http://fb.me/1QCkqBeUs
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
A osht qekjo UFO e njejte, qe e pat zbulu drejtori gjeneral i RTK-se Mentor Shala para disa vjete ne fshatin... http://fb.me/36ADvAX0y
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
A osht qekjo UFO e njejte, qe e pat zbulu drejtori gjeneral i RTK-se Mentor Shala para disa vjete ne fshatin... http://fb.me/28edvKIjI
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ereleta Hoti shkruan vica   Jeu 7 Aoû - 9:55

Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
# AMCDSA nga une nuk do ta keni asnje kesi lloj simboli ne perfitim tuajin.

Down Syndrome Albania keqpërdor... http://fb.me/6A37qpykC
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 3 fois3 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
Nese njemend akuzohesh si "Bos i nentokes se Kosoves", te uroj te dalsh faqezi! http://fb.me/6CJPiKkir
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  21 juin
Hajde mirupafshim e dalsh faqezi e nese njemend akuzohesh si "Bos i nentokes se Kosoves"! http://fb.me/1wwqaQhGm
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Smile http://fb.me/1yBC1IZT0
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Nese 8 mije votat e dyshimta me prejardhje nga Serbia per Lista Srpska-n, nuk do te kundershtohen nga asnje... http://fb.me/1vwcilfyV
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Nese 8 mije votat e dyshimta me prejardhje nga Serbia per Lista Srpska-n, nuk do te kundershtohen nga asnje... http://fb.me/16bnpFzau
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Sheradin Berisha / 17. 06. 2014
UKSHIN HOTI NUK I PËRKET HARRESËS. AI ËSHTË NË VETË THELBIN E KUJTESËS SË KOMBIT!... http://fb.me/3QagH2RAR
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
...Me duket qe e kom rendin me ju bashkangjite edhe une kesaj proteste!

Jo per dicka, por meqe paguhet nga... http://fb.me/3hzfT1Bi4
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
...Me duket qe e kom rendin me ju bashkangjite! http://fb.me/2YzvP9rTT
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Apel për Qeverinë e adhshme të Kosovës mbi zbardhjën e fatit të veprimtarit të kombit Ukshin Hoti

Që nga muaji... http://fb.me/2YQvqJJGF
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Apel për Qeverinë e adhshme të Kosovës mbi zbardhjën e fatit të veprimtarit të kombit Ukshin Hoti

Që nga muaji... http://fb.me/1k5Sc2mbh
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
hahaha Foto nga High zone http://fb.me/6zpWCnCv1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Nga autorja Kimete Berisha

Qe, në dorë të kujt ka ra Ramush Haradinaj...

Presidentja Jahjaga e autorizoi... http://fb.me/2zzKqtmOj
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
A do te dale xhaxhai ne zgjedhje?
P.s. Ata qe preken me shprehje banale mos ta shikojne me mire. Very Happy http://fb.me/2DpFCcgo8
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Ukshin Hoti 1943 - ?
Sot ti i mbush përplot 71 vjet. Këtë dit nuk dua të të thurr vargje për kontributin tënd... http://fb.me/3YffshNiE
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  20 juin
Nga autorja Kimete Berisha

Qe, në dorë të kujt ka ra Ramush Haradinaj...

Presidentja Jahjaga e autorizoi... http://fb.me/2ZTF0xP6u
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juin
Po e imagjinoj stafin punonjes qe 2 jave ne KQZ:
1 vote, 2 vota, 3, vota....1000 vota...9999 vota.
Gabim e... http://fb.me/6HW3w2A9F
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juin
Nonat duke i lavderu djemt! haha http://fb.me/2ZzXdVDQX
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juin
Sipas Gazetes Zeri, me certifikimin e votave te Serbise Nisma nuk e kalon pragon zgjedhor?!
Këto janë rezultatet... http://fb.me/70STshFDS
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juin
Listës Srpska, i pranohen 8 mijë votat që erdhën me postë nga Serbia.
Hajde gezuar,urime, perhajer! Shtet se jo mahi. http://fb.me/6ChT8YgyH
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juin
Edhe une jam duke prite ne rend si ky! ahhaa

Marre nga High zone http://fb.me/6HEBAuMUv
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  19 juin
Ekskluzive: Kim Kardashian se bashku me familjen e saj te pasur pritet qe se shpejti ta kaloje pragun zgjedhor... http://fb.me/1cIX5H2Sj
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juin
Rudyard Kipling (Cmimi Nobel, 1907)

NE MUNDSH!
Ne mundsh ta ruash arsyen kur bota humb fillin
E fajin ty ta... http://fb.me/3gw5xalxf
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juin
Ju faleminderit per heqjen e barikadave ne Mitrovice. Vec ne tregoni kur kemi te drejte me shku e me i ujite... http://fb.me/1o7rdwjWU
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  18 juin
Nesër do të shpallet konkursi për drejtor të Klinikave të Shërbimit Klinik Universitar të Kosovës!
A thu me... http://fb.me/30RArmdkE
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juin
A do te dale xhaxhai ne zgjedhje?
P.s. Ata qe preken me shprehje banale mos ta shikojne me mire. Very Happy http://fb.me/6Cr7ACS3w
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juin
Çka qenka sonte Komentari Kushtetues? Komentues, interpretues apo zbatues?! Ende jam duke u mundu me i ra ne fije!
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 3 fois3 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juin
Tere diten gazeta Blic raporton se ne Qendren e Numerimit te Rezultateve vazhdojne te numerohen mbi 10 mije vota... http://fb.me/6zwB6PoZT
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juin
z. Sheradin Berisha se bashku me http://www.pashtriku.org  ju falenderoj nga zemra duke uruar, qe ndonje dite... http://fb.me/6zV8CL5zj
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  17 juin
Ju faleminderit gazeta Zeri! http://fb.me/2Yij0sN1i
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  16 juin
Ukshin Hoti 1973 - ?

Sot ti i mbush përplot 71 vjet. Këtë dit nuk dua të të thurr vargje për kontributin tënd... http://fb.me/2YwZt37Y1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  16 juin
Vdekja e trishtueshme e 15 vjecarit Fatlum Haxhijaj duke pritur ndihmen nga fondi 5.5 milionesh per leukemi, qe... http://fb.me/1jHwKneRx
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  16 juin
Partia Demokratike e Kosovës e cila doli fituese në zgjedhjet e 8 qershorit, nuk është duke qëndruar duarkryq... http://fb.me/34o8lbM1x
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  16 juin
Kryeparlamentari mund të bllokojë krijimin e qeverisë së opozitës? http://fb.me/381a656DX
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  16 juin
Zoti viziton ferrin. Aty sheh me qindra kazan duke u pervelu ne flake dhe e pyet dreqin: Po keta kazane cka jane?... http://fb.me/6QHZ6xOmj
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  16 juin
I posted a new photo to Facebook http://fb.me/2d2Ib5sbF
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  15 juin
Termocentrali “Kosova A” duhet të mbyllet deri në fund të vitit 2017, është zotuar Republika e Kosovës më... http://fb.me/3bxzVNf4Y
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  15 juin
KUR FLET ATDHEU JUAJ

M'i plagosën pranverat,
Gëzimin vetëm ma shuan,
Në emër të demokracisë m'u vardisën
Mu në... http://fb.me/2oAmeohHW
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  15 juin
Ngushellime familjes Pista. Shpresoj se motivi i vrasjes se Elvisit do te zbardhet sa me shpejte dhe se shpirti i... http://fb.me/6wZQRVh7z
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  15 juin
znj. Citaku me deklaraten: E di qe jeni te varfer, por mos kerkoni azil!, si dhe z.Thaci me premtimet e tija per... http://fb.me/18RJETMbJ
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
? http://fb.me/3FkL9NkMa
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
14 qershori, Dita e Çlirimit të Rahovecit. http://fb.me/6QHMDeH7R
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
Shota A. Baraliu hahaa http://fb.me/3fROugWeY
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
Meshkujt! http://fb.me/1cXAM9I1i
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
Adem Jashari injorohet në Ditën e Çlirimit dhe të Dëshmorëve në komunën e Drenasit, që udhëhiqet nga PDK?
Ju... http://fb.me/6AOI34cZ0
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
#JERICHO – ALBANIAN RHAPSODY (Zaptuesve te ligjit dhe te shtetit)

Ni plesht n’maje t’ni kashte, me ni pellg... http://fb.me/35h9l0lRs
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
I liked a @YouTube video from @GrupiJERICHO https://youtu.be/8WuNRFuGQhU?a  Jericho - Albanian Rhapsody (Official Video)
YouTube

LirePermalien de l'image intégrée
Voir plus de photos et vidéos
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
Jalla shofer, kuh je tuj shkue?
200 mijë euro të pasaportave në llogarinë e vëllait të shoferit të Kadri Veselit http://fb.me/3hK7H3d5O
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
A thu qe pas zhvillimeve te fundit politike kompania IPKO, televizionin kombetar KTV nga kanali 83 do ta... http://fb.me/1bDlCzPzR
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
Certifikimi i rezultateve së paku edhe dy javë?!
Euuu pse s'po e lini per vitin tjeter, se kurgjo per t'u cudite... http://fb.me/3AEujyqOW
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  14 juin
Sa po e shoh i kane mbete vetem 2 opsione qytetareve te Kosoves gjate ketij sezoni veror:
1. Me kqyr futboll
2.... http://fb.me/6xCe2hHXV
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juin
Fisnik Ismaili  Videofesti Muzikor (05.06.2012)
Nuk jam kah e këqyri Video Festin, se masnej po stërmbushna me... http://fb.me/6ybFQZGl1
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juin
Gjyshi dhe Gjyshja: Muhamed Shukriu dhe Margarita Mjeda.
Te faleminderit Edona Dobroshi Deva http://fb.me/6x1zVyXOZ
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juin
“Foreign Policy”: Qeverisja e Thaçit ishte e dominuar nga skandalet e korrupsionit, krimi ndërkombëtar dhe... http://fb.me/3oBenvqB6
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juin
lol http://fb.me/2yswi4mln
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  13 juin
Vec ta di a t'ja krisi gazit qetash? http://fb.me/3zTiwwsv6
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  11 juin
Te nderuar miq qe po me pyesni vazhdimisht permes mesazheve ne telefon e ne rrjete sociale se a kam fituar vota... http://fb.me/1oW3mE8Jj
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  11 juin
A ka dikush nga KQZ pergjigje demokratike per kete lajm? http://fb.me/2rOoIOg4g
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 1 fois aux favoris1
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  11 juin
Gazeta Express: A e dini kush është në foto?
Po mendoj se është Berat Buzhala. E se çfar mendoni ju nuk e di! http://fb.me/1VcDGv5ja
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 2 fois2 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  11 juin
A thu a pranon KQZ-ja vullnetare per me i numeru sa ma shpejte votat e Diaspores, te Personave me nevoja te... http://fb.me/6NCHRGehB
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  11 juin
#meLëvizjen Smile http://fb.me/6vNPVNNZW
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 0 fois aux favoris
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juin
Ju paskan dridhe themelet Selfiet prej frikes se humbjes se pushtetit. Ja don me qeverise me cdo kusht, ja don me... http://fb.me/1rz6MKeZp
RépondreRépondu 0 fois RetweeterRetweeté 1 fois1 FavoriAjouté 2 fois aux favoris2
Plus
Erleta Hoti @erletahoti  ·  10 juin
Partite opozitare kujdes nga manipulimet ne Votimet me kusht, Votat e Diaspores, si dhe ato te personave me nevoja te vecanta! Kaq
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ereleta Hoti shkruan vica   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ereleta Hoti shkruan vica
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: