AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Milaim Zeka hapi agjencin ne Kopenhage

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Milaim Zeka hapi agjencin ne Kopenhage   Ven 24 Oct - 10:24

Milaimi hapi nje axhensi udhetimi Kopenhagen Prishtine para dhjete vitesh .Une isha nje nder udhetaret e shumt qe me mashtroi zoteriu ne fjale.Udhetuam ne prishtine por diten qe duhej te ktheheshim pas skishte aeroplan ngase parat e udhetimit i kishte marre Milaimi dhe ne u dashte te paguanim bileta tjera kethyese per here te dyte.Cdo kujt mund te i besoje por jo MIílaim Zekes.Ky qe ne mes te dites te mashtron naten te vret dhe behet patriot shqiptare.

Rexhep Lataj @ 17/11/2013 14:55
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Milaim Zeka hapi agjencin ne Kopenhage
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: