AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zhak Hogar,si sillej uk

Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14297
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zhak Hogar,si sillej uk   Lun 20 Oct - 16:34

Si sillej UK?
- Grabisnin pronat, zbraznin qytete t tra pr nj nat, si p.sh. n Vushtrri. Vrisnin, m shumic dhe pakic. Shpresoj se udhheqsit e tyre s shpejti do t prgjigjen para drejtsis. Zbuluam lista me urdhra pr likuidim t serbve dhe shqiptarve joloaj me vul t UKs. I kemi dorzuar kto dokumente te shefat por kurr skemi dgjuar m pr to. Se UK ka qen bashkbisedues i privilegjuar i BEs paraqet shtrembrim t historis, shkelje t s drejts ndrkombtare dhe kthim prapa t bots s civilizuar.

- See more at: http://politiko.net/une-e-ndava-mitrovicen/#sthash.lZIa2PV4.dpuf
http://politiko.net/une-e-ndava-mitrovicen/

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14297
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zhak Hogar,si sillej uk   Lun 20 Oct - 16:39

http://time.ikub.al/610842675e/575d3c54e5ad3baf1325b37686514b48/Lajm_Komandanti-francez-i-KFOR-it-Une-e-ndava-Mitrovicen.aspx

Ne vitin 1988 kishte fillue operacioni i nderkombetareve per nje ndarje te tilee
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
 
Zhak Hogar,si sillej uk
Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: