AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sali berisha,vritne Remazi Hoxhen,burgosne Adem J.E Sali Q.

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sali berisha,vritne Remazi Hoxhen,burgosne Adem J.E Sali Q.   Jeu 23 Oct - 5:41

Sali Berishėn nė pyetje dhe si tė pandehur pėr zhdukjen e Remzi Hoxhės mė 1995 pėr shkeljen e embargos ndaj Serbisė mė '92-'96 e kontrabandėn e naftės me tė cilėn furnizonte Sllobodan Milosheviēin pėr tė terrorizuar e pėrgjakur Kosovėn, pėr shkatėrrimin e vendit dhe vrasjet e mijėra vetėve mė 1997-ėn, pėr grushtin e shtetit mė 1998, pėr abuzimet me qindra miliona euro me prokurimet publike, pėr akuzat e rreme dhe fyerjet e shpifjet ndaj Presidentit, Prokurores sė Pėrgjithshme, Kryetarit tė SHISH-it e disa gazetarėve pėr puē shteti mė 2011? Ku i ka provat e puēistėve qė ua tha ne televizion e nė Kuvend se i kishte zbuluar?"
..................................................................................


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sali berisha,vritne Remazi Hoxhen,burgosne Adem J.E Sali Q.
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: