AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Idriz Seferi tradhetar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Idriz Seferi tradhetar   Sam 9 Aoû - 7:04Plaku Haxhi Shukri Zymberi deklarone se Idriz Seferi ka qen tradhetar,nuk na duhet skulptura e Idriz Seferit ne vendin e tij,por qone andej.I biri Hevzi H.Zymberi
Per atdhe ka luftue thote ,Imer Muqibaba.

Edhe profesor Bajram Kurti kur ne vitin 1997 shkroi ne bujkun per patriotizmin e Idriz Seferit nje kusheri i Idrizit erdhi ne banesen e Begzad Baliut dhe e kerkoi profin duke iu lutur qe neser te distancohet nga patriotizmi i Idrizit ne te kunderten dot ka pasoja qe nga ky moment.Dhe u detyrue qe te nesermen te distancohet,bashk me Begzadin.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Idriz Seferi tradhetar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: