AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Erleta i pergjigjet vellaut si vellaut,por e shkreta nuk ka

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Erleta i pergjigjet vellaut si vellaut,por e shkreta nuk ka    Ven 10 Oct - 16:50

Ukshini eshte varrosur ne pereferi te Pejes
https://www.youtube.com/watch?v=roiu3gyjJqE

, Andinit: Nuk bėtė asgjė pėr ta gjetur babanė
Publikuar: 0:38 / 11.10.2014
Shpėrndaje nė facebook0
Tweet0
Share
Erleta, Andinit: Nuk bėtė asgjė pėr ta gjetur babanė
0
shares
komente
0
Share
0
Tweet
0
Share

Erleta Hoti ka reaguar pas deklaratės sė vėllait tė saj nga babai, Andinit. Ky i fundit i kėrkoi asaj qė t'ia "gjejė babanė' ose ta "ta mbyll gojėn".
Ja postimi i Erletes nė Facebook:

Per hir te korrektesise Andin U. Hoti po te pergjigjem.

Fillimisht, inervisten nuk e ke pare deri ne fund. Por, po te pyes ty personalisht: Ku ishit ju per te dhene gjak e per ta gjetur prindin tone te gjalle apo te vdekur dhe perse refuzuat ta benit kete gje?

Ku ishit ju, qe perpos benificioneve dhe afersise me pushtetin, si dhe shfrytezimit te emrit te prindit, nuk bete gje per te, pervec vajtimeve ne ekran?

Kush ishin ata qe sa here shkoja ta vendosja ne mbremje fotografine e babit tek Kuvendi prane te zhdukurve te tjere, ma hiqnit gjate dites?

Kush ishit ju qe pretendonit se jeni trashegimtaret e vetem te Ukshin Hotit duke me anashkaluar ne cdo gje dhe duke bere cmos pas shpine?

Kush ishte nje grua, qe sa here shkoja ta vizitoja babain tone ne burg gjate viteve te 80-ta na kthenin mbrapa duke thene se bashkeshortja e tij vecse e kishte vizituar?

E tani nuk po te them MBYLLE GOJEN, por hapi syte ashtu sic te kam thene para 4 viteve.

Lajmin nuk do te ta servoje ne tavoline, por perpjeku pak ta gjesh dhe vet, sa fshehesh pas petkut te pushtetit! (sic) /Telegrafi/


Derničre édition par Perparimi le Dim 21 Déc - 15:37, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Erleta i pergjigjet vellaut si vellaut,por e shkreta nuk ka    Ven 10 Oct - 17:11


Erleta Ukshin Hoti
1 h · Modifié ·
Per hir te korrektesise Andin U. Hoti po te pergjigjem.
Fillimisht, inervisten nuk e ke pare deri ne fund. Por, po te pyes ty personalisht: Ku ishit ju per te dhene gjak e per ta gjetur prindin tone te gjalle apo te vdekur dhe perse refuzuat ta benit kete gje? Ku ishit ju, qe perpos benificioneve dhe afersise me pushtetin, si dhe shfrytezimit te emrit te prindit, nuk bete gje per te, pervec vajtimeve ne ekran? Kush ishin ata qe sa here shkoja ta vendosja ne mbremje fotografine e babit tek Kuvendi prane te zhdukurve te tjere, ma hiqnit gjate dites? Kush ishit ju qe pretendonit se jeni trashegimtaret e vetem te Ukshin Hotit duke me anashkaluar ne cdo gje dhe duke bere cmos pas shpine? Kush ishte nje grua, qe sa here shkoja ta vizitoja babain tone ne burg gjate viteve te 80-ta na kthenin mbrapa duke thene se bashkeshortja e tij vecse e kishte vizituar? E tani nuk po te them MBYLLE GOJEN, por hapi syte ashtu sic te kam thene para 4 viteve. Lajmin nuk do te ta servoje ne tavoline, por perpjeku pak ta gjesh dhe vet, sa fshehesh pas petkut te pushtetit!
____________________________________________________________
Andin U. Hoti via Telegrafi.com
Mė falni, por kėsaj radhe nuk mė detyroni ta mbaj gojen mbyllur!
Erleta, tė lutem shume, ama pafundėsisht SHUMĖ, mė trego ku ėshtė babi, nė cilin vend ėshtė vrarė, varrosur, sepse atė kėrkoj qė shumė vite.
Erleta, pėr ēdo FYERJE e IDIOTESI qė ti ke bėrė deri sot, edhe ndaj meje, pėr ēdo GABIM tėndin qė mė ėshtė dashur me qindra herė ta ul kokėn, pėr "hatėr" e kam mbajtė gojėn mbyllur, po e mbaj edhe sot.
MIRĖPO VETĖM PARA ZOTIT E MBAJ GOJĖN MBYLLUR KUR NĖ PYETJE ĖSHTĖ UKSHIN HOTI!
Erleta, ma gjej babin tė lutėm shumė ose mbylle gojėn pėr tėrė jetėn tėnde sepse nuk i duroj as edhe njė minutė tė vetėm mė idiotėsirat e tua nė kurriz tė babit!
Erleta Ukshin Hoti
J’aimeJ’aime · · Partager
72 personnes aiment ēa.
1 partage
Afficher 1 autre commentaire

Hana Shala Nje gje eshte e sigurt, ku do qe te jet Ukshin Hoti nuk kishte dasht me ju pa ju te dyve te perqar, andaj per hire te tije mos u shtyni! fati i Ukshin Hotit e brengos gjith Kosoven.
52 min · J’aime · 24

Nuraj Labinot Ne kete rast Erleta Ukshin Hoti eshte e drejte ndersa ai cuni Andin Hoti eshte i padrejt pasi qe ai eshte pjes e nje pushteti te instalur ne Kosove pushtet i cili nuk ka asnje merit ne favor te popullit por pushtet i cili e ka varferuar dhe e ka shtyp...Voir plus
47 min · J’aime · 6

Hysen Muzliukaj Erleta ke gjithe respektin tim dhe te familjes,sa per Andinin nuk dua te flas eshte shit teper lire tek partia shtet,nje djal i ri te del kokeulur ne bine gjate nje fushate zgjedhore dhe ti bashkohet partis shtet dhe te pranoje te jete me nje vend me hajna dhe kriminela per mua nuk don koment,Andini tregoj qe eshte nje hiq fare.
42 min · J’aime · 2

Besnik Gjata Znj.Hana,pajtohem plotesishte me ty.Erleta dhe Andin,e kuptojme dhembjen e madhe qe e keni,ju kuptojme per te gjitha vuajtjet qe i perjetuat si familje e si femije,pa femijeri normale... Ju therras qe ti uleni gjakerat e te pajtoheni si vella e moter. Bejeni per hir te Babait te juaj,dhe Idolit tone kombetar. Bejeni per Ne. Ju lutem!
39 min · J’aime · 5
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Erleta i pergjigjet vellaut si vellaut,por e shkreta nuk ka    Ven 10 Oct - 17:30

58 min · J’aime · 5

Haxhi Kuēi E nderuara Erleta,asgje te keqe nuk ka ne drejtimin e zbulimit te babes se juaj Ukshin Hotit.Vellau juaj eshte ne trysni qe te flasi keso fjale jo njerezore.Tradhetaret jane ne pyetje,e kane kercnue te shkretin qinde perqinde qe te flasi keshtu.Edhe po mos te kerkoje ndjese per kete fjale,mos tja shihni per te madhe,sepse ende drejtesia nuk egzistone ne kosove.Pra vellau juaj gjindet ndermjet dy zjarreve,mes se vertetes dhe tradhetetareve,qe gjinden ne pushtet.Nuk ke nevoje te perlahesh me vellaun,sepse keta idiota kane qellimin qe tju nxisin edhe ne konflikte edhe ma te keq.Vellaun e juaj e keshilloje qe ta merr veten dhe ti jep force menqurise.Nga kushdo qe keni marr informata tregoni haptas,po ke edhe serb.Mos ndegjoni,thesh e thenjet e shpiunave,qe thojne se serbeve nuk u besojm.Keta dite e nate kane bashkpunue me serb si para luftes,ne lufte dhe tani,e neve na mesojne se kush na japin informata.Zoti qafen ua theft dilingjive.Vete na vrajten,na vodhen meritat,dhe na shpifen me te zeza e te zezat mos u hekshin nga shpija e tyre.Vellaun e juaj e kisha porositur qe te deklarone haptas se kush qendrone mbrapa kercnimeve te tija,per tju tregue juve qe ta mbyllni gojen.Nuk ipet motra per shpiuna dhe tradhetar.Po ti kisha 10% te shqiptareve si ju,trojet shqipetare ndryshe do te ishin sot.Zoti ju bekofte per trimerin qe ua ka dhurue Natyra e nanes shqiperi.
Impossible de publier ce commentaire. Veuillez réessayer
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Erleta i pergjigjet vellaut si vellaut,por e shkreta nuk ka    Sam 11 Oct - 11:36

Dragoljuba Jankovica je odgovoran i za smrt treceg branjenik adv. Husnije Bitica, osudjenika Ukshin Hoti, iz Velike Krushe, opstina Prizren.
advokat Teki Bokshi. Informaciju je dobio od kolege Radomira Pesica, branilac Gazmend Imeri-ja. Ahmet Hoda iz Urosevca ( Ferizaj )ministar Dragoljub Jankovic i njegovi ratni huskaci.

Ja sam Remzi Tetrica iz Djakovice, ulica Q.Bakija 10, rodjen 16. Februara 1946. u Djakovici. Osudjen u Okruznom sudu u Pristini u tkz. “grupi biv. Policajaca Pokrajinskog SUP-a” na dve godine i sest meseci zatvora. Prilikom izricanje presude pusten sam da se branim sa slobode.
nacin identifikacije, cinjenica da je svima pisano po ceduljicu sa imenom ubijenog i stavljeno im je u dzepu, najbolje zna Blerim Olani, raniji radnik PSUP-a - Pokrajinskog Sekretarijata Unutrasnjih Poslova, koji je oslobodjen iz zatvora zbog isteka kazne, kaze na kraju svog iskaza Remzi Tetrica.
Dragoljub Jankovic je postupao protivno pravnim aktima jednu kategoriju albanskih zatvorenika poslao direktno u smrt jer kao sto je vec receno godinu dana ranije KPZ dubrava je pretvoren u vonji objekat. Jankovic je znaao ili je morao da zna da ce vojni objekti biti ciljevi Nato bombardovanja pa je zatvorenik koji su bili u sigurnim objektima KPZ u Srbiji preseljio u Dubravi.
Dr Husnija Bitic


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Erleta i pergjigjet vellaut si vellaut,por e shkreta nuk ka    

Revenir en haut Aller en bas
 
Erleta i pergjigjet vellaut si vellaut,por e shkreta nuk ka
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: