AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Edhe Avdi Ibrahimi na urone shpalljen e RI,ēka eshte ky dreq

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Edhe Avdi Ibrahimi na urone shpalljen e RI,ēka eshte ky dreq   Jeu 18 Sep - 5:23

https://www.facebook.com/Republika e Iliridės do tė shpallet te sheshi Skėnderbeu – tetova1.com
Pas vėrejtjeve tė ekspertėve dhe analistėve shqiptarė se ēdo shpallje qė bėhet jashtė Shkupit ėshtė nė dėm kombėtarė, pėrfaqėsuesit e Iliridės kanė vendosur...
TETOVA1.COM
J’aimeJ’aime · · Partager
Aziz Zhilivoda et 66 autres personnes aiment ēa.
26 partages
Afficher 1 autre commentaire

Besnikii Gold Ag per hajr na koft in shaa Allah
21 h · J’aime · 3

Ismail Musai Mustafa Amin
20 h · J’aime · 1

Kelmend Dukagjini me intereson me qfar monedhe do punojme si te shpallet rebubllika e ilqushkit
13 h · J’aime

Avdi Ibrahimi Me fte ju qofte shpallja e Republikes se Ilirides.

Haxhi Kuēi Avdi Ibrahimi,mos na u perzi ne punet tona,se ti je vetem nje dhelper dinake bashk me Reshat Badallen.Ti duhet ma se pari te me kerkone haptas falje para opinionit shqipetar.Pastaj ti kerkoni falje Bashkim Hoxhes , Rajmonda Maleckes,si dhe Xh.Krasniqit qe sot po dergjet neper burgje shkaku juaj.
45 min · J’aime

Haxhi Kuēi Kqyrni pash njat zot qysh e shlyu fjalin e tij Avdi Ibrahimi !!!Larg merr ere Avdiu,ka mendue se dot e perkrahu lutjen e tij.Pa kerkue falje publike,rahat as ne kete bote e as ne boten tjeter nuk kam me lane.Por e njoh,ky ma pare e bene vetevrasjen se mi ra pishmanit kur bene gabime me dashje dhe pa dashje.Kjo eshte e meta kryesore e tij,dhe ka deshire qe ēka tju tregon popullit duhet me ja miratue ; rrenat, tradhetin,,dhe shpifjet qe ja ngjete shokeve per inati.
Ą l’instant · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Edhe Avdi Ibrahimi na urone shpalljen e RI,ēka eshte ky dreq
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: