AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badalla i kercnohet Kadri I.Qe ta demantone dialogune

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badalla i kercnohet Kadri I.Qe ta demantone dialogune   Dim 10 Aoű - 3:57

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1440818072816109?comment_id=230191&offset=0&total_comments=14&notif_t=feed_comment

Alba Radion e Kadri Ismailit e kercnon qe ta shlyn videon udbashi i serbise Reshat Ballaj ja lexone origjinalin.
Hxhi Kuši;qoje ne rrote te sames qeninle te me lajmrohet mua,thuaj lajmroju Haxhies
Kadri Ismaili,Alba Radio;jo une askon se qoj ne rrot sames por mbyllet kjo tem te albarasio menjihwr
Haxhi Kuši;Mos e ngo qenin se me udben serbe eshteNese diška ju kam shpifur egziston gjygji i Hages dhe gjygjet e tjera me interpole,dhe mundemi te ballafaqohemi me Reshat Badallen .Edhe une i kam postue jou tybet qe i kam inqizue,ka te mijat mos gabo te intervenoni qe te mi shlyni.
Kadri Ismaili,Alba Radio;jooo une thash qw sdua me hy ketyre punve per ate une do ta mbLl ket me kaq mundesishte mos eperdorni logon e radioa oer keso sene
Haxhi Kuši;Po ška ka lidhja e tribunes more Kadri?Reshati mu ka shpif pa kurrefare arsye vetem pse i thash Imri Badallaj ka marr per gure nxensen e tij,dhe e ka ngue Avdi Ibrahimin te hyne ne loje me mua.
Kadri Ismaili,Alba Radio;o i nderuar sdu bre me pas pune me askkn se kam peobleme bolll
dhe telutem hjeke logon e radios dhe kryhet puna
Haxhi Kuši;Dmth me vend e ka Reshati mua te me shpifet neper gazeta?Si mendoni,ketij mjeshtrit te udbes ti besoni.ška i frigoheni keti muti bre.
Kadri Ismaili,Alba Radio;une i feigohwm vetem nji allahut bire nanea si frigohem por ikni nga une sdu me pas oune asme ty as me ta
eshte jwta ime dge sdu me dwgju
natem wmire
Haxhi Kuši;po nese kerkujna si frigoheni,ateherit le te mbesi keshtu.Naten e mire.
Ai me mua ka pune e jo me juve.
Kadri Ismaili,Alba Radio,shkyqet nga frige qe sa shqiptar trimi Un ou plusieurs destinataires sont ne sont pas valides. Veuillez rÚessayer.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badalla i kercnohet Kadri I.Qe ta demantone dialogune
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: