AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Badallaj,Berat Buzhala, kush tė ndėrsen tė lehėsh kundėr Vv

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Badallaj,Berat Buzhala, kush tė ndėrsen tė lehėsh kundėr Vv   Mer 27 Aoū - 16:30

Berat Buzhala, kush tė ndėrsen tė lehėsh kundėr Vetėvendosjes…?

👤nga Reshat Badallaj
 0 Komente
*Bashkepunetori i Yuri Skuratov dhe mafiozet serbo-ēetnik, jane prapa shpines sate
*Kush je ti more klysh udbashi qe vjellė vrerė kunder VETVENDOSJES
*Perse nuk fol asnje fjale per bashkepunetoret tu,Mihajllovicet?
*Sa para pagove per babain qe e futi ne pus UĒK-ja,sepse bashkepunonte me UDB-ėn?
Reshat BadallajReshat Badallaj
Qarqet shoveniste serbiane dhe bashkepunetori me i ngushte i Yuri Skuratovit, Begjet Pasolli, e kane ndersyere tellallin e Kalamegdanit, Berat Buzhalen, te leh panderprere kunder djemeve plote shprese te Vetevendosjes. Tashme dihet boterisht se

Berat Buzhala, eshtė pjella e nje udbashi serb qe ka bashkepunuar kunder Kombit tone. Per ketė yzmet qe ja beri disa vite me radhe qarqeve shoveniste serbo-ruse, e kap Ushtria Ēlirimtare e Kosoves dhe e fusin ne pus (bunar).

Berat Buzhala,ky klysh udbashi per t“i humbur gjurmet e spiunazhit me serbianet arsyetohet se UĒK-ja nuk ka pasur burgje. Po kjo eshte shume e vertete se nuk ka pasur burgje,por babai yt, nuk eshte derguar ne burg,por eshte kapur si qen i pushtuesit.

Berat Buzhala, leh penderprere,natyrisht leh, sepse per ate pune paguhet. Bashke me kumbarte serbo-ēetnik dhe bashkepunetoret tjere sllavorus, ke per qellim te vjedhiesh hajnisht pasurite nentokesore te Republikes se Kosoves. Por, mos harro se e ke gjuhen ne gershere,pamarre parasysh se mashtrohesh se e ke prapa kurrizin e fortre Serbine fashiste. Ēuditerisht, ky fare Berat Buzhala,kurre nuk foli asnje fjale te keqe per bashkepunetoret e tij MIHAJLOVIQET,por ky VETEVENDOSJEN e quan PARTI FASHISTE.

Berat Buzhala, ti mendon se nuk i di populli se ruset, permes bashkeshortes se Pacollit, Mashes,qe ishte njeriu kyq i Putinit. Putini,ish agjent i KGB-es, ruse,shpeti Pacollin nga Yuri Skuratovi,duke u nderlidhur me afera seksuale,para kamerave telivizive…

Berat Buzhala,po te mos ishte Masha,gruaja e tij dhe Vladimir Putini a e dini ju,se Behxhet Pacolli,sot do te ishte 12 vjet burg ne ndonje qytet te Rusise. Bashkepunetori yt, Pacolli,nuk e tha rastesisht, se “SERBIJA JOS JE MAJKE KOSOVA-Serbia eshte akoma nena e Kosoves”. Gabim e keni ju te dy klyshet e Serbise fashiste se nena e e Kosoves,ka qene,eshte dhe do te mbetet:NENA SHQIPERI.

Dhe krejt ne fund, Berat Buzhala,i biri i nje spiuni te devotshem ser-ēetnik, do te ishte mire qe njehere e pergjithmone qe te ndalesh te lehurit kunder VETVENDOSJES,sepse ahti serb do te jete ne fyt…

Kesaj radhe kaq!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Badallaj,Berat Buzhala, kush tė ndėrsen tė lehėsh kundėr Vv   Mer 27 Aoū - 16:34

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Badallaj,Berat Buzhala, kush tė ndėrsen tė lehėsh kundėr Vv
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: