AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bisede me Enver Prelvukaj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bisede me Enver Prelvukaj   Lun 17 Nov - 4:26

Conversation dÚmarrÚe samedi

Enver Prelvukaj
15/11/2014 01:02

Enver Prelvukaj

zOTI hAXHI A E LEXUAT KOMENTIN TIM LIDHUR ME CETJEN FAKTIKE TE pLAVE-gUCIS...

Haxhi Kuši
15/11/2014 01:02
Haxhi Kuši

Po e lexova i nderuar

Enver Prelvukaj
15/11/2014 01:03
Enver Prelvukaj

A ishit i knaqur me pŰrshkrimin e dhŰnŰ...

Haxhi Kuši
15/11/2014 01:03
Haxhi Kuši

Po pse jo

Enver Prelvukaj
15/11/2014 01:03

Enver Prelvukaj

Ju falŰm nderit dhe qofshit faqe bardhŰ.Me respekt Enveri*

Haxhi Kuši
15/11/2014 01:04
Haxhi Kuši
Falimenderit edhe ndaj juve kam respekt.une kam punue disa kohe neper ato fshatra

Enver Prelvukaj
15/11/2014 01:04
Enver Prelvukaj
UnŰ jam vŰllau u Naim Prelvukaj-Martinit.

Haxhi Kuši
15/11/2014 01:05
Haxhi Kuši

shume mire me vjen dhe kam nderin qe flasi me juve i nderuar
Prelvukaj
15/11/2014 01:06

Enver Prelvukaj
Nderi vjen nŰ shprehje me nderim reciprok qofshit i bekuar

Haxhi Kuši
15/11/2014 01:06
Haxhi Kuši
ashtu edhe ju paqit bekimin e perendise.

Enver Prelvukaj
15/11/2014 01:06
Enver Prelvukaj
Flm.natŰn e mirŰ dhe mirŰ u pafshim.

Haxhi Kuši
15/11/2014 01:07
Haxhi Kuši

naten e mire gjithashtu dhe ju deshiroj gjume te rahatshem
Enver Prelvukaj
15/11/2014 01:07
Enver Prelvukaj

Aujourdĺhui

Haxhi Kuši
01:31

Haxhi Kuši

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1622191_841826469176730_2042994633_n.jpg

1622191_841826469176730_2042994633_n.jpg
scontent-a.xx.fbcdn.net
...

Aujourdĺhui

Enver Prelvukaj
08:17

Enver Prelvukaj

Z.Haxhi e skontova-e pava biografinŰ e shkurtŰr dhe kopertinŰn e titullit shumŰ tŰ qelluar~LetŰr poullit tim~
-Ju deshiroj suksese e jetŰgjatŰsi,beati dhe harmoni KombŰtare e familjare!...
Me respekt MalŰsori Enver Prelvukaj-MARTINAJ*


...Aujourdĺhui

Haxhi Kuši
12:21

Haxhi Kuši

Falimenderit i nderuar edhe juve ju deshiroj šdo te mire ne jeten e juaj.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bisede me Enver Prelvukaj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: