AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kreret e uēk es ēmilitarizuan uēk es;Ramushi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kreret e uēk es ēmilitarizuan uēk es;Ramushi   Ven 22 Aoū - 18:14

20, 2014 at 4:13 pm

Kreret e uēk es,ēmilitarizuan uēk en
Ramush Haradinaj nje Video qe se keni pare deri tash…

Ėshtė folur shumė pėr negociatat e zhvilluara mes forcave tė NATO’s dhe krerėve tė UĒK’sė pėr ēmilitarizimin e kėsaj tė fundit. Ka edhe video tė disa pjesėve tė kėtyre negociave; kryesorja ndoshta ėshtė ajo e gazetarit Blendi Fevziu.
Por nė Youtube ka dalė nj video e re, ndoshta mė e plot e kėtyre negociatave.
Gazeta Express e sjell atė pėr lexuesit e saj.
Nė video shihen krerėt e zonave tė UĒK’sė, shefi i shėrbimit sekret shqiptar, Fatos Klosi, James Rubin, ushėheqės tė NATO’s…
Video ėshtė hedhur nė Youtube me 18 gusht 2014 dhe ka kėtė pėrshkrim:
“Dita e tretė dhe e katėrtė e bisedimeve pėr demilitarizimin e UĒK-sė. dy ditėt e para tė negociatave janė zhvilluar nė Tiranė dhe pastaj kanė vazhduar nė Kosovė!
Negociatorėt e NATO-sė dhe disa nga protagonistėt shqiptar tė negociatave, kanė ardhur nga Shqipėria me helikopterė tė NATO-sė nė Berishė!”
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kreret e uēk es ēmilitarizuan uēk es;Ramushi   Ven 22 Aoū - 18:16

FaktiNews et ShikoVideo ont partagé un lien.
http://crazymagazine.biz/?p=10477
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kreret e uēk es ēmilitarizuan uēk es;Ramushi   Ven 22 Aoū - 18:22

gjirimi eshte bere me 17 .06.1999
Bravo u qofte ketyre kamermaneve,qe vertete po duka mu que populli e me luftue kundra tradhetise se pa pare
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kreret e uēk es ēmilitarizuan uēk es;Ramushi   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kreret e uēk es ēmilitarizuan uēk es;Ramushi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: