AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zenun R. Suharekė

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zenun R. Suharekė   Mar 19 Aoū - 14:28

Zenun suhareka
Mos me komento duke e share luften e lavdishme te UēK

Haxhiu
Jo nuk jam ka e shaj larg qofte se krejte  ushtrin e lavdishme nuk mundem me shti ne nje thes,por me emra  po i deklaroi
Zenun R. Suharekė
zenun suhareka
Permendi te profili jot

Haxhiu
i kam permendur e pse tek ju mos ti permendi,a po te dhimbsen tradhetaret qe u fluken ne brendin e uēkes?


Zenun suhareka
Or ti shoq

une per emblemen e fammadhes uqk e shkrepi armen  ende me ma perqesh dikush

klm

Haxhiu
A u betua uēk qe po luftojm per ēlirim dhe ne fund per ti bashkue trojet ?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zenun R. Suharekė   Mar 19 Aoū - 14:35

A étudié Juridik ą Universiteti i Prizrenit "Ukshin Hoti"
Auparavant : Universiteti i Prizrenit et SHMT Skender Luarasi
Habite ą Suharekė
De Suharekė
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zenun R. Suharekė   Mar 19 Aoū - 14:52

Zenun R. Suharekė
11 aoūt · Modifié
Gjithmonė rikujtoi tri gjėra: Tė duash, tė sakrifikosh dhe tė falėsh.

Ke kujdesė nga tri tė tjerat: Tė trathtoshė, tė mashtrosh dhe tė lėndosh.

Mos jeto me tre njerėz: Trathtarin, injorantin dhe mendjemadhin.

Njerėzve dhuroju tri gjera: Dashurinė, fjalėn e mirė dhe korrektėsinė.

Dhe kur e don njė njėri, hulumtoi nė tė tri gjėra: Sinqeritetin, ndershmėrinė dhe besnikėrinė.

Zenun R. Suharekė
9 aoūt
Tė njohesh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohesh vetėn ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjereve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetės ėshtė forcė mė e madhe.

Kur vdes shteti, gjallė armiqtė e tij.

Afficher 1 autre commentaire

Visar Kuqi
O oooo Zenun Rusi e haker koke ba a aaaaaaa
3 aoūt, 19:50 · J’aime · 1

Zenun R. Suharekė
Po tuj u mundu me prish o Visar Kuqi
3 aoūt, 19:51 · J’aime

Visar Kuqi
Aaaaa per me e prishe mire duhet me qekiq jo me gishta me ba hajgare heheheheeheh
3 aoūt, 19:53 · J’aime

Zenun R. Suharekė
Po kishem me prish ma leht pa dhune hahaha
3 aoūt, 19:54 · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zenun R. Suharekė   Mar 19 Aoū - 14:55

Sa shkrimi u be qeto 2 a 3 ditet per #Lavdim #Muhaxherin garant i kan dhane popullaritet qe si te kthehet lirisht lete konkuron per Deputet ne PArlamentin e Kosoves prej PD-se.
J’aimeJ’aime · · Partager
6 personnes aiment ēa.

Erleta Ukshin Hoti ahhahaha
1 aoūt, 12:55 · J’aime · 1

Erleta Ukshin Hoti E cka me bo kur edhe ne anderr po na del. Ani mo edhe me deklaraten qe don me ardhe me luftu ne Mitrovice, une jom tu mendu qysh me ike ne Siri. haha
1 aoūt, 12:56 · J’aime · 1

Zenun R. Suharekė Garant po deklarohet ndonje Imam prej naj xhamie ne emer te tij. Po se ka dhen ma ne detaje a don me ardh me grup me ja mesy Mtrovices apo vet.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zenun R. Suharekė   Mar 19 Aoū - 15:41

Edhe te turpshmit po na flasin per turpin...

Respektoi ata njerez qe te urrejne sepse jane ato qe mendojne se ti je me i mire se te tjeret, prandaj te urrejne!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zenun R. Suharekė   Ven 22 Aoū - 11:25

Zenun R. Suharekė
19/08/2014 22:17
Zenun R. Suharekė
Mos me komento duke e share luften e lavdishme te UēK
Haxhi Kuēi
19/08/2014 22:18
Haxhi Kuēi
Jo nuk jam ka e shaj larg qofte se krejte ushtrin e lavdishme nuk mundem me shti ne nje thes,por me emra po i deklaroi
Zenun R. Suharekė
19/08/2014 22:19
Zenun R. Suharekė
Permendi te profili jot
Haxhi Kuēi
19/08/2014 22:20
Haxhi Kuēi
i kam permendur e pse tek ju mos ti permendi,a po te dhimbsen tradhetaret qe u fluken ne brendin e uēkes?
Zenun R. Suharekė
19/08/2014 22:20
Zenun R. Suharekė
Or ti shoq
une per emblemen e fammadhes uqk e shkrepi armen ende me ma perqesh dikush
klm
Haxhi Kuēi
19/08/2014 22:21
Haxhi Kuēi
A u betua uēk qe po luftojm per ēlirim dhe ne fund per ti bashkue trojet ?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Zenun R. Suharekė   

Revenir en haut Aller en bas
 
Zenun R. Suharekė
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: