AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lusim per gjak,per nje veteran

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lusim per gjak,per nje veteran   Jeu 11 Sep - 1:28

ehmedali Jashari et 26 autres personnes aiment a.

Bedri Shabani E lus Zotin qe ne mendjen e do shqiptari, te mbjelle dashuri ndaj kombit dhe Atdheut.Zoti i bekofte te gjithe shqiptaret kudo qe jane.Me nderime nga Bedri Shabani.
12 h Jaime 4

Haxhi Kui Mendja mire ju ka shkonue,por si ti bashkonit shqipetaret kur urrejtja e ka kalue kufirin ndaj njeri tjetrit.Tane po thojne pasha zotin une vdesi per qeshtjen shqipetare,a sa mundet duke tradhetue per pakes send.Mer pozita e shite teritore.Platformen me shekuj e kan parashtrue per tu bashkue shqipetaret,por kurr nuk kane veprue.Tjeret jane qe vendosin per bashkim apo per roberim te popujve....Thellle eshte puna,por ne duhet mi thye dhembet.Ata qe paguhen per gjera te tilla jane akademiket dhe nismetaret e lufterave.
1 min Jaime
Haxhi Kui


Erleta Ukshin Hoti a comment a.

Erleta Ukshin Hoti
19 h Modifi
Rasti ka perfunduar! Veterani i ‪#‎UK‬-s Ilmi Redenica ka nevoj pr gjak, grupi 0 negativ.
Numri kontaktues: 044271731.
Kush e ka kete grup gjaku nuk ben keq me i ndihmu!
P.s. Se paku share nese ketu askush nuk e ka kete grup gjaku
JaimeJaime Partager
77 personnes aiment a.
82 partages

Ana Syziu O pozitivin e merr O negativi ???
19 h Jaime

Ahmet Murati 0 pozitiv e kam 't bjm
19 h Jaime

Erleta Ukshin Hoti http://botasot.info/.../urgjent-nje-veteran-i-uck-se.../

Urgjent: Nj veteran i UK-s krkon gjak, grupi 0 negativ - Lajme - Bota Sot
botasot.info
Organizata e Veteranve t Lufts s UK-s njofton se Ilmi Redenica, veteran i ...Afficher la suite
19 h Jaime

Erleta Ukshin Hoti http://www.gazetaexpress.com/.../unje-veteran-i-uck-se.../

Urgjent: Nj veteran i UK-s krkon gjak, grupi 0 negativ
www.gazetaexpress.com
Organizata e Veteranve t Lufts s UK-s njofton se Ilmi Redenica, veteran i UK-s, gjithashtu dhe polic n Policin e Kosovs, sht
19 h Jaime

Erleta Ukshin Hoti Ana Syziu e di qe B negativ nuk e pranon asnje grup te gjakut, kurse per 0 negativ nuk e di por nuk besoj. Vecse e pashe qe ishte ne moshe dhe mu dhimbs.
19 h Jaime 1

Qazim Zejnaj e paska grupin e Hashimi ?..ha
18 h Jaime

Qazim Zejnaj ta thirre hashimin e te ja dhuron ,,ha
18 h Jaime

Haxhi Kui A as nje nga veteranet e luftes nuk e posedojne kete grup te gjakut?E pamundur eshte kjo !
18 h Jaime

Haxhi Kui Veteranet e luftes ne Kosove nuk kane te drejte te punesimit dhe te pagesave per me jetue.Ata qe dojne me vdek per atedhe,duhet me jetue gjehnemin,per me shkue ne amshim ne gjehnet.Grupi i veteranve te luftes qe japin deklarata a marrin paga ?Ja kryetari i veteranve te luftes ka deklarone;https://www.youtube.com/watch?v=nmn9OnQQCok
18 h Modifi Jaime

Selami Hajrullaga une posedoj per qdo grup te te semureve por jam shum i lig ne pesh kam dhuruar shum e shum her - interesent ne tre qutete prizren gjakov dhe rahovec mjeket me thojn gjaku - yt esht shum i pastert ha ha - po shumica e mjekeve te vjeter me njoh -
17 h Jaime

Hoxha Hoxha Para Tri ore bisedova ne telefon per ket pun Ju thash Jam hoxha i drenices povi prei perendimi te shtunen me than familjaret e tij qe ubo gjak te mjaftushem
16 h Jaime 1

Hoxha Hoxha Qazim Zejnaj ai ushtar e tash polic i kosoves asht Kan shum luftetar i dallum edhe trim Ka merita pa Mas por ti me At fjalor te marrzuar aki gjak shiptari a su ngit me ne qlirimtaret a Ejup Hoxha Hoxha i Drenices
16 h Jaime 1

Ga Bi A ka ende nevoj?
16 h Jaime

Erleta Ukshin Hoti Ju faleminderit Hoxha Hoxha!
9 h Modifi Jaime 1

Erleta Ukshin Hoti Ga Bi jo paska perfunduar ky rast.
9 h Jaime 2

Dosti Jem Bravo Erlet.ke shpirt njeriu.
9 h Jaime

Ardian Maloku E kam pa se vazhdimisht je n prkrahje t veteranve t UCK-s n mnyra t ndryshme. T prgzoj!
7 h Jaime

Hoxha Hoxha Sps dhe respekt e nderume Erleta Ukshin Hoti
1 h Jaime
Haxhi Kui
https://www.facebook.com/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lusim per gjak,per nje veteran
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: