AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Flutur Zavalina

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Flutur Zavalina   Sam 22 Nov - 5:04

https://www.facebook.com/flutur.zavalina?fref=ufi


Flutur Zavalina pjese te librit te zotit Cegraniballe perballe me vdekjen po e botojme ne ne amerike tone "NEW LIFE" ne gazetencdo jave .njekoesisht ne po botojme dhe librrine agim hamitit odiseae nje dedektivi qe i biri i diktatorit hoxha i bleu te gjitha librat dhe nuk lejohej si ne kohen hoxhiane qe nuk lejonin librate verdhe te perendimit.ne nuk kemi censure ku cdokush mund ta lexoi.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Flutur Zavalina   Sam 22 Nov - 5:14


Nafi Çegrani... ISHTE NJE PLAN SEKRET E MAFIOZ I SHEFAVE ANTISHQIPTAR DHE KLANIT TINEZAR TE UDB-es , TE CILET ME VITE E SAJUAN DHE KURDISEN NE BETEJEN KUNDER MEJE DHE ME AKUZA TE RREME NE PROCES TE MONTUAR NE BURGJET E ZENICES ME 1981, DUKE ME MBAJTUR NE PRANGA DHE TMERRE VDEKJE... E ,,FAJI,, IM ISHTE VETEM PSE ISHA SHQIPTAR !


KJO BETEJE, DUKE U BERE SFIDE PRANGAVE TE UDBS, EDHE SOT E SOT PO VAZHDON...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Flutur Zavalina
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: