AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gezim Maloku,enveri etiketojke kosovaret udbasha,a vete ka q

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gezim Maloku,enveri etiketojke kosovaret udbasha,a vete ka q   Lun 24 Nov - 14:42Gezim Maloku Patriote te Ferizajt, Ju nuk ja keni pa hajrin atij Thiu te Dushan Mugoshes dhe ne ja kemi pa sherrin po atij Thiu te Miladin Popovicit. Ma mire ju me Titon, se ne me Derrin. Harrojeni ate, se ai na boni me harrue Kosoven dhe krejt shqiptarine. Krejt kosovaret, qe erdhen ne Shqiperi, ne mulli te kafes i ka blue, ne Burgje dhe Internime, i quante agjente te UDB, ndersa vete ka qene Pjella ma e keqe e UDB.

2 h · J’aime · 5
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gezim Maloku,enveri etiketojke kosovaret udbasha,a vete ka q
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: