AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sekreti i fluturakes,kuku per neve

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sekreti i fluturakes,kuku per neve   Sam 25 Oct - 12:03


Kujtim Kurti
21 octobre, 10:32 ·
TOP SECRET
S.B i lindur ne vitin 1967 me vendbanim ne beograd,me nacionalitet serbe,eshte autori i hudhjes se drones fluturuse ne stadionin e partizanit ne beograd,me date 14 tetor 2014 ne oren 21.26 min ne ndeshjen Serbi-Shqiperi.
Autori S.B eshte informant i sherbimit intelegjent serb BIA,hudhja e drones fluturuse eshte kryer mbrenda stadionit te partizanit,dhe eshte komanduar me:
Ipfon 3GS model MA 341 BK me nr.serik 24991VPK9SA dhe me IMEI 02 326911 983978 5
Ky plan per provokimin e opinionit,eshte rralizuar 8 jave me perpara ne moske ne bashkpunim me FSB dhe SHISH,per te testuar opinionin,para vizites se Vladimir Putini dhe Edi Rames ne beograd,qe kan ne plan shkembimin e territoreve ne mes Serbis dhe Shqiperis,per te demtuar interesat strategjike te Kosoves.
Qdo gazetar hulumtues,permes ketyre te dhenave qe publikova,mund te zbuloje te gjithe autoret e hudhjes se drones fluturuese qe u rralizua me dt.14 tetor 2014 ne stadionin e beogradit ne ndeshjen Serbi-Shqiperi!
Je n’aime plusJe n’aime plus · · Partager
Vous, Enver Spahiu, Beni Meli Kuci et 13 autres personnes aimez ça.
3 partages
Afficher 30 autres commentaires

Kujtim Kurti Nderim Gashi,kush jane kundershtaret e juaj..???
21 octobre, 22:02 · Je n’aime plus · 1

Nderim Gashi Jo veq te mite po te te gjitheve Kujtim Kurti e ata dihet tashme boterisht kush jane e ska nevoje me i vizatu o vlla, plus qe ne komente veq i ke te cekun kundershtaret qe spo du as emrin me ua permend
21 octobre, 22:05 · Je n’aime plus · 1

Kujtim Kurti Nderim Gashi,per te luftuar serbet,duhet se pari te luftohen bashkpuntoret e tyre qe jane ne qeverin e Tiranes,Shkupit dhe Prishtines.
21 octobre, 22:12 · Je n’aime plus · 2

Nderim Gashi Per me i luftu kta qe po thu ti Kujtim Kurti athere duhet me hi kogja thelle e me kqyr ku eshte rraja edhe me i hi nje pastrimi te gjane, e sa jemi te gatshem per aty duhet nje mobilizim mbarekombetar edhe ne fund me i gjet njerezit qe jon ma te besushem, ma atdhetar edhe qe e dojn venin edhe qe punojne per vend
21 octobre, 23:35 · Je n’aime plus · 2

Haxhi Kuçi JU lumt çka me u bekue ma teper?


https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9?fref=ufi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sekreti i fluturakes,kuku per neve   Sam 25 Oct - 12:38

Bashkim Krasniqi Kujtim Kurti, ku osht ajo kimetja jote, servile e serbis, qe folke palidhje kishem po di dicka per Ismail Morinen.
Thjesht e ka deshmu veten qe ia fut kot haha
21 octobre, 10:38 · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Kimetja eshte informante e AKI qe paguhet me rroge mujore,edhe ajo po e TESTON opinionin.
21 octobre, 10:39 · J’aime · 2

Bashkim Krasniqi si 90% e qetyne qe po dalin ntv e po dezinformojne.
21 octobre, 10:39 · J’aime · 1

Bashkim Krasniqi Kujtim Kurti, AKD, jo AKI hehe
21 octobre, 10:40 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Bashkim Krasniqi,mos dil nga tema te lutem,te ndihmojne zbulimin e prapaskenave,kjo eshte tema e debatit!
21 octobre, 10:41 · J’aime

Bashkim Krasniqi Kujtim Kurti, pa i demantu kta tontit qe folin palidhje qysh e zbardh rastin ??
21 octobre, 10:42 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Bashkim Krasniqi,permes te dhenave qe publikova,secili gazetar hulumtues mund te gjeje edhe autoret tjere ne Tirane,Moske dhe Beograd.
21 octobre, 10:44 · J’aime

Rifat Berisha top sikret haaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,
21 octobre, 10:55 · J’aime · 1

Ejup Krasniqi Un nuk e di a eshte e vertet kjo apo jo, por une ne te gjitha komenet e mia pas kesaj ngjarje e kam then edhe prap e them qe nje njeri i thjesht nuk mundet me e ber ate ne mes te Serrbies. nje gje te till ka mujt me e ba vetem shteti Serrb.
21 octobre, 11:44 · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Komentet qe nuk kan lidhje me teme,largohen automatikisht pa diskutim me autorin.

Pa keqkuptime!
21 octobre, 11:45 · J’aime · 1

Agim Hasani Nuk shof demtim ne Kosove Shqiperi, por shof demtim ne Serbi
21 octobre, 11:53 · J’aime · 2

Agim Hasani Pyetja eshte se pse nuk kane lidhje Politikanet Shqipetare ta shfrytezojne Rastin per Demoralizimin e Serbie Totale
21 octobre, 11:55 · J’aime · 2

Kujtim Kurti Agim Hasani,lexoje edhe nje here mire statusin,e kupton pse politikanet shqiptare nuk kan interesim me demoralizu serbin.
21 octobre, 12:02 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Ejup Krasniqi,keto faktet qe publikova jane origjinale,ky eshte autori i skandalit ne stadion me dt.14 tetor 2014
21 octobre, 12:04 · J’aime

Ejup Krasniqi Serrbia gjith ka ber Skenar te Till per ta na Vra,Burgos, Shantazhu, pra serrbia gjith ka ba politik dhe veprime Fashiste.
21 octobre, 12:07 · J’aime · 1

Kujtim Kurti Ejup Krasniqi,ne vitin 1981 ne eshte montuar bomba nga UDB ne ambasaden jugosllave ne tirane,dhe fajin ja kan lon nje kosovari,te cilin e ka helmuar Sigurimi i Enver hoxhes per me i humbe gjurmet e bashkpunimit me UDB.
21 octobre, 12:13 · Je n’aime plus · 1

Agim Hasani Kujtim nuk jane Shqipetare ata te cilet lepijn bythen Serbise por jane Servila te tyre
21 octobre, 12:23 · J’aime · 2

Kujtim Kurti Abdullah Prapashtica,komenti i juaj largohet,sepse nuk ka lidhje asgje me teme.

Pa keqkuptime!
21 octobre, 12:41 · J’aime · 1

Ejup Krasniqi Vull. ani bash mir. qashtu po lyp Serrbia qasi Informacione te sigurta, bile edhe te shperblejn diqka.
21 octobre, 13:05 · J’aime · 2

Abdullah Prapashtica MEGJITHATE KJO NUK NDERYSHON AS GJE! KESHTU ESHTE THËNË NGA BURIMET SERBE PER ORGANIZAORET E DEMONSTRATAVE TE 1981-ën, KESHTU ESHTE THËNË NGA BURIMET SERBE PER UÇK-ën, KESHTU ESHTE THËNË NGA BURIMET SERBE PER LVV KUR DOLI NE SKENË, DHE JA TANI EDHE ...Voir plus
21 octobre, 22:50 · Modifié · J’aime · 5

Agim Hasani Shqipetare duhet ta Godasin Armikun mu aty ku e gjithe Bota ishte Deshmitare se Serbia eshte nje Shtet Stazarak e jo me shume! !
E nuk ja vlen te mirrem me gjera te kota, pse at Flamur, e pse ne at Minute, blla blla
21 octobre, 13:30 · J’aime · 2

Kujtim Kurti Abdullah Prapashtica,komenti ime ishte per Ejup Krasniqi,dhe jo per juve!

Sa per informim cilsor,historia shkruhet me fakte,dhe fakte eshte se UDB-OZNA e ka formuar Sigurimin e Enver Hoxhes ne vitin 1944,dhe bashkpunoje edhe sot,prandaj Kosoven gjithm...Voir plus
21 octobre, 15:20 · J’aime · 1

Niman Blakaj luje kujtim kurti lujepo me intereson burimi i ketyne informacioneve
21 octobre, 15:39 · J’aime

Kujtim Kurti 5 milion shqiptar te Kosoves u depertuan ne karpatet e Turqis,nga bashkpunimi Tito-Enver Hoxha,nga viti 1946-1968,duke rralizuar keshtu planin famkeq te Vasa qubroloviqit dhe Ivo Andriqit.

Te gjithe keta komunista qe i kan asimiluar 5 milion shqiptare...Voir plus
21 octobre, 15:43 · J’aime · 4

Kujtim Kurti Niman Blakaj,lexoje mire statusin qe e kam publikuar,aty shume mire eshte detajuar,kush eshte autori dhe cilet mund te jene bashkpuntoret e tij ne Tirane,Beograd dhe Moske.
21 octobre, 16:04 · J’aime · 1

Sazan Papraniku z. Kujtim, si mund qe keto zbulime sekrete te grumbullohen me ekzakt dhe ti dorezohen edhe FIFA e UEFA-s. Po bindem se ma e vertete mund te jete loja RUSI-PUTIN+ RAMA -shish...per tu testuar opinioni. Pata rastin te degjoj ne shqipni se SHISH ka pase p...Voir plus
21 octobre, 19:27 · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Sazan Papraniku,nuk ka efekte,sepse FIFA dhe UEFA financohen nga miliarderi rus Abramoviç,prandaj keto fakte mbesin vetem ketu,pasi qe askush nga keta protagonist qe i kam cekur ne status,nuk mund te shkelin ne drras te kalbur....

Qdo veprim eshte pergaditur ne menyre profesionale.
21 octobre, 19:38 · Je n’aime plus · 1

Niman Blakaj kujtim ti autorin me iniciale e ke publikue po mua me le pershtypje dokumenti top sekret si erdhi ne duar tuaja prejardhja e dokumentit
21 octobre, 20:03 · J’aime

Kujtim Kurti Niman Blakaj,ne status jane te shenuara te dhenat e autorit,dhe permes ketyre gjenden edhe te tjeret.
21 octobre, 20:17 · J’aime

Nderim Gashi Kujtim nese i ke shume te sigurta keto burime, athere kishte me qene mire keto te dhana me ua dergu FSHF po qe se se ke bo deri tash dhe ata ne formularin per ankime qe pritet me e bo me e fut dhe kete informate dhe besoj do te ishte nje lehtesim i madh per ne dhe denim per kundershtaret tane
21 octobre, 21:31 · J’aime

Kujtim Kurti Nderim Gashi,kush jane kundershtaret e juaj..???
21 octobre, 22:02 · Je n’aime plus · 1

Nderim Gashi Jo veq te mite po te te gjitheve Kujtim Kurti e ata dihet tashme boterisht kush jane e ska nevoje me i vizatu o vlla, plus qe ne komente veq i ke te cekun kundershtaret qe spo du as emrin me ua permend
21 octobre, 22:05 · Je n’aime plus · 1

Kujtim Kurti Nderim Gashi,per te luftuar serbet,duhet se pari te luftohen bashkpuntoret e tyre qe jane ne qeverin e Tiranes,Shkupit dhe Prishtines.
21 octobre, 22:12 · Je n’aime plus · 2

Nderim Gashi Per me i luftu kta qe po thu ti Kujtim Kurti athere duhet me hi kogja thelle e me kqyr ku eshte rraja edhe me i hi nje pastrimi te gjane, e sa jemi te gatshem per aty duhet nje mobilizim mbarekombetar edhe ne fund me i gjet njerezit qe jon ma te besushem, ma atdhetar edhe qe e dojn venin edhe qe punojne per vend
21 octobre, 23:35 · Je n’aime plus · 2

Haxhi Kuçi JU lumt çka me u bekue ma teper?
35 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi çka ka lidhje qe kombetarja e mbrojti flamurin kombetar?Keso fjale vetem ish LPK istet krenoheshin kur dikush bente nje veper atdhetare,dhe e mirreshin kinse ata e kane pergaditur ?Pse e ngriten fluturaken ne fushen e sportit serb?Pse ai patriot nuk e mbrojti flamurin ne stadium,por iku dhe ja la kembet e arushes mbi supe lojtareve te kombetares.Kesaj i thuhet patriotizem..Une ne vitin 1971 ne sutjeske,kur na dhane ultimatum serbet me hek flamurin tone,se ne te kunderten dot na masakrojne te gjitheve,tane shqiptaret donin te dhihen sa ishim 50,dhe vendosen me hek flamurin e me shkue gjalle neper shtepiat e tyre ne kosove.Ja besuan nje serbit me hek flamurin.Te nesermen ishim te rrethuar me mijera serb e ushtarak,serbit qe ja besuan shqipet e maleve,po sa ja ka nise me hek,e kam grushtue e gjuajte per dheu.Ja kam kapur flamurin nga dora dhe e kam lidhe,duke valvitur ne qiellin e kalterte.Dhe me nje dru u kam hudhure mbi turmat serbo qetnike dhe u kam sjellur me sa kam mundur ka kam mundur dhe jane shperndare serbet pike e pese,duke thene lene kete budalla se qenka tranue per nje flamur.Nuk ua kam lene kembet e arushes shokeve qe te kacafyten serbet me 50 shqiptar,por vete si luani kam luftue.Ne vend te shkive shqiptaret per ti shpetue prapanicat e tyre nga serbet me u tregue serbeve se ne nuk jemi ata qe e mbrojna flamurin kuq e zi ,ja ja qim nanen Haxhi Kuqit e bejm pershesh.Ja kush jane shqipetaret.Qe nga ky vite i zi,shqiptaret qe nga Ymer Gashi,e Fadil Hoxha me shpallen bandit te jugosllavise vetem pse ua mbrojta flamurin shqiptar.Sot ata 50 shqiptar rrehin gjyks kinse edhe ata e kane mbrojte flamurin kuq e zi.Pis milet.Ka shqiptar te mire atdhetar,por shumicen i kane percjell,e na qe kemi mbetur ne jete ,mundemi mu numrue ne gishta.Patriotat shqiptar,nuk ju nevoiten populli tone,pos duhet te shendrrohen ne tradhetar,ose te vdesin dhe mbi gjakun e tyre me u dhi,siq ma kane dhire jeten time.
8 min · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Me tradhetar as ne nojvetore nuk shkohet e leje me mbrojte atedheun dhe simbolet shqiptare.Hajduta edhe demostratat e 11 marsit te vitit 1981 mu vodhet,dhe ne vend qe te me nderoni me etiketoni tradhetar.Kurr drite mos pafshin keta qe mi vodhen meritat e mia.
2 min · J’aime · 1
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sekreti i fluturakes,kuku per neve   Sam 25 Oct - 13:08

Nderim Gashi Jo vetem ju por te gjitheve qe sot ne emer tyre dhe ne trimerine dhe mbi atdhedashurine e tyre qe e paten, sot rrahin gjoks e luftojne per pushtet ndersa shtetin dhe qytetaret e ktij vendi i i harruan, sikur askush asgje nuk ka bere por vetem ata dhe ata kane qene dhe jane shpresa dhe e ardhmja e ketij vendi, per te gjitha keto te zeza haram u qofte cdo dite qe e jetojne e te mirat qe i kane marre dhe vazhdojne ti kene ne kurriz tet popullit.
28 min · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Nderim Gashi;tere jeten time ja kam kushtue popullit dhe trojeve shqiptare.Pos ketyre veprave te mija qe i bera per popull shqiptar e veten dhe femit e mi i hodha si nje mut,duke mos pasur kohe qe jepsha per shqiptar.Nuk ka fletore qe mundet te nxene veprat e mija.Para luftes kam grumbullue ndihma dhe ua kam dergue ne magazinien e Sali Hoxhes ne suhareke,deshmitar eshte Malush Berisha,Xheme Shala,dhe ai qe i ka prue ndihmat nga Mamusha Samiu.Kam deshtur me hape gjelltoren popullore te kruqit te kuq nderkombetar.Ka ardhe Vesel Kryeziu me Malush Berishen dhe me kane thene qe mos ta hapi se ky kryq eshte me serb,nese e hapish kemi me shkrue qe ti je me serb.Me kan ftue tek Bajraktaret tek Jete Gashi ku ishte edhe Fehmi Agani,dhe me kan shti qe tju betohem se nuk do e hapi kruqin e kuq nderkombetar.Ne kohen e luftes,po ky Malush Berisha me UKen nese nuk gaboi,kane ardhe te dera e shtepise dhe mu kane lute qe ti ftoi ketso ndihma.Te nesermen kane ardhe ndihmat dhe si kam pranue qe te zbrazen ne shtepin time.Kam shkue ua kam kerkue nje thes me mill,me kane thene shko te jep mill Milloshi!!!E pata ninqizue kete pis ne kasete dhe Avdi Ibrahimi bashk me Reshat Badallen me turren pse une e kam inqizue,kinse une me derektivat e kuzhines serbe po punojkna.Dmth ,nese une e inqizoi nje shpiun serbi,çenkna udbash,sa interesante na jane keta klyshet e serbise.Edhe ne Mailisheve ne korrik te vitit 1998 kam ftue keso ndihma .Ma shkurti sado qe ju ndohmova popullit ne fund mbeta nje mute.Ata qe e kane shti ne kurthe popullin qe serbi me plaqkite e me dhunue cilen vajze shqiptare e me debue tere popullaten nga kosova,ata duhet me na shpalle neve tradhetar,udbasha e majmuna.Kurse e tere tradhetia e tyre qe i vrajten shoket e tyre ne pabesi qe me vjen keq disa i kam edhe shok te mi,me vjen qudi pse nuk ua thojne troq siq ua them une dhe kurr nuk ua kam pasur frigen as shpiunave as serbeve as zotit,sepse jam i paq ma shume se uji i destinuar.
À l’instant · Modifié · J’aime · 1
Haxhi Kuçi

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sekreti i fluturakes,kuku per neve   Sam 25 Oct - 16:25

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Sekreti i fluturakes,kuku per neve   

Revenir en haut Aller en bas
 
Sekreti i fluturakes,kuku per neve
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: