AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Si sheroet kanceri

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Si sheroet kanceri   Sam 22 Nov - 6:20

Pėr recetėn ėshtė e nevojshme te keni dy e mė shumė rrėnjė xhenxhefil-gingė e cila duhet pastruar dhe tė grihet me satėr apo thikė elektrike( chipper elektrike) nė pjesė tė ima siē thotė lexuesja. Xhenxhefilit tė grirė i shtohet ½ kg. vetėm mjaltė e pastėr shtėpiake e jo tjetėr mjaltė.
Masa e fituar vendoset ne kavanoz e cila konsumohet pėr disa ditė. Konsumimi behėt vetėm pėrmes lugėve te drurit, qeramikės apo plastikės nuk bėnė te pėrdoren lugė te metalta.
Efektet e para gjithnjė sipas saj do te japin rezultatet pas dy apo tre ditėve, lexuesja thotė se ajo nga shtrati e vdekjes ėshtė ngritė dhe sot ėshtė e shėndetshme.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Si sheroet kanceri
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: