AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Rrexohet busti i nanes Tereze ne Tirane

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Rrexohet busti i nanes Tereze ne Tirane   Sam 6 Sep - 7:57Derničre édition par Perparimi le Mar 9 Sep - 4:44, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Rrexohet busti i nanes Tereze ne Tirane   Sam 6 Sep - 8:27

13:10 / E diel, 19 Janar 201492 Komente
Rrėzohet busti i Nėnė Terezės

Mbrėmė pas mesnatė ėshtė rrėzuar busti i Nėnės Terezė qė gjendet nė qendėr tė qytetit tė Mitrovicės, transmeton KTV.
Policia ka dalė nė vendin e ngjarjes pas lajmėrimit nga banorėt dhe ka nisur hetimet lidhur me kėtė rast. Por drejtues tė policisė ende nuk dinė pėr motivet dhe nuk janė tė sigurt nėse busti ėshtė rrėzuar vetė apo ėshtė rrezuar nga dikush.
Policisė dhe banorėve tė shumtė i ėshtė bashkuar edhe kryetari i Mitrovicės, Agim Bahtiri, tė cilėt e kanė rikthyer bustin. Bahtiri ka thėnė se komuna shumė shpejt do tė bėjė njė bazament mė tė fortė pėr bustin qė kjo gjė tė mos pėrsėritet./Indeksonline/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Rrexohet busti i nanes Tereze ne Tirane
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: