AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bytyqi Uke,ma kurdisen kinse isha organizator i greves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bytyqi Uke,ma kurdisen kinse isha organizator i greves   Dim 2 Nov - 23:56


Rrafshi Dukagjinit
3 octobre ·

>> Akuzohen Nait Hasani dhe Bislim Zogaj për vrasjen e Hakif Zejnullahut dhe Zahir Pajazitit

>> Hasan Zeneli: Bashkëluftëtari i Zahir Pajazitit: I kam thënë Nahit Hasanit, shko kërkoju falje familjeve të Zahirit, Edmondit e Hakifit.

Sabit Zejnullahu babai i dëshmorit Hakif Zejnullahu:...


Afficher la suite
– avec Aak-Rugovë Rugovë, Besim Selmanaj, Blerim Muriqi et 44 autres personnes.


Je n’aime plusJe n’aime plus · · Désactiver les notifications · Partager


Vous et 90 autres personnes aimez ça..

5 p
Afficher 8 autres commentaires..


Haxhi Kuçi Vetem momentet priten nga zevendes kryetari amerikan.

4 octobre, 16:09 · J’aime
..
Bytyqi Uke avni rrustemin e vran shqipetaret haxhi zeken shqipetari e vrau adem zajmi bajramcurrin e teadhtoj shqipetari kadri mehmeti po edhe keta trimat e uqk mesiguri shqipetaret i kan qit ne prit prandaj duhet qel dosjet e disa shqip foles qe te denohen dhe te marrin denimin e meritum

7 h · Je n’aime plus · 1
..
Haxhi Kuçi Na duhen burrat me marr ne dore ma se pari pushtetin , e pastaj,dosjet hapen vetvetiu.Keta kriminela jane ma te rrezikshem se serbi.Shume dilingji jane burgosur nga serbija me qellim qe ne burg me manipulue me patriota.Mendojne se populli i tere hane bari.A dilingji a dilingji,nuk keni me shejue per gjithemone parajsen,dhe tradhetine ..

6 h · J’aime
..

Haxhi Kuçi Hakif Zejnullahut,ishalla zoti i ndihmon e patriotet duhet me ja nxjerr hakun.Nuk eshte i vetem Naiti,Reshati e Avdiu.Thelle eshte atentati ndaj patriotave,por keta tre jane kryesoret qe i dijne edhe tjeret neper anet e kosoves kriminelat.

6 h · J’aime
..

Bytyqi Uke une kam qen i burgosun viti1990 ne pej politikisht dhe ata qe me quan ne burg sot jan telirt ne kosov e une mu duft me leshu kosoven dhe jam ne gjermani qe 20vjet me 04 4 1990 me murren nga puna kombinatilekur kpucve dhe me denuan ne pretekst si orgnizator te greves e kesaj fabrike dhe shqipetaret me prononcun ne milicin serbe sot ata njerz jan pa therr ne kemb

6 h · J’aime
..

Haxhi Kuçi O dost qata qe ju kane denue e qe ma kane shkatrue jeten 47 vite e kane kosoven dhe per neve flasin kinse kemi qen te lidhur me udben.Edhe na kane shkatrrue edhe na shpifen.Mire e kane.Avni Rrustema nuk ka pas as qe ka me lind ndere neve shqiptaret,se tradhetaret po na mujne perhere dhe po ju shiten tradhetit per patriotizem tek populli.Se di çka eshte puna jone bre vella.

6 h · J’aime · 1
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bytyqi Uke,ma kurdisen kinse isha organizator i greves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: