AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ukshin Hoti,duhet te formohet FARKU llaif

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ukshin Hoti,duhet te formohet FARKU llaif   Mer 27 Aoū - 3:15


Derničre édition par Perparimi le Ven 19 Déc - 11:25, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti,duhet te formohet FARKU llaif   Mer 27 Aoū - 3:16

Publikuar mė: 7 Korrik, 2014
Ide / Lajmi Levizes

[size=36]Ukshin Hoti mė 7 korrik 1991, bėnte thirrje pėr formimin e FARK-ut (Video)[/size]

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ukshin Hoti,duhet te formohet FARKU llaif   Mer 27 Aoū - 3:17

Veprimtari dhe intelektuali Ukshin Hoti, mė 7 korrik 1991, nė njė fjalim tė tij kishte bėrė thirrje pėr formimin e Forcave tė Armatosura tė Republikės sė Kosovės.
“Duke qenė i vetėdijshėm pėr rrethanat politike nė tė cilat ndodhemi, ftoj tė formojmė politikė tė qartė, mbi atė se duhet qė nė mėnyrė urgjente tė formohen Forcat e Armatosura tė Republikės sė Kosovės”, kishte thėnė Ukshin Hoti mė 7 korrik tė vitit 1991.
Fjalimi thuhet se ėshtė bėrė nė varrim
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ukshin Hoti,duhet te formohet FARKU llaif   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ukshin Hoti,duhet te formohet FARKU llaif
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: