AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kriminelat nga A.Bajrami,kosova po vajtone,lexoni

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kriminelat nga A.Bajrami,kosova po vajtone,lexoni   Sam 30 Aoū - 19:03

Naser Islami a partagé la vidéo de Shtėpit e Poltikanėve.
Hier, ą 01:07 ·
http://www.frequency.com/video/mafia-politike-e-kosoves/168870876

Shtėpit e Poltikanėve avec Nuredin Ibishi Leka et 13 autres personnes
SHIKONE DHE SHPERNDANE,KETE DUHET TA DINĖ TE GJITHĖ KOSOVARET

KETE INFORMATĖ NUK MUNDEN TA DEMANTOJN PDK

Mafia politike e Kosovės
Bota Sot | 15.05.2014 07:35
Mafia politike e Kosovės
Shėrbimi Inteligjent i NATO-s e pėrshkruan Shėrbimin Informativ tė Kosovės si organizatė tė fuqishme kriminale.

Amerikanėt dhe britanikėt e implikojnė kėtė organizatė nė vrasje, shantazhe, sulme, kontrabandė tė drogės, naftė dhe nė eliminime tė kundėrshtarėve politikė.

Shėrbim inteligjent kishte edhe Lidhja Demokratike e Kosovės qė nuk quhej Sigurimi i Atdheut, por Agjencia Inteligjente e Kosovės, qė udhėhiqej nga Avdi Behrami.

Shtėpit e Poltikanėve
SHIKONE DHE SHPERNDANE,KETE DUHET TA DINĖ TE GJITHĖ KOSOVARET

KETE INFORMATĖ NUK MUNDEN TA DEMANTOJN PDK – avec Rrustem Mustafa, Gani Geci, Shefqet Cakiqi-Llapashtica, Agim Gashi, Naser Osmani, Adem H. Salihu, Rrustem Berisha, Arben Gashi, Arben Gashi, Nuredin Ibishi Leka, Fatmir Limaj, Fatmir Limaj, Agim Ramadani et Fatmir Limaj.
J’aimeJ’aime · · Partager · 15 mai
Meilleurs commentaires
Naser Islami, Mehmedali Jashari et 276 autres personnes aiment ēa.
1 376 partages
Haxhi KuēiHaxhi Kuēi Nuk paskna shkrue gabimisht qe 15 vite,me shajten kaq vite,por ja fajlet e mija dolen edhe permes mjeteve informative publikishte.Ja kush ēenka shoqerue me Arkanin e jo une Haxhi Kuēi,siq mu shpifte Avdi Ibrahimi e Reshat Badallaj.Paska perendi,paska.Mundem te betohem se keta dy dijne shume ma teper sepse keta qe me shpifen jan mundue qe flliqesirat e tyre dhe bosave te tyre te mi hedhin mua por ncerrrr ja shkerdheva ftyren ketyre dy udbashave me kete video.
J’aime · Répondre · il y a 10 minutes

Fidan Hoxha Krejt kta jan mafioz qe meren edhe me shum gjera tjera jo vetem me droge e vrasje por edhe me shitjen e shtetit absolut kta e kan per qellim te vetem veq ta skalleverojn popullin e kosoves qe te Jen ne gjendje qe edhe populli kosovar te jet ne ate gjen...Voir plus
Je n’aime plus · Répondre · 25 · 16 mai, 11:29

Xhengiz Kapresi Veq babadimri e pshton kosoven jo njerzt qe jetojn mrenda ne kosov se jan hipnotizu
Je n’aime plus · Répondre · 8 · 28 mai, 11:41
2 réponses

Shqip / Maqedoni
Koha Ditore: Mafia politike e Kosovės


Prishtinė, 15 maj 2014 (MIA) - Shėrbimi Inteligjent i NATO-s e pėrshkruan Shėrbimin Informativ tė Kosovės si organizatė tė fuqishme kriminale, shkruan sot gazeta "Koha Ditore".

Siē citon gazeta, amerikanėt dhe britanikėt e implikojnė kėtė organizatė nė vrasje, shantazhe, sulme, kontrabandė tė drogės, naftė dhe nė eliminime tė kundėrshtarėve politikė.

Dokumentet sekrete qė i ka siguruar "Koha Ditore" flasin pėr funskionimi e politikanėve dhe organizimin e tyre nė mėnyrėn e mafies nė periudhln e pas luftės.

Shėrbim inteligjent kishte edhe Lidhja Demokratike e Kosovės qė nuk quhej Sigurimi i Atdheut, por Agjencia Inteligjente e Kosovės, qė udhėhiqej nga Avdi Behrami, shkruan gazeta.

Janė cituar detaje pėr gjoja aktivitete kriminale dhe aktivitete biznesi tė Hashim Thaēit, Kadri Veselit, Azem Dilės, Adem Grabovcit, Xhavit Halitit dhe Fatmir Limaj nė periudhėn kur PDK-j ka tentuar qė tė fitojė nė zgjedhjet dhe tė vijė nė pushtet.

http://www.frequency.com/video/mafia-politike-e-kosoves/168870876
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kriminelat nga A.Bajrami,kosova po vajtone,lexoni
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: