AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush eshte ky polic serb ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush eshte ky polic serb ?   Mer 8 Oct - 0:24

Dernière édition par Perparimi le Mer 8 Oct - 0:54, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush eshte ky polic serb ?   Mer 8 Oct - 0:54

Agim Agushi

Po kush esht minister B, Rexhepi qasi muti qe e shet ks edhe djali i udbashit esht drejtor ipolicis te ks un jam kan vet polic edhe injof kush e ka verifikimin e kti qetniku qe esht pranu ne P K dmth ministri nuk paska njohuri per ket terrorist as drejtori i policis pa e nenshkru kta nuk pranohet asnji polic ne ks Marri per shtetin e Ks!
6 octobre, 20:36 · J’aime · 3
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush eshte ky polic serb ?   Jeu 9 Oct - 16:05

Nehxhat Qoqaj
grupi i Raif Gashit me tjere


Kujtim Kurti Vitor L. Tushaj,une jam zgjuar gjithmone,24 jam online.

Ti e njef mire UDBshin Hasan Hotin dhe Nehxhat Qoqaj,se ju jeni ne nje profesion dhe jeni bashke ne PDK te Prizrenit.

Ti nuk guxon me fol keq per ata,se ty te largojne nga puna,prandaj ti nuk flet,behesh gjoja nuk po kupton,ndersa ne ralitet qdo dite i takon keta dy UDB-sha,qe vjedhin pasurin e shtetit,dhe kete e din gjithe qytetaret e Prizrenit me rrethin...
16 h · J’aime · 1

Agim Hasani Qy Qy. .masi u dalin Tradhetinat ne shesh, shiten Shqipetare te ndershem me Tradita vdekje pruese😅
15 h · J’aime · 1

Enver Spahiu Kujtim Kurti une para ca diteve e kam shpallos nje detaj timin personal te viteve te 1981-2 e tutje i cili ka lidhje edhe me kohen e viteve te luftes ne Kosove 98-99 ka mundesi ndoshta edhe me heret . Kam fole per here te pare nje pjese timen personale e cila ka lidhje edhe me Raif Gashin jo nga kendi siq kane fole psh Muhamet Kelmendi dhe Murat Jasahri por pak me ndryshe ;une ja kam ka zbuluar per here te pare disa veprimtari familjare te bashkepunimit me UDB en te cilen e dine dhe shume persona tjere te celt jane pjese e ketij rasti te atyre viteve . Kujtim ata jetojne dhe jane gjalle sikur une . Tragjikja eshte se kuadra te tilla kane udheheqe luften dhe jane pranuar ne LPK si perona te besuar !!! Kjo me bene dhe mua te dyshoj ne shume gjera ne kete organizate ! Po mendoj ne persona siq eshte grupi i Raif Gashit me tjere. Edhe me heret kam dyshuar ne pislliqe te tilla me te thene te drejten . Nese te kujtohet ajo periudha e arestimeve ne nivel nacional si dhe ne Kosove ,diku ka qene numri 500 ,i te arrestuarve , Udba dinte gjithecka dhe gati per cdo kende te pakten per ate rrethin tone te cilin une e kam njohur ! Kjo ne ate kohe me ka pas frikesuar shume mua personalisht !
https://www.facebook.com/enver.../posts/740162426031559...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush eshte ky polic serb ?   Jeu 9 Oct - 17:07

Kujtim Kurti Enver Spahiu,kurr nuk kam dhen asnje cent per fondin vendlindja thrret apo per fondin e 3%,sepse e kam ditur detalisht se per qka jane ato pare dhe ku do te perfundojne,ashtu sikur qe e kam ditur ku i kam marre CIA dosjet e spiunave te dyfisht prej te cileve ka formuar UCK dhe FARK,dhe ne fund i ka futur ne konflikte,dhe ka arritur qellimin qe sot eshte aktual...

Pra gjithmone kam dalur pa therre ne kembe,tani zbertheje vete pergjegjejen...
14 h · Je n’aime plus · 3

Kujtim Kurti Agim Hasani,ne vitin 2003 e takova "rastesisht" Bujar bukoshin ne ambasaden britaneze ne duseldorf,si me ka pa e kan leshuar dy kembet,nuk kan kaluar as 2 min dhe doli menjhere nga ambasada britaneze dhe shkoj direkt ne konsullaten jugosllav qe ishte 150 metra me large.

Arsyeja e ikjes ishte,se listen per likfidim te nacionalistve e kan perpiluar bashke me xhavit halitin ne zyren e kosoves ne tirane nen prezencen e CIA dhe UDB.
14 h · Je n’aime plus · 2https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/703771636383839?notif_t=comment_mention
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kush eshte ky polic serb ?   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kush eshte ky polic serb ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: