AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Milaim Zeka dhe une ne dialog genjen si Bllaca e Naim Miftar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Milaim Zeka dhe une ne dialog genjen si Bllaca e Naim Miftar   Jeu 14 Aoû - 0:58https://www.facebook.com/milaim.zeka.14/posts/10152557362485306?comment_id=10152557761240306&offset=0&total_comments=12&notif_t=feed_comment_reply

https://www.facebook.com/milaim.zeka.14/posts/10152557362485306?comment_id=10152557761240306&offset=0&total_comments=12&notif_t=feed_comment_reply

Ajet Plava Qa me bo se tjert i harrun shum shpejt besa tash edhe hajn e pin me ta do e do
2 h · J’aime · 1

Sabit Hoxha Milaim a ke informata per ket foton me ushtar serb a esht ne fshatin Krajkov sepse jam i ati fshati dhe mbaj mend shkolla ka qen ashtu?
2 h · J’aime · 1

Naim Dashaj As na nuk te harrojm ty o i madhi Milaim zeka! Po une te kujtoj te ri si ne at koh kur ke pas koh te rrish me ne hahaha respekt!
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Milaim Zeka a i ke fotografue ti keto ngjarje tronditese,apo ndonje gazetar i huaji?
2 h · J’aime

Samir Rexhepi Rainca ehhh jeta i ofrum femive tan nji jet me te ambel se sa e kem pas na me heret i ofrum nji jet me te gezum qe na kurr se kem pas me heret kur i trishtoshmi ne shkolla nga helmi kur u trishtoshmi nga barbari serb e tash femit tan shkojn ne shkoll plot buz qeshje ne goj flasin shqip si as nji her me par rrespekt per ty MilaimZeka
1 h · J’aime · 2

Naim Gashi pershnddes nga zemra inderuari milaim zeka per mua je hero i gjall jeni njeriu i duhur mua me pelqejn njerzit si ti qe flasin pa rrotlla e jo njerzit me rotlla si ato grat e kqija rrnofsh me familje sa malet e shqiperis pote isha kryeminister dote shpallsh hero i kosoves pershndetje nga une te uroj pun tembar dhe gjithmon shendt
44 min · J’aime · 2

Milaim Zeka Haxhi djali une, me perjashtim te keAj foto qe ma ka bere nje ushtar.
22 min · J’aime

Milaim Zeka Sabit kjo foto eshte bere ne Drenas, para komunes, anash te baraka.
20 min · J’aime

Haxhi Kuçi O Milaim Zeka une kam mendue se ju e keni bere kete fotografi,sepse keni deklarue neper mjete mjeteve te informimit se jeni paraqitur si gazetar i jashtem.Po si paska pas mundesi ai ushtari i uçk es ta bene nje foto te tille ne afersi te policise serbe...Voir plus
15 min · Modifié · J’aime

Milaim Zeka Haxhi me fal qe tu pergjigja e kurgja nuk te paskam kuptu...
7 min · J’aime

Haxhi Kuçi Lexo edhe nje here dhe mundeni te me pergjigjeni me fjale te zgjeruara,ose shkurte,si te deshironi zotri Mialimi.
6 min · J’aime

Milaim Zeka Fotografine me ushtar serb e shqiptare te zene rob e ka bere AP-ja. Tjerat jane te mijat. Shkrimi im ka karakter te mosharreses, jo te gares kush i ka bere fotot...?!!!
2 min · J’aime

Haxhi Kuçi Haxhi djali une, me perjashtim te kesaj foto qe ma ka bere nje ushtar.A ka qen ushtar i uçk es?Kush ja dha aparatin mi fotografue?Ju,apo e posedonte ai ushtari.A ishte i veshur me tesha te uçkes,apo civil.Keto fjale me larte mi shkrove vete zotri Milaimi.
À l’instant · J’aime

Haxhi Kuçi Nuk e kuptova kete fjalen e fundit e ka bere AP_ja.
17 min · J’aime

Haxhi Kuçi Zotri Milaim Zeka a jeni ju qe kete tee foto qe e kam nxerr une ka qen inqizim i juaji,kur u paraqite ne sken per here te pare AKSH?A e njifni mire Avdi Ibrahimin,apo ju ka mashtrue qe ta beni nje inqizim sa me lare veten para shqiptareve?http://t1.gstatic.com/images

Nasim Gashi I nderuari Milaim kete foto e keni kopjuar ne kete jou tybe,nuk eshte e vertete qe ua ka fotografue ndonje ushtar,apo ap.https://www.youtube.com/watch?v=R4dDcZP6vO4
Lire la vidéo
Orahovac 1998 - Separatisti uhapseni
STRICTLY UNPOLITICAL VIDEO.please DO NOT post any abusive / insulting , ultra na... Afficher la suite
il y a 22 minutes · J’aime · Supprimer l’aperçu

Buqe Kuqi po pse e perjashtove haxhi kuqin a vetem se e thot te verteten a po qka
il y a 5 minutes · J’aime

Nasim Gashi Ka me pa qe ja ka ba pa te drejte Haxhiut dhe duhet me pranue ne shoqeri Zotriu Milaim Zeka se eshte shume i drejte ne paragjykime.
il y a quelques secondes · J’aime • Conversation démarrée lundi

 • 11/08/2014 15:26


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Nasim po te pergjigjem mbasi te dyte jemi nga Drenica. E para, Haxhiu nuk e di fare kush eshte. E dyta une jam ra ne burg me 1981. Mbas 18 viteve jam kthy ne lufte, kur gati te gjithe kane ike. E treta: me kunja nuk flitet me mu. Ai me tha mos kam qendru ne qAti? Ma mire ashte ai me tregu per vete se ku ka qendru. Per kete e kam fshi...[/ltr] • mardi

 • 12/08/2014 18:12


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Milaim,pasi ne dy jemi nga Drenica,duhet ta tregojm te verteten.Nuk ka qen edhe kushedi çfare provokimi nga ana e Haxhiut,pse te prekemi nga ajo fjale?Pa thumba po flasim Milaim;Ju e dim qe keni qen ne burg ne vitin 1981.Por per çfare arsye keni qen ne burg Milaim?Per cilen date te ketij jeni ngarkue me veper penale ?A keni qen te ngarkuar per daten e 11 marsit,apo tjeter date ?Milaim,Haxhiun e kam lexue e percjellur ne çdo shkrim qe ka shkrue kudo çofte.Haxhiu ka bere biseda me secilin ish te burgosur politike,keni lexue nuk e di per ju Milaim.Kam bisedue me Haxhiun,menjeherit kur ne fb tend ua dergoi nje foto te Avdi Ibrahimit,dhe i bera pyetje çka ka lidhje kjo foto e AKSH,dhe ne mes kesaj foto qendronte Avdi Ibrahimi?Haxhiu me tha;Se Milaim Zeka e ka pas bere kete inqizim kur u paraqite ne skene per here te pare me maska AKSH dhe me tregone se duke e shikue kete inqizim ia kishte pare foton e Avdi Ibrahimit dhe e kishte nxjerr kete foto.Haxhiu me duket se ju pat bere pyetje;A eshte e vertete Milaim qe ju e keni bere kete inqizim te AKSH?Dhe ne fillim te asaj fotografie qe i kishin que mbrapa kokes civilet shqiptar duart nga ana e policise serbe,kur ju beri pyetje Haxhiu,kush e ka bere kete foto?Ju ne fillim i treguat se nje ushtar e ka bere ga ana e mbrapme e barakes.Nuk dua tja japi krahun as Haxhiut as juve ,pos te tregohet realiteti,sipas shkrimeve qe i shikoja ne fb e juaj.Pse nuk e beni nje interviste me Haxhiun dhe tja parashtroni te gjitha pyetjet se ku ka qen ne kohen e demostratave dhe ne kohen e luftes?Nese i frigoheni se vertetes qe mos te triomfoi ne mesin e shqiptareve kjo eshte tjeter muhabet.[/ltr]
 • 12/08/2014 19:47


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Du me ta ba nje pyetje: a njeh Ramadan shalen, rifat birinxhikun, dostan bujupin, izet zeken, elmi zeken, kadri topallin?[/ltr]


  [ltr]
  Kurr nuk jam kah e kuptoj foton me Aksh? As qe e di kush jan ata?[/ltr]


  [ltr]
  A sa per intervista jane shefat e mi qe vendosin[/ltr]
 • 12/08/2014 20:02


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Edhe lexo edhe njihere prej fillimit cka kam shkru. Foton me mu ne mes ushtareve e ka bere nje ushtar[/ltr] • aujourd’hui

 • 10:06


  Nasim Gashi


  [ltr]
  E njohe mire edhe Myrvete Dreshen,Ramadanin e tjeret,.Milaim ju pyta ne cilin vjet jeni denua,per cilen dite ,dhe per çka?Shume mire Milaim po ju beje pyetje.[/ltr]
 • 10:07


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Pyete Myrveten[/ltr]


  [ltr]
  Edhe le bre Nasim kete muhabet se nuk me pelqejne llafet patriotike[/ltr]


  [ltr]
  Nese kam qene, kam qene per vete[/ltr]


  [ltr]
  Jo mu shite patriot[/ltr]
 • 10:09


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Po pse me pyet Myrveten Milaim,a jeni ju Myrevetja ?Nuk ka lidhje shitja e patriotizmit.Por po na intereson per çka jeni denue?çka bane kundra shkaut ?[/ltr]
 • 10:16


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Milaim a ke veprue per veti qe ke qen ne burg apo per popull?Nese kam qen,kam qen per vete![/ltr]
 • 10:16


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Per vete[/ltr]
 • 10:17


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Bravo e tregove te verteten.I pari nga tan ish te burgosurit politik[/ltr]


  [ltr]
  Per çfare ju ngarkuan gjygjetaret?[/ltr]
 • 10:51


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Nese me jep ndonje penzion te burgut te tregoj[/ltr]


  [ltr]
  Perndryshe Hydajet Hyseni i ka shenimet[/ltr]
 • 13:30


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Po nuk jam Milaim Kariq banka qe tju paguaj penzione te burgosurve,duhet nga serbia ti kerkoni penzionet siq ka pas mar edhe Idriz Seferi penzion nga krali i serbise.Mos me tregoni per çka keni qen i burgosur,pos me tregoni per cilen date te atij viti jeni ngarkue per veper penale si iredentist shqiptar ?I kam bere pyetje Hidajet,por nuk fole fare !Nga kush frigoheni tani kur serbin nuk e keni ne kosove ?Duhet ta dine populli te verteten e ish te burgosurve .[/ltr]
 • 13:32


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Zbuloje ti[/ltr]


  [ltr]
  Ke plot udbash qe te ndihmojne[/ltr]


  [ltr]
  Ata qe na kane burgos edhe sot na njollosin[/ltr]
 • 13:34


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Po kam qef me ndegjue te verteten nga ju Milaim,per çfare aktiviteti jeni denuar per qeshtjen madhore shqiptare.Mos u prek burr.
  Nuk po na interesojne udbashat,por aktiviteti juaj si te burgosur qe keni qen.[/ltr]


  [ltr]
  Kjo heshtje e juaja Milaim,tregone se diçka nuk eshte ne rregulle me juve!

  çka beret qe ju burgosen serbet,dhe udbashet shqipetar ?Me dy fjale o burr mundeni me tregue rastin e juaj.[/ltr]
 • 13:47


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Nuk ka udbash qe mundet me ua njullosur veprimtarin neqoftese e keni te pasterte.Sidomos juve qe i keni mjetet e informimit ne dore dhe mundeni haptas tua demantoni thesh e thenjet e udbashave,permes emisionit te juaj.[/ltr]
 • 14:31


  Milaim Zeka


  [ltr]
  Une jam organizator dhe udheheqes e demostratave te Glligovcit me 2 priil 1981. Bashke me Enver Dugollin[/ltr]


  [ltr]
  Me 16 prill jam burgos[/ltr]


  [ltr]
  Klm[/ltr]


  [ltr]
  Te fala[/ltr] • aujourd’hui

 • 20:05


  Nasim Gashi


  [ltr]
  Na vjen shume mire qe po e lajmroni nje veper atdhetare,si organizator e udheheqes i demostratave te dy prillit te vitit 1981 ne Gllogovc(Drenas).

  Me 16 prill 1981 jeni burgosur ,sa vjete ju denuan?Dhe sa vjet i mbajtet burg,?A e mbajtet burgun te terin?[/ltr]

  ENVER DUGOLLI: PËRQËNDRIMI I TË BURGOSURVE SHQIPTARË NË KAMPIN E DUBRAVËS

[ltr]
Të burgosurit pritnin me padurim ditën e 17 majit 1999, kur do t’i skadonte afati i burgut profesor Mr.Ukshin Hotit, ndërsa Ai do të merret nga burgu, pa pritur, një ditë më parë, më 16 maj 1999, “lirim” i pazakonshëm .

Nuk e permend kur gardianet i kan lute te burgosurit kush done me lujt futball dilni ne fushe.Krejt si gjaja......[/ltr]
V
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Milaim Zeka dhe une ne dialog genjen si Bllaca e Naim Miftar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: