AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Muhamet Kuka kerkone ndihma humanitare per ta shpetue vajzen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Muhamet Kuka kerkone ndihma humanitare per ta shpetue vajzen   Dim 7 Sep - 12:50

https://www.facebook.com/muhamed.kuka.7?fref=ts

- SH P E R N D A J E -

Tė nderuar vėllezer dhe motra nga tė gjitha trojet shqiptare duke mos i harruar edhe shqiptarėt nė mėrgim.Unė Muhamed Kuka vėlla deshmori, ushtar i lirisė: Isha njė nga aktivistet e shumtė qė vepronim nė Amerikė.
Me shperthim e luftės nė Kosovė i lash tė gjitha,duke ju pergjigj zerit tė atdheut duke ju bashkangjit luftes sė UĒK-sė.
Asnjhere sdo e kisha mendu qė nė Liri ,punėt do mė vinin nė kėtė gjendje.
Sot jam i papunė jetoj me njė astistenc sociale dhe kam vajzen 12 vjeqare qė vuan nga semundja e Epilepsis,ndersa pėr ta mjeku kushton.
Edhe pse e kam tė rend tė kėrkoj lemosh krenaria s'po mė lejon, po kėtė krenari ma humb vajza kur e shoh nė kėtė gjendje .Andaj lus tė gjithe njerzit e vullnetit tė mirė, ata tė cilet kan mundesi pėr tė me ndihmuar le tė drejtohen nė kėtė nr tė gjirollogaris 1504001002610406 raiffesen bank dhe nr tel +37744271843 sinqerisht ushtari i batalionit Atlantiku, Muhamed Kuka.

https://www.facebook.com/billclinton?fref=ts
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Muhamet Kuka kerkone ndihma humanitare per ta shpetue vajzen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: