AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush e vrau Xhemail Mustafen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush e vrau Xhemail Mustafen   Dim 23 Nov - 16:50

http://www.revistadrini.com/2014/11/a-e-vrane-xhemail-mustafen-pasi-ate-dhe-shtabin-propagandistik-policor-te-ldk-se-e-kishin-mashtruar-qe-te-me-provokonin-mua/

po aq i mashtruar dhe injoruar ndihem edhe unė me familjen time, se nuk ėshtė lehtė kur tė pėrbuzet e injorohet pėrpjekja, nuk tė njihet merita e kontributi ndaj vendit nga ana e cubave tė maleve dhe tė restoranteve, tė fshehur pas intelektualizmit tė rrejshėm me njė frymėzim dhe natyrė poshtėrake udbashe, pėrmes fanatikėve tė tyre partiakė, gazetarė etj. Sado qė isha i vetėdijshėm se gazeta ‘Rilindja’ pėrpos gazetarėve shumė tė mirė e njerėzorė, ka pasur edhe gazetarė tė njohur pėr halabakinė e tyre, naivė, provokatorė dhe spiunė tė vėrtetė, nuk mė ka shkuar kurrė mendja se ata dhe njerėzit nga “qarqet” e tyre do tė shkojnė aq larg nė marrėzinė e tyre theqafėse, sa tė mė dėrgonin letra tė vazhdueshme, tė cilave unė natyrisht se u jam pėrgjigjur me ėndje,- sidomos atėherė kur isha i bindur se nė provokim u ndėrlidhėn edhe kriminelėt e shėrbimeve sekrete, tė cilėt donin tė mė linin njė porosi.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush e vrau Xhemail Mustafen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: