AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badallaj,disa tituj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badallaj,disa tituj   Sam 9 Aoū - 19:47

AG ARCHIVES: RESHAT BADALLAJ

Vajza vdiē pėr dashuri, sepse nuk e lanė tė martohet me dashnorin!

December 11, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj *Sebep i kesaj tragjedie ishte berė babai dhe vellai i madh. *Ne vend se tė vė vellon e bardhė si bora, ajo u mbulua me ēarēafin-qefinin e varrit. *Lexojeni kėtė shkrim pėr shpirtin e SAJ, qė

LEXO MĖ TEJ
ĒKA MĖ THA FATMIR LIMAJ PĖR HASHIM THAĒIN ?

November 25, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj *Pėr ketė burrė kam respekt si komandant shume i madh i UĒK-ės dhe personalisht na beri nder kur na hyri ne konak per ngushllime, per Tefiden, ushtare, qe na vdiq pas luftes *Kam shkruar disa herė per

LEXO MĖ TEJ
Kėnga e Lirisė Zhuriane

November 5, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj Gjarperinjtė donin ta helmonin Si fati i Petro Nini Laurasit nė Jug Zagarėt me dy kėmbė Ndoqėn gjurmėt nė borėn e ngrirė Laraska e zezė u ul nė kulm tė shtėpisė Kėndoi vetėm dy herė Kėngėn

LEXO MĖ TEJ
Burgu

October 21, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj Kembė e duar me zinxhirė m’i lidhėt Violina kėndonte dhimbjen Plaku qau me telin e hollė tė lahutės. Ma vodhėt lirinė hajnisht Enter your email address:Delivered by FeedBurner

Share on facebookShare on twitter
LEXO MĖ TEJ
KU I KE FJALĖT, HASHIM THAĒI ?

October 19, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj *Ehu burra e mbajti fjalė biri i shkinės, Ivica Daēiē Ditė mė parė,kasneci ose tellalli i Qeverisė sė Republikes sė Kosoves, Hajredin Kuēi,doli para kamerave televizive duke i“u drejtuar qytetareve te Kosoves,se nuk do t“iu lejohet hyrja

LEXO MĖ TEJ
Edhe njė herė pėr z. Edvin Rama,kryeminister i Republikes se Shqiperisė

October 12, 2013 No comments
Z. Rama, keshilltari yt,nė zemer te Beogradit, me 1981,ka denuar “Nacionalizmin,seperatizmin,shovenizmin,irredentizmin shqiptar”, nderkaq, babai i tij, kryekasapi i udb-ės serbe,MEHMET MALIQI E KA VRARĖ GJON SERREĒIN, HASAN REMNIKUN, RABIJEN DHE… Nga RESHAT BADALLAJ Ditė mė parė, i shkrova leter te hapur

LEXO MĖ TEJ
Z. SALUSTRO, NDALE GJAHUN E SHTRIGAVE KUNDĖR UĒK-ĖS,IK NE VERI TE KRIMINELET E BANDAVE SERBE

May 26, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj I nderuari z. Mauruzio Salustro! Enter your email address:Delivered by FeedBurner

Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on pinterest_shareMore Sharing Services
LEXO MĖ TEJ
KUSH ĖSHTĖ KJO DORĖ E ZĖZĖ SERBE QĖ PERDHOSI BUSTIN E ADEM JASHARIT DHE…

May 17, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj *Kjo dorė tradhtaresh ėshtė e ndersyer nga qarqet shoveniste serbe e greke. Te gjithė shqiptaret duhet ngritur kunder keti soji te shitur. *Qeveria Shqiptare duhet siguruar strehė bustit te komandantit legjendar te UĒK-ės, Adem Jasharit *Janė

LEXO MĖ TEJ
“SIPTARSKA CIZMA”

April 21, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj “SIPTARSKA CIZMA” * Kėshtu tha kryeministri i Serbisė, Ivica Daēiē * Dikur moti thoshte edhe “babai” i Ivices, Sllobodan Milosheviqi:” …idemo do Tirane- shkojm deri nė Tiranė” * Ku ėshtė tani Slloba bashkė me gjaksoret serbo-ēetnik? *

LEXO MĖ TEJ
FALIMINDERIT, KAPEDAN ADEM JASHARI!

March 7, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj Tė shkruash pėr luften kundėr Derguteve e Osmanėve dhe tė mos permendesh Gjergj Kastriotin- Skenderbeun, nuk ka kuptim, tė shkruash per Lidhjen Shqiptare tė Prizrenit dhe te mos permendesh Avdyl Frasherin nuk ka kuptim, tė shkruash per
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Reshat Badallaj,disa tituj   Sam 9 Aoū - 19:47

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badallaj,disa tituj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: