AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zemaj i kėrkon Fatos Klosit tė tregoi sė kush e vrau Ahmet K

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zemaj i kėrkon Fatos Klosit tė tregoi sė kush e vrau Ahmet K   Jeu 18 Sep - 4:46

Zemaj i kėrkon Fatos Klosit tė tregoi sė kush e vrau Ahmet Krasniqin

Deputeti i Lidhjes Demokratike tė Kosovės, Armend Zemaj ka kėrkuar nga ish shefi i SHIK-ut (ish- SHISH-i), Fatos Klosi tė tregoi sė kush e vrau ministrin e Mbrojtjės sė Republikės sė Kosovės nė Tiranė, Ahmet Krasniqin.
Postimi i plotė i Zemajt nė Facebook:
Ish shefi i SHIK-ut ( SHISH ) paska theksuar se disponon fakte tronditėse pėr vrasjen e Azem Hajdarit. Me tronditėse ėshtė mos zbulimi dhe fshehja e atyre fakteve qė 16-tė vite.
Por po ja rikujtoj kėtij dhe miqve tė tij nga Kosova se pas kėsaj vrasje ka ndodhur edhe vrasja tradhtare e Ministrit tė Mbrojtjes Kolonel Ahmet Krasniqi, e kemi theksuar se ky dhe shokėt e tij ose janė tė implikuar ose i dinė ata qė urdhėruan dhe ekzekutuan kėtė vrasje, vrasje e cila ishte bėrė pėr ta sakatosur luftėn ēlirimtarė dhe tė vihen nė krye tė saj njerėzve dhe kuadro tė dyshimta...
Zotėri Klosi zbuloj kėto fakte , trego kush e vrau Ahmet Krasniqin apo nuk mundesh se akoma je nė miqėsi tė pushtetit...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Zemaj i kėrkon Fatos Klosit tė tregoi sė kush e vrau Ahmet K
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: