AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Naser Vllasi"Cobra"

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Naser Vllasi"Cobra"   Mar 25 Nov - 19:39


Hajruš Džemailji, Aziz Zhilivoda, Saim Tahiraj et 160 autres personnes aiment ēa..

29 partages.


Naser Vllasi Cobra Miq tė nderuar;Miftar Ziba, Xhyli Ram, Nazmi Musa, Gani Morina patjeter se e gjithė ajo e vėrtetė qė ka ndodhur nė luftėn e Koshares duhet edhe tė dokumentohet. Do tė punojmė nė kėtė drejtim qė qdo gjė tė dalė nė shesh dhe opinioni tė informohet drejt. Nė bashkėpunim me shokėt e luftės do i grumbullojmė tė gjitha informacionet dhe secili me rrėfimet e veta do flasė nga kėndi i tij dhe nga ajo qka kanė pėrjetuar. Mė nė fund shpresoj se tė gjithė do e kuptoni atė qė vėrtetė ka ndodhur nga rrėfimet e pjesmarrėsve tė drejtpėrdrejt tė luftės!

16 septembre 2013, 18:57 · Modifié ·

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=486091198096606&set=a.486091194763273.110054.100000871904470&type=1&theater
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Naser Vllasi"Cobra"
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: