AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nisin doreheqjet nga vetvendosja

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nisin doreheqjet nga vetvendosja   Jeu 11 Sep - 14:10isin dorėheqjet e militantėve tė Vetėvendosjes, shkak marrėveshja
Nisin dorėheqjet e militantėve tė Vetėvendosjes, shkak marrėveshja 24390GAZETAEXPRESS E enjte, 11 Shtator 2014 17:57 Kryetari i Lėvizjes Vetėvendosje! nė qytetin Würzburg tė Gjermanisė, Besnik Kryeziu ka dhėnė dorėheqje nga lėvizja e Albin Kurti, pas nėnshkrimit tė marrėveshjes me blloku LDK-AAK-Nisma.
Kryeziu nė profilin e tij nė “Facebook” ka treguar arsyet e dorėheqjes sė tij. “Nė kundėrshtim tė fortė kundėr marrėveshjes qė bėri Albini nė emėr tė LVV-sė me Bėrllokun (Bllokun), deklaroj publikisht se bashkėrrugėtimi ynė i deritanishėm politik ndahet kėtu. Kjo ndarje ėshtė tėrėsisht parimore dhe nė pėrputhje me veprimtarinė time atdhetare dhe politike. Unė nuk e shkel gjakun e shokėve tė rėnė pėr liri. Isa Mustafa na luftoi dje e shumė shokė tanė ishim pa bukė, sepse ky i mbante paratė e popullit tė mbyllura. Unė jam faqebardhė nė rrugėn time politike”, ka shkruara


http://www.gazetaexpress.com/lajme/nisin-doreheqjet-militanteve-te-vetevendosjesne-vv-shkak-marreveshja-42091/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nisin doreheqjet nga vetvendosja
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: