AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Refki Reshitaj,nderron si kameleoni,pse?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Refki Reshitaj,nderron si kameleoni,pse?   Mar 18 Nov - 15:59

08/11/2013 14:10
Haxhi Kui

Zotri Refkiu,paske harrue promovimin e librit tim ne viti 1997?Me titull"Leter Popullit Tim"Kur ne sallonin tim ishe edhe ti,Avdi Ibrahimi,Begzat Baliu,Mehdi Elezi,Kajtaz Rrecaj,Bajram Olloni,Behram Hoti,Qerim Pllana etjere.Me pati pyet ne promovim Mehdi Elezi,Haxhi ,a na tregon se ka do behet me neve?Ndoshta te kujtohen ato fjalet e mia ?Me pate thene se kam deshire me bere nje interviste me mua,por sot e ateherit kurr nuk mendove qe ta perfundoni nje gje te tille!!!!!!Nje thenje e jotja;Njeriu ku ndjen dhembje, sht i gjall, por kur ndjen edhe dhembjen e tjetrit, ather sht NJERI !Nuk e di Refki a ke dhembje ndaj njeriut qe dha do gje nga shpirti per juve shqiptaret?

8 novembre 2013

Refki Reshitaj
08/11/2013 17:12

Refki Reshitaj

pershendetje I nderuari Haxhi...

Po, me kujtihen te gjitha ato qe i permende, edhe promovimi, edhe personat kush ishin aty, edhe salloni yt...krejt.

Edhe une jam shume i zhgenjyer me disa gjera ketu dhe me ta thene te drejten nuk po me intereson me asgje....

Te kerkoj falje, por keshtu jam...Nuk dua te merrem ma me punet e askujt, por me ato te mijat....Edhe une kam be mjaft, por sot askush nuk ia din askujt, pos nese ka ndonje interes

Te pershendes dhe gjithe te mirat !

8 novembre 2013

Haxhi Kui

08/11/2013 21:29

Haxhi Kui
Falimenderit i nderuar Refki Reshitaj per pergjigjen qe ma percolle.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Refki Reshitaj,nderron si kameleoni,pse?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: