AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zotri Muhamet Kelmendit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zotri Muhamet Kelmendit   Lun 18 Aoû - 6:06

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zotri Muhamet Kelmendit   Lun 18 Aoû - 6:06

Haxhi Kuçi Zotri Muhameti,e din shume mire bota dhe Haga qe nuk ka te beje fare me trafikimin e organeve gjate luftes,nga ana e shqiptareve.Por ma thelle eshte qellimi.Kete e dini edhe ju ,por po doni me mbeshtjelle.Baba i Vetonit dhe Fadil Hoxha jane bagjanaka,dhendur te Korishes se prizrenit.Fadil Hoxha ja ka marr gruan e Qazim Bllaces,qe ka qen e fejuara e Qazim Bllaces.Ja se çfare pis mileti ka trolli yn?Te gjithe ata shqiptar qe kan dashur qe para shqiptareve te shiten atdhetar,ma pare jane dashur me marr leje nga serbia e pastaj te shesin kapadillak para popullit si patriota.Serbia i ka burgos ata shqiptar qe u kane betue se nuk dot luftojne kundra tyre tyre.Kete e dini shume mire.Ju e cekni se e keni luftue serbin?Ju e cekni se Farku paska qendrue ne shqiperi e ju ne kosove?;More zotri Adem Jashari a nuk ka qen ne FARK me shok duke bere ushtrime ushtarake per lufte kundra serbise?Po ne te gjitha njesit e uçk es kan qen njerezit e Rugoves.Por ju nuk late njeri deshmor pa e bere te juain.Ju e cekni se kosova eshte shtet;Ku po bazohesh qe kosova eshte shtet,kurse edhe keto shtete qe na kane pranue,nuk na konsiderojne si shtet.Si?Por shikoni se pari ne fb e juaj dhe e shikoni se a lexone Kosove,apo serbi?Kush qendrone jashta kosoves le ta provojne me thirre ne kosove,a duhet ma pare me hy ne numrin fix te serbise e pastaj te kyqen me kosoven?Ku ke pare qe nje shtet sovrane nuk posedon ushtrin e rregullte?Zotri,ju a iu betuat flamurit qe armet i keni kape per ti çlirue te gjitha trojet dhe ne fund tja bashkangjiteni nanes shqiperi?Ku gjindet sot kosova?Ku gjindet Ilirida?Ku gjindet Lugina e Presheves?Tek e fundit,bombardimi i NATOS mbi qaqet serbe ,eshte bere ftesa nga shtepia ime me daten 15 janar te vitit 1999 nga ana e perfaqesuesve te OSCES qe banojshin ne shtepin time hatri im dhe shkaku i masakres se Raqakut.Ndryshe tere popullata e ikur nga kosova e ka pasur si destinacion Qadin.Nuk e mohoje as luften e uçkes,edhe kjo e beri te mundur ne formen e saj.Nese jane ne jete keta perfaqsues te turqise besoje se dot deshmojne kete te vertete.Nuk eshte e mundur qe 20000 mi ushtar te uçk es te quhen kriminela.Per nje pleshte nuk duhet kallur jargani,ata qe kan bere krime per qeshtje hakmarrje,apo zhdukjen e sekreteve te tyre le te punone drejtesia e jo te denohet i tere populli.Edhe Fadil Hoxha luftoi kundra nacizmit si ushtri çlirimtare por me derektivat e serbise siq beri edhe vete Enveri.Debimi i shqiptareve nga kosova si para luftes se pare dhe asaj te dyte e nenshkruan edhe kreret e kosoves duke ua plotsue epshet nderkombetareve dhe serbeve,per ta mbajtur stauskohen qe krahas armiqeve keta te na behen udheheqesa tone..Mos harro se populli nuk hane bari,por ja kan shti frigen ne palcen e kurrizit qe mos te guxojne me tregue te verteten.Plani i luftes se uçkes ka qen i emruar"Hipoteza e Henri Kisingjerit"Te gjithe e kan ditur cakun dhe destinacionin e duhur.
J’aime · Répondre · il y a 7 minutes · Modifié
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Zotri Muhamet Kelmendit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: