AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hamdi Ndrecaj,Toke e bekuar,popull i mallkuar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hamdi Ndrecaj,Toke e bekuar,popull i mallkuar   Ven 5 Sep - 14:04


Hamdi Ndrecaj Panteri a partagé une photo de Mesazhi.com.
Hier, à 19:19 ·
toka e bekuar me njerez te mallekuar kurrr fat temir mose pafshin i vrafete tradhetia e kombit
Perendimi i diellit Sllatine, Tetove, Elmedin Memishi
Mesazhi.com
Perendimi i diellit Sllatine, Tetove, Elmedin Memishi

J’aimeJ’aime · · Partager
Hajruš Džemailji, Hamdi Ndrecaj Panteri, Mehmedali Jashari et 35 autres personnes aiment ça.

Shuki Hakaj Bukur shume
Hier, à 19:20 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Toke te keqe kerkund ne bote nuk ka,por tradhetar ma te medhej qe e tradhetojne token e tyre jane me bollek disa shqiptare tradhetar.I mallkofte toka shqiptare tane ata shpiunat dhe tradhetaret shqipfolesa.Tradhetaret po kane perkrahje ma te madhe nga ky populli jone.Zoti ju bekofte o shpetimtar i kombet i nderuari;Komandat Hamdi Ndrecaj.Vetem mbeshtetju Perendise,se nuk ka kush qe ta mposhte rrugen qe e keni nisur.Lokomotiven qe e keni nisur me emer te zotit do e qoni ne vendin e duhur.
21 h · J’aime · 2
Haxhi Kuçi

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hamdi Ndrecaj,Toke e bekuar,popull i mallkuar   Ven 5 Sep - 14:05

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hamdi Ndrecaj,Toke e bekuar,popull i mallkuar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: