AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Serbi fyen dhe rrahet me turistėt shqiptarė nė Ulqin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Serbi fyen dhe rrahet me turistėt shqiptarė nė Ulqin   Mer 20 Aoū - 17:03

Serbi fyen dhe rrahet me turistėt shqiptarė nė Ulqin: Do t’ju vras! (Video)

http://crazymagazine.biz/?p=10491

Jeta e natės nė bregdetin e Ulqinit ėshtė ndėr mė tė mirat nė rajon, por njė gjė e tillė nuk ka ndodhur para dy netėsh.
Njė shtetas nga Serbia i cili ishte nėn ndikim tė alkoolit ka shqetėsuar turistėt shqiptarė dhe tė huaj duke bėrė gjeste tė pahijshme nė korzon rreth plazhės sė vogėl nė Ulqin.

Gazetari i Indeksonline , i cili ishte nė vendin e ngjarjes raporton se ky “pacient” nga shteti fqinjė nuk ndihej rehat deri sa ndėgjonte kėngėt patriotike pėr Kosovėn dhe UĒK-nė.

Ai pandėrperė iu drejtonte turmės me fjalėt: I kill you… (Do t’ju vrasė).

Por njė gjė qė bie nė sy ishte edhe “mbyllja e syve” nga ana e policėve malazezė.

Ata (nuk) ishin tė zot tė arrestonin turistin serb pasi qė ky i fundit prishi rendin dhe qetėsinė. /Indeksonline/
srrr
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Serbi fyen dhe rrahet me turistėt shqiptarė nė Ulqin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: