AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ramiz Lladrovci i qon te fala Thaqit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ramiz Lladrovci i qon te fala Thaqit   Sam 30 Aoū - 18:11

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ramiz Lladrovci i qon te fala Thaqit   Sam 30 Aoū - 18:16

BURRI I VJOSA OSMANIT PUNOI PĖR KONGRESMENIN QĖ ANGAZHOHET PĖR PAVARĖSINĖ E SERBĖVE TĖ KOSOVĖS
PUBLIKUAR 2 DAYS AGO NĖ EXPRESS
NeKohe.com
Ka vazhduar debati ndėrmjet Avni Zogianit dhe Vjosa Osmanit. Kontesti ndėrmjet tyre ka tė bėjė me burrin e Osmanit –Prindon. Zogiani tani tregon se Prindon Sadriu ka punuar pėr kongresmenin Dana Rochrabcher i cili angazhohet pėr pavarėsinė e serbėve tė Kosovės.

Vjosa Osmani duke e ngritur burrin e saj ka thėnė se ai ka punuar pėr kongresmenin amerikan.

“ Se si ėshtė pranuar Prindon Sadriu nė Kongresin amerikan (detaj qė ti poashtu qėllimisht e ke lėnė anash) dhe si i ka kaluar filtrat e sigurisė sė kėtij kongresi, mund ta kuptosh nga zyra e Kongresmenit Rochrabacher (anėtar i Komisionit pėr Politikė tė Jashtme nė Dhomėn e Pėrfaqėsuesve), ku Prindoni ka qenė i angazhuar. Pse Kogresisti takohet me Prindonin sa herė vjen nė Kosovė, poashtu mund t’a konfirmoni me zyren e tij” ka shkruar ajo.

Por, Zogiani nuk ėshtė ndalė. Ai ka postuar njė fjalim tė kongresmenit ku ai angazhohet pėr autonomi tė serbėve
tė Kosovės.

http://www.ambassador-serbia.com/tag/rohrabacher/#.U_8kC_mSyXa
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ramiz Lladrovci i qon te fala Thaqit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: