AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bukoshi;Ben afit ja kam dhene nje milion marka me fajde

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bukoshi;Ben afit ja kam dhene nje milion marka me fajde   Mar 16 Sep - 16:17

EPOKA E RE: Cili ėshtė mendimi i juaj pėr planin e Qeverisė pėr Decentralizim?
http://rugova-namungon.com/sq/?p=1045


Bukoshi: Si po e shoh unė, kėsaj i thonė ndarje e Kosovės, ose shteti i Serbisė nė shtetin e ardhshėm tė Kosovės!

Qe sa kohe skeni pi kafe me Rugoven?
Nuk pihet kafja me pregamber.


Bukoshi: Jo, nuk e kontrolloj Qendrėn Tregtare “Ben-af”

EPOKA E RE: A e kontrollon Bujar Bukoshi Qendrėn Tregtare “Ben-af”?

Bukoshi: Jo, nuk kam kurrfarė lidhjesh me atė firmė. Pronari ėshtė nga Suhareka, edhe unė jam nga Suhareka. Unė nuk e njoh atė, por kam dėgjuar se ai me familjen e tij janė shumė tė vyeshėm dhe se atė pasuri e kanė arritur me punė, me nder e me zell. Unė nga pronari nuk kam patur rastin qė tė mė paguhet as njė kafe. Por e di dhe po dėgjoj thashethėnat se unė qenkam disi si bashkėpronar i kėsaj firme. Nuk ka asgjė tė vėrtetė nga kjo. As nuk e kontrolloj as nuk posedoj diēka nė kėtė firmė. E di qė gruaja ime, kur i viziton prindėrit e saj nė Prizren, ndonjėherė blen fli nė “Ben-af”, pra e paguan, pėrkundėr asaj se ėshtė bashkėshortja e ish-kryeministrit.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bukoshi;Ben afit ja kam dhene nje milion marka me fajde
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: