AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti ne dialog me Reshat Badallen,UDBASIN

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti ne dialog me Reshat Badallen,UDBASIN   Mar 25 Nov - 17:47

Kujtim Kurti, anxieux
Albin Kurti a je gjallė....!!!


Kastriot Ahmeti pi pi pipilaq Kujto

Kastriot Ahmeti hahahahah


FItim ĒeKu Nime so ka i nihet zoni kti kushes ton.

Kujtim Kurti Ja kan rras kepen albinit

FItim ĒeKu Hahaha ma mer se e ki kuesh.

Kujtim Kurti Qfare kushe te leshit,une jam gjakovare,ndersa ai eshte cerna gor...

FItim ĒeKu Hahahha apo a, jo tybe kishe e ki kuesh.

Kujtim Kurti Albini po i merr nga 1500 euro ne muaj,ku po i ha palla tash per popullin......hajn bre

FItim ĒeKu Ton hejna

Besarta Elshani Albini o interesgji edhe ma dallavergji

Bekim Ademi A kujtuat ju Kujtim Kurti...qe veq LVV te dale ne rruge dhe me pas te paraqitet nga Klani PRONTO si AntiAmerikane...Shoqeria Civile duhet te I prij protestave .

Bekim Ademi Besarta Elshani Paske krye fakultetin Juridike me Intelegjencen qe paske, sipas te gjitha gjasave paske kaluar neper duart e Babes.

Kujtim Kurti Bekim Ademi pse kur po kritikoje kriminelte hashim thaqi dhe isa mustafa asnje here nuk po reagon !!

Bekim Ademi Kujtim Kurti mos u sill kah Albin Kurti...se te han gjarperi.

Bekim Ademi Une krimineleve te Hashimit dhe klanit PRONTO ua ladroj ate nene qe e kane.

Kujtim Kurti Bekim Ademi albini eshte nje mut si Hashimi si Isa,vetem per pushtet.

Bekim Ademi Albini ua ladron krejteve ...Kujtim Kurti

Kujtim Kurti Dmth edhe ty po ta ladrojka Bekim Ademi

Alp N Vinca Kujtim Kurti, Albin Kurti cdo dite po takohet me qytetar, edhe ate nga te gjitha qytetet, ka fillu me Prishtinen, nje dite ke ne Viti, e keshtu me radhe!!! Cfare deshte tjeter ti? A nuk i ke ndegju deklaratat e fundit?
Mos prite qe ai me kerku me hy ne qeveri?! Ti je ne andrra shumicen e kohes!!!

Kujtim Kurti Alp Vinca,tregom ti njehere pse po frigohesh prej meje,pse u largove nga shoqeria jone e FB

PSE...!!

Alp N Vinca Sepse je i frikshem... Informatat e tua shume te sakta, saktesia jote me frikon, je i tmerrshem per ata qe jane nen hetimin tend! Je thjeshte i mahnitshem!

Kujtim Kurti Alp Vinca,pse ju agjentet e SHIK keni frige shume prej meje,pse shkruani ju vetem me nofka...

PSE...!!
Bekim Ademi Kujtim Kurti edhe une te bera unfriend sepse je person qe me ben te dyshoj...duke I lexuar edhe shkrimet e Reshat Badallaj per ty.

Bekim Ademi Une jam kunder SHIK-UT te pas luftes...kurse per mua Reshat Badallaj eshte vetem nje militant I ashper I PDK-se..e asgje me shume.

Bekim Ademi Une nuk po e mbroje askend ne kete rast as Reshat Badallaj...dhe eshte qeshtje e tin se ai cilat portale I perdore...Per mua nje eshte e sigurte qe I madhi ALBIN KURTI Do te jete lider I Shqipetarizmit .

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Ja lexoni se kush eshte ky bir kurve (Shkine),spiuni i UDB-es serbe dhe KGB-es ruse. Shkrimi eshte lexuar mbi 65000 (gjashtedhjete e pesqind here dhe mbi 700 like. Me vone do lexoni letren e hapur familjes se te ndjerit,Bajramit,per shpifjet qe i bene ky hamoseksual... Eshte tentuar te kapet i gjalle ky klysh kurve.kerkohet nga shume atdhetare te zihet ky qeni serbian.... Lexone se pari shkrimin dhe binduni nga ky beseprere se kush eshte ky klysh serbi... Ky eshte nje qen qe vetem leh eshte hajn,spiun,dallaverxhi,ata qe e njohin thone se eshte homoseksual..

Reshat Badallaj Eja ne Hanover se te pret Zhuriani. Po a ik zhuriani nga ti more klysh kurve. Eja po te them publikisht more bir kurve

Kujtim Kurti Reshat Badallaj,ku jane faktet me dt.dite vite apo dosje se une qenkam puntor i "UDB"

Urdhero fol me fakte...!!

Reshat Badallaj ti paske ardhur dhe une po iki nga klyshi kurves, KUJTIM ALI KURTI, ne ty te shkerdhejm familjen more klyshi kurves

Reshat Badallaj eja klyshi kurves,dhe provo,eja e te shkerdhefsha familjen serbe

Reshat Badallaj eja qen e te shkerdhefsha kurven shkine

Reshat Badallaj merreni me mend klyshi kurves,Kujtim Kuri,paska ardhur ne Hanover dhe une po iki nga nje zorraxhi, nje klysh kurve

Reshat Badallaj lexoi faktet ne shkrim dhe pyet baben tend se kush jemi ne, njeri eshte ne KOBRA qe te kerkon ty more klysh kurve

Reshat Badallaj lexoni shkrimin dhe faktet se kush eshte ky klysh kurve, Kujtim Kurti

Kujtim Kurti Reshat mos u nxej,trego gjakeftoftesi,dhe diplomaci....

Te lutem tregoje faktete se si quhet dosja ime ne "UDB" ,nr i regjistrit dhe fakte tjera.

Mos rrej se nuk po te beson askush,me ofendime banale nuk mund te arrijme asgje...

Urdhero...

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Ja faktet.:LEXONE KETE SHKRIM

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Kujtim Kurti Reshat,fakte jane vetem ato qe jane dokumente origjinale te "UDB"dhe jo ato qka thua ti me gojen tende.

Pra mos rrej se nuk po te beson askush ketu,vetem lodhesh duke hargjuar fjale...bla bla bla...

Reshat Badallaj Ne rregull, ne rregull. Tani nuk them asgje...

Kujtim Kurti Portali mitravicali.com eshte portal anonym pa autor,secili mundet ne kete portal anonym me i shkru rrenat e veta....

Ku jane dokumente origjinale...!!!

Kujtim Kurti Ku jane faktet RESHAT BADALLAJ....???

Reshat Badallaj Se shpejti i drejtohemi Taulantit, Shkumbinit dhe Shkendijes, se kush jeni me te vertete Ju...

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Reshat Badallaj Ja faktet bile te mberrin shkrimi ne 100.000

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Reshat Badallaj Shqiptar ku do qe jeni lexoni faktet dhe binduni kush ka te drejt

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Kujtim Kurti Reshat,ti keto qe i ki shkruar ne portalin anonym mitravicali.com te gjitha i ki marre ne profilin tim ne FB,sepse keto i kam shkruar une kunder donika gervalles dhe florin krasniqit,pra ti nuk ki publikuar asgje kunder meje,sepse te gjithe shoket e mije i kan lexuar keto publikime qe i kam ber une ne profilin tim.

Pra Reshat ti nuk ki kurrfare fakte kunder meje.

Pse nuk po shkon me mė akuzu....

PSE...!!

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, upssss nxeht puna!
a po e ki zheg?

Reshat Badallaj Eshte ngritur aktakuza!!!

Kujtim Kurti Rrustem,rri para kive,ky eshte debat mes meje dhe Reshatit.

Tung

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Kujtim Kurti Ku eshte aktakuza,cilin numer e ka te regjistrit,cili prokuror e ka aktakuzen...!!!

Rrej Rrej Reshat...

Reshat Badallaj E sheh me vone se cfare eshte!?

Kujtim Kurti Sazan Papraniku,Ahmetaj Lipa Gani,Drizan Shala,Agim Hasani,Enver Spahiu,Afrim Zeqiraj,Liridon Ēollaku,Abdullah Prapashtica,Musa Tolaj,Toni Gojani,Arsim Gashi,Arber Gashi....

Ju lutem percjelleni debatin ne mes meje dhe agjentit te SHIK-ut Reshat Badallaj.

Sazan Papraniku ...gjalle e sorre qe do e qarroi serbine. Po bani pune te madhe per KOSOVEN e PLOTE do e mbeshtesim si Skenderbeun.

Kujtim Kurti Ku eshte aktakuza,cilin numer e ka te regjistrit,cili prokuror e ka aktakuzen...!!!

Rrej Rrej Reshat...

Kujtim Kurti Reshat,ti keto qe i ki shkruar ne portalin anonym mitravicali.com te gjitha i ki marre ne profilin tim ne FB,sepse keto i kam shkruar une kunder donika gervalles dhe florin krasniqit,pra ti nuk ki publikuar asgje kunder meje,sepse te gjithe shoket e mije i kan lexuar keto publikime qe i kam ber une ne profilin tim.

Pra Reshat ti nuk ki kurrfare fakte kunder meje.

Pse nuk po shkon me mė akuzu....

PSE...!!


Kujtim Kurti Reshat,ti keto qe i ki shkruar ne portalin anonym mitravicali.com te gjitha i ki marre ne profilin tim ne FB,sepse keto i kam shkruar une kunder donika gervalles dhe florin krasniqit,pra ti nuk ki publikuar asgje kunder meje,sepse te gjithe shoket e mije i kan lexuar keto publikime qe i kam ber une ne profilin tim.

Pra Reshat ti nuk ki kurrfare fakte kunder meje.

Pse nuk po shkon me mė akuzu....

PSE...!!

Rustem Remi Peja Adria Muqaj

Reshat Badallaj Thuaje edhe njehere publikisht,se si u helmua,sipas teje,BAJRAM KURTI?

Adria Muqaj Sun um boni sen sikur mu qu kunder Albinit Rustem Remi hahah cdo kush i ka fillozofit e vetaa :A

Kujtim Kurti Reshat,ku jane faktet,ku jane dokumnetet origjinale...!!

Reshat te gjithe i kam ftuar qe te percjellin debatin,tani ti do te demaskohesh publikisht para popullit te Kosoves....

Toni Gojani Popull mėsohi mos me vjellė paragjykime pa pasur fakte me argumentuar.ok

Liridon Ēollaku Debat i nxehtė.

Nuk mund tė shtoj asgje kėtu, vetem e di njė gjė dhe e kam tė sigurtė se Kujtim Kurti nuk fol asgjė pa fakte..
D.m.th mos hyni llugave me u perball pa fakte se nuk ja vlen.. Tashmė e kam tė sigurtė kėtė.

Pėrndryshe zotėriu paska mbetur gojė hapur !

Reshat Badallaj KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE...MITROVICALI.COMGefällt mirGefällt mir · · Teilen
Schreibe einen Kommentar ...

Kujtim Kurti Toni Gojani une askund nuk e kam akuzuar Reshat Badallaj,pse ky shpif pa fakte kunder meje...

PSE...!!

Sazan Papraniku Mitrovicaliu asht mire qe te shkoi ne ZVECAN e nga andej ta beje punen qe po kerkon Albin Kurti. Kur te jesh ne nje vend dhe ke pushtet (cfare do qofte) dhe vendi te mbetet i qale, atehere del qarte se se sje njeriu i kombit. Veriu i kosoves kerkon PUNE qe atje te vendoset QEVERISJA alias -REPUBLIKA e KOSOVES se meate parulle dolem ne 11 mars 1981. Ne Zvecan kam punuar 2.5 vjet, prandaj kerkoj qe Gordana Mikiq te mos degjohet me ne Mitrovice...

Kujtim Kurti Mitrovicaliu asht mire qe te shkoi ne ZVECAN e nga andej ta beje punen qe po kerkon Albin Kurti. Kur te jesh ne nje vend dhe ke pushtet (cfare do qofte) dhe vendi te mbetet i qale, atehere del qarte se se sje njeriu i kombit. Veriu i kosoves kerkon PUNE qe atje te vendoset QEVERISJA alias -REPUBLIKA e KOSOVES se meate parulle dolem ne 11 mars 1981. Ne Zvecan kam punuar 2.5 vjet, prandaj kerkoj qe Gordana Mikiq te mos degjohet me ne Mitrovice...

Kujtim Kurti Reshat,tregona ti se ti je ai qe po shpif kunder meje pa fakte....

Urdhero,ku jane faktete. !!

Musa Tolaj Po po me vėmendje dhe me interesim shumė tė madhė

Kujtim Kurti Reshat,leje te qete axhen tim ne varre,mos u merre me te vdekurit te lutem...

Trego pse po shpif kunder meje,ku jane faktete..!!

Reshat Badallaj FOL PUBLIKISHT!

Kujtim Kurti Musa Tolaj,keto qe Reshati i ka publikuar ne portalin anonym mitravicali .com,te gjitha i kam shkruar une ne profilin tim ne FB kunder donika gervalles dhe te tjerve,pra ky vetem i ka kopjuar dhe asgje me shume,dhe me keto me quan mua UDB pa fakte...

Ky nuk ka asgje ne dore kunder meje,thjesht eshte i fustruar,se po te kishte fakte do te me kishte akuzuar ne gjykate.

Ky vetem shpif pa logjike dhe pa fakte konkrete.


Kujtim Kurti Rrustem nuk te kam ftuar ne debat,te lutem mos nderhyje sikur adoloshent...

Tung


Kujtim Kurti Reshati pse po i bon LIKE komenteve te tua....hahahahaha

Kujtim Kurti Reshat,leje te qete axhen tim ne varre,mos u merre me te vdekurit te lutem...

Trego pse po shpif kunder meje,ku jane faktete..!!

Kujtim Kurti Agim Hasani,mos e tepro te lutem,ky Reshati po me akuzon pa fakte,per ate te ftova ne debat.

Agim Hasani Hajde folni pra


Reshat Badallaj FOL!

Kujtim Kurti Agim Hasani,reshati po flet bla bla bla....pa asnje fakte ne dore,te gjitha publikimet e mija qe i kam shkruar ne FB kunder SHIK-ut,ky i ka kopjuar dhe i ka botuar ne portalin anonym mitrovicali.com,duke me akuzuar mua pa fakte...

Pra kur akuzohet dikush si agjent i UDB duhen fakte dhe dosje origjinale dhe jo fjale te kota...bla bla bla...

Mitrovicali.com


Vetėm njė ditė pas zgjedhjeve tė 8 qershorit, Blerand Stavileci – ministėr i Bujqėsisė, ishte shumė komod me...


mitrovicali.com
..

Kujtim Kurti Reshat,ti je duke shpifur kunder meje dhe e ki botuar ne portalin anonym mitrovicali.com

Pra mos e perzij familjen time ketu se nuk ka asgje lidhje me keto qe po shpif kunder meje...

Ti je me mua duke debatuar,dhe nese ki fakte kunder meje ather publikoje dosjen origjinale...

Urdhero na bind te gjithve...!!!


Mitrovicali.com


Vetėm njė ditė pas zgjedhjeve tė 8 qershorit, Blerand Stavileci – ministėr i Bujqėsisė, ishte shumė komod me...


mitrovicali.com

Reshat Badallaj http://t3.gstatic.com/images...

Kujtim Kurti Reshat,qka ka lidhje erlet me mua...???

Reshat Badallaj perse e percolle tete vite dhe per ke?

Kujtim Kurti Reshat,keto i din gjithe bota,qka kam publikuar une kunder te tjerve.

Qka ki ti kunder meje personalisht,ku jane faktete...!!

Reshat Badallaj http://images.botasot.info/.../largea_botasot-kurti...

Kujtim Kurti Reshat,ku jane faktet kunder meje,ato po me interesojne.

Fol oh burre prej kujt po frigohesh...


Kujtim Kurti Ato jane publike te gjitha,ti tregom pse po shpif kunder meje pa fakte Reshat Badallaj...

Ku jane faktete ohhh burre...

Reshat Badallaj Krasniqi, nė njė prononcim pėr gazetėn “Bota sot”, thotė se Kujtim Kurti, i cili ka hedhur akuza tė rėnda ndaj tij, ėshtė njė i sėmurė psikik.

Kujtim Kurti RESHAT BADALLAJ...

Deri sa nuk po mundesh me bind opinionin me fakte kunder meje,akuzat e tuaja kunder meje jane ZERO.

Nuk kam kohe me u marre me intrigat e tuaja te SHIK-ut.

TUNG

2Reshat Badallaj Reshat Badallaj hat einen Link geteilt.1 Std ·
KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS SERBE,KUJTIM (ALI) KURTI,QĖ PERGJOI VITE TE TERA...KUSH ĖSHTĖ SPIUNI I KGB-ĖS RUSE DHE UDB-ĖS...MITROVICALI.COM

Kujtim Kurti RESHAT BADALLAJ...

Deri sa nuk po mundesh me bind opinionin me fakte kunder meje,akuzat e tuaja kunder meje jane ZERO.

Nuk kam kohe me u marre me intrigat e tuaja te SHIK-ut.

TUNG

Reshat Badallaj kėshtu thotė Kujtim Kurti, Kryetarė i organizatės pėr Ai kėto fakte thotė se i ka mbledh pėr 14 vite “duke observuar aktititetin sekrete te Florin Krasniqit, nė shume shtete te botės, e veēanarishtė nė SHBA, BE, Kosovė, Shqipėri dhe Maqedoni”.

Kujtim Kurti RESHAT BADALLAJ...

Deri sa nuk po mundesh me bind opinionin me fakte kunder meje,akuzat e tuaja kunder meje jane ZERO.

Nuk kam kohe me u marre me intrigat e tuaja te SHIK-ut.

TUNG

Kujtim Kurti RESHAT BADALLAJ...

Deri sa nuk po mundesh me bind opinionin me fakte kunder meje,akuzat e tuaja kunder meje jane ZERO.

Nuk kam kohe me u marre me intrigat e tuaja te SHIK-ut.

TUNG

Reshat Badallaj HEU, 14 VITE SPIUN

Kujtim Kurti RESHAT BADALLAJ...

Deri sa nuk po mundesh me bind opinionin me fakte kunder meje,akuzat e tuaja kunder meje jane ZERO.

Nuk kam kohe me u marre me intrigat e tuaja te SHIK-ut.

TUNG

Reshat Badallaj TETE VITE PERCOLLI Erleta Ukshin Hoti , 14 VITE FLORININ... PER CILIN SHERBIM SEKRET;UDB-EN.KGB-EN?

Kujtim Kurti RESHAT BADALLAJ...

Deri sa nuk po mundesh me bind opinionin me fakte kunder meje,akuzat e tuaja kunder meje jane ZERO.

Nuk kam kohe me u marre me intrigat e tuaja te SHIK-ut.

TUNG

Kujtim Kurti Ku jane faktet Reshat Badallaj...!!

Kujtim Kurti Reshat Badallaj

Blune str.8
Hanover 30926

Tel:0049511407123

Liridon Ēollaku Faktet n'bisht te sorres ... Brrr brrrrr

Reshat Badallaj http://mitrovicali.com/wp-content/uploads/2014/07/1.jpg

Kujtim Kurti Liridon Ēollaku ky po mundohet me shpifje me bind opinionin,por askush nuk po i beson.

Ka mbete me gishta ne goje....hahaha


Reshat Badallaj http://mitrovicali.com/wp-content/uploads/2014/07/3.jpg

Kujtim Kurti Oh Reshat,keta jane polic hollandez qe kam dalur per WM 2014 ne amsderdamm ne lojen Argjentina-Hollanda.

Liridon Ēollaku apo e shef qfar fakte ka ky Reshati....hahahahahaha

Kujtim Kurti Reshat Badallaj

Blune str.8
Hanover 30926

Tel:0049511407123

Liridon Ēollaku Kujtim - Gjithqka po shihet shume e qarte ketu..
Per me bind opinionin duhet vetem me fakte, ndryshe s'ka.
Po e shoh se R.B vetem qe po i perserit komentet e njejte dhe ate gazeten e persosur mitrovicali.com

Liridon Ēollaku Hahahaha ncncnc.. e paska marre foton nga ti ne Fb personal dhe e ka bere publike.. Ouuuu prite Shqiptar priteeee.

Reshat Badallaj Liridon, a njeh;Hashim Collakun,Selajdin Collakun? Dhe neqoftese i njeh pyeti ata se kush jemi ne?


Reshat Badallaj Ne nuk flasim per veti

Kujtim Kurti Liridon Ēollaku i doli boja komplet Reshatit,te thash qe ky eshte vetem duke shpifur,i publikon shkrimet e mija qe i kam shkruar une gjate fushates zgjedhore...

Ky nuk ka asgje ne dore kunder meje,ky e tregoj veten se eshte vetem nje ZERO...

Kujtim Kurti Liridon Ēollaku ruju se ky fillon tash me kercnime fizike....hahahahaha

Kujtim Kurti Reshat Badallaj

Blune str.8
Hanover 30926

Tel:0049511407123

Liridon Ēollaku Kujtim Kurti - Veq u vertetu e tera hahahaha.
E per kercenime fizike jo bash ashtu jo

Reshat Badallaj mire bere,po,po, ketu jemi...

Liridon Ēollaku Reshat - I njoh shume mire, sidoqofte kalo mire ti

Reshat Badallaj flm.gjithashtu!

Reshat Badallaj POr nuk me kujtohet emri edhe i profesorit te Gjeografise,poashtu Collaku, e kisha shok grupi

Kujtim Kurti Reshat Badallaj

Blune str.8
Hanover 30926

Tel:0049511407123

Reshat Badallaj Isa Ēollakun e kisha trajner klubi,sepse kam luajtur per "PERPJEKJEN", kur isha student...

Kujtim Kurti Reshat po shume i menqur ishe bre,askush nuk po te beson shpifjeve te tuaja....bla bla bla...

U bone gazi i botes....hahahahaha

Reshat Badallaj "SADIK REXHAJ" Nr.49, Prizren, afer shkolles "A.Frasheri"

1
Kujtim Kurti Reshat po shume i menqur ishe bre,askush nuk po te beson shpifjeve te tuaja....bla bla bla...

U bone gazi i botes....hahahahaha

Reshat Badallaj Kujtim, ke edhe dy vellezer apo jo?

Liridon Ēollaku Ndoshta e ke fjalen per Reshit Ēollakun o zotri Reshat

Une po pres t'a shoh vazhdimin e debatit tend me Kujtimin

Kujtim Kurti Reshat po shume i menqur ishe bre,askush nuk po te beson shpifjeve te tuaja....bla bla bla...

U bone gazi i botes....hahahahaha

Reshat Badallaj Ehu, te lumte! Nuk kishte djal me te urt e me te kulturuar se Rrshiti


Kujtim Kurti Reshat po shume i menqur ishe bre,askush nuk po te beson shpifjeve te tuaja....bla bla bla...

U bone gazi i botes....hahahahaha

1 hVisar Berisha Debati I tepert shpesh here kalon ne banalitet, nese keni aq shum fakte dhe jetoni ne vende ku funksionojn ligjet pse nuk I drejtoheni drejtesis. Me shpifje nuk arihet askund ndaj askuaj.

Kujtim Kurti Liridon Ēollaku,po don Reshati me te marre me te mire,qe me te goditur nga mbrapa,ruju se ky eshte mashtrues i madhe.....KUJDES...

Kujtim Kurti Visar Berisha,pse ky reshati badallaj nuk i drejtohet gjykatave te Kosoves.

PSE...!!

Kujtim Kurti Fakte ZERO.....

Kujtim Kurti Reshat po shume i menqur ishe bre,askush nuk po te beson shpifjeve te tuaja....bla bla bla...

U bone gazi i botes....hahahahaha
1
Kujtim Kurti Reshat Badallaj

Blune str.8
Hanover 30926

Tel:0049511407123

Kujtim Kurti Reshat Badallaj,rruga e mbare...

#hahahahahhahah

Ejup Krasniqi Ne qfar neveli ka ra njerzimi ne Kosove, merre me mendj secili thot ruju prej tjetrit se eshte sherbim sekret, hahhahahhaa

Kujtim Kurti Komentus te nderuar...

Reshat Badallaj,iku me bisht per dore,pa fakte dhe pa argumente.......Voir plus


Astrit Krasniqi Kujto a po ke nerva me u marrė me Rreshtat a..

Kujtim Kurti Astrit Krasniqi,qellmi ishte te demaskohet vete para opinionin publike,dhe ja arriti Reshati qellimit,i tregoje gjithe botes se eshte vetem nje mashtrues.....


Gjyle Gjatahttps://www.facebook.com/


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti ne dialog me Reshat Badallen,UDBASIN   Mar 25 Nov - 18:00


Astrit Krasniqi Kujto a po ke nerva me u marrė me Rreshtat a..Kujtim Kurti Astrit Krasniqi,qellmi ishte te demaskohet vete para opinionin publike,dhe ja arriti Reshati qellimit,i tregoje gjithe botes se eshte vetem nje mashtrues.....


Gjyle Gjata Para ca muajve ishte nje debat po i kesaj teme,ndermet Reshat Badalles,Kujtim Kurtit dhe Haxhi Kuqit.Reshat Badallaj ; se di as vete si ja bera laik Kujtim Kurtit.Ne privat me shkruan,dhe mu kercnue qe ka mu marr me mua dhe do me shpalli si sherbetore te serbise ,nese nuk e perkrahu Reshat Badallen.Ai mendoi se do me frigone siq i frigon tjeret permes shpifjeve dhe ketu e morra vesh se ky njeri eshte duke ju sherbye qarqeve te zymta antishqiptare,apo si tjua spegoje njeri per ti peshkue atdhetaret.Shpifjet mesiguri i a kane mesue ne shkollen e Kumrovcit,sepse vetem nje stil te shpifjeve e kishte mesue permendesh ku secilit me te njetin fjalor.Mos mendoni qe nuk eshte dhe i rrezikshem,sidomos ndaj atdheut.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti ne dialog me Reshat Badallen,UDBASIN
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: