AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dialog me Milaim Zeken

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dialog me Milaim Zeken   Dim 10 Aoû - 13:36

https://www.facebook.com/milaim.zeka.14/posts/10152557362485306?comment_id=10152557761240306&offset=0&total_comments=12&notif_t=feed_comment_reply

Ajet Plava Qa me bo se tjert i harrun shum shpejt besa tash edhe hajn e pin me ta do e do
2 h · J’aime · 1

Sabit Hoxha Milaim a ke informata per ket foton me ushtar serb a esht ne fshatin Krajkov sepse jam i ati fshati dhe mbaj mend shkolla ka qen ashtu?
2 h · J’aime · 1

Naim Dashaj As na nuk te harrojm ty o i madhi Milaim zeka! Po une te kujtoj te ri si ne at koh kur ke pas koh te rrish me ne hahaha respekt!
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Milaim Zeka a i ke fotografue ti keto ngjarje tronditese,apo ndonje gazetar i huaji?
2 h · J’aime

Samir Rexhepi Rainca ehhh jeta i ofrum femive tan nji jet me te ambel se sa e kem pas na me heret i ofrum nji jet me te gezum qe na kurr se kem pas me heret kur i trishtoshmi ne shkolla nga helmi kur u trishtoshmi nga barbari serb e tash femit tan shkojn ne shkoll plot buz qeshje ne goj flasin shqip si as nji her me par rrespekt per ty Milaim Zeka
1 h · J’aime · 2

Naim Gashi pershnddes nga zemra inderuari milaim zeka per mua je hero i gjall jeni njeriu i duhur mua me pelqejn njerzit si ti qe flasin pa rrotlla e jo njerzit me rotlla si ato grat e kqija rrnofsh me familje sa malet e shqiperis pote isha kryeminister dote shpallsh hero i kosoves pershndetje nga une te uroj pun tembar dhe gjithmon shendt
44 min · J’aime · 2

Milaim Zeka Haxhi djali une, me perjashtim te keAj foto qe ma ka bere nje ushtar.
22 min · J’aime

Milaim Zeka Sabit kjo foto eshte bere ne Drenas, para komunes, anash te baraka.
20 min · J’aime

Haxhi Kuçi O Milaim Zeka une kam mendue se ju e keni bere kete fotografi,sepse keni deklarue neper mjete mjeteve te informimit se jeni paraqitur si gazetar i jashtem.Po si paska pas mundesi ai ushtari i uçk es ta bene nje foto te tille ne afersi te policise serbe...Voir plus
15 min · Modifié · J’aime

Milaim Zeka Haxhi me fal qe tu pergjigja e kurgja nuk te paskam kuptu...
7 min · J’aime

Haxhi Kuçi Lexo edhe nje here dhe mundeni te me pergjigjeni me fjale te zgjeruara,ose shkurte,si te deshironi zotri Mialimi.
6 min · J’aime

Milaim Zeka Fotografine me ushtar serb e shqiptare te zene rob e ka bere AP-ja. Tjerat jane te mijat. Shkrimi im ka karakter te mosharreses, jo te gares kush i ka bere fotot...?!!!
2 min · J’aime

Haxhi Kuçi Haxhi djali une, me perjashtim te kesaj foto qe ma ka bere nje ushtar.A ka qen ushtar i uçk es?Kush ja dha aparatin mi fotografue?Ju,apo e posedonte ai ushtari.A ishte i veshur me tesha te uçkes,apo civil.Keto fjale me larte mi shkrove vete zotri Milaimi.
À l’instant · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Milaim Zeken   Dim 10 Aoû - 13:58

Haxhi Kuçi Nuk e kuptova kete fjalen e fundit e ka bere AP_ja.
17 min · J’aime

Haxhi Kuçi Zotri Milaim Zeka a jeni ju qe kete tee foto qe e kam nxerr une ka qen inqizim i juaji,kur u paraqite ne sken per here te pare AKSH?A e njifni mire Avdi Ibrahimin,apo ju ka mashtrue qe ta beni nje inqizim sa me lare veten para shqiptareve?http://t1.gstatic.com/images...

t1.gstatic.com
t1.gstatic.com
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Milaim Zeken   Dim 10 Aoû - 14:18

milaim ja ku e keni marr ate foto,mos genjeni popullin

https://www.youtube.com/watch?v=R4dDcZP6vO4
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Milaim Zeken   Dim 10 Aoû - 14:50

Nasim Gashi I nderuari Milaim kete foto e keni kopjuar ne kete jou tybe,nuk eshte e vertete qe ua ka fotografue ndonje ushtar,apo ap.https://www.youtube.com/watch?v=R4dDcZP6vO4
Lire la vidéo
Orahovac 1998 - Separatisti uhapseni
STRICTLY UNPOLITICAL VIDEO.please DO NOT post any abusive / insulting , ultra na... Afficher la suite
il y a 22 minutes · J’aime · Supprimer l’aperçu

Buqe Kuqi po pse e perjashtove haxhi kuqin a vetem se e thot te verteten a po qka
il y a 5 minutes · J’aime

Nasim Gashi Ka me pa qe ja ka ba pa te drejte Haxhiut dhe duhet me pranue ne shoqeri Zotriu Milaim Zeka se eshte shume i drejte ne paragjykime.
il y a quelques secondes · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Dialog me Milaim Zeken   

Revenir en haut Aller en bas
 
Dialog me Milaim Zeken
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: