AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Per Sali Qekun

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Per Sali Qekun   Lun 20 Oct - 4:38

F'aruk Gashi tani pushoni te qete sepse e kryet amanetin e te pareve tane, edhe ne jetojm te qete ne saje te trimeris suaj, lavdi per jete.
6 octobre 2010, 20:02 · J’aime · 1

Ismet Lushaj PERULEMI PERGJITHMONE PER VEPRAT E JUAJA
10 octobre 2011, 17:08 · J’aime · 1

Arif Molliqi Faleminderit Selamie per kete rikujtim!...
18 février 2012, 13:54 · J’aime

Seff Krasniqi Të lumët Ju që nuk jetoni më, aty ku është prishur kufiri në mes magarit e SHIK-ut dhe kalit e intelektualit... që me marrëtitë e tyre e çakorduan një komb...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Sali Qekun   Lun 20 Oct - 4:43

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Per Sali Qekun
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: