AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form   Jeu 11 Déc - 6:55

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1586700794894502?comment_id=1586728041558444&offset=0&total_comments=10&notif_t=share_comment

Fil d’actualité
Haxhi Kuēi a partagé un lien.

16 h ·
Intervistė:Fetah Rudi: Po, Bajrushi e tha tė vėrtetėn , truproja i deputetit tė Vetėvendosjes...
Atentati ndaj meje nė vitin 2000, ėshtė bėrė pėr motive politike. Me rastin tim ėshtė duke u marrė edhe EULEX’i, ku i kam prezantuar faktet e mia. Baj...
botapress.info
..J’aime · · Partager

Hajruš Džemailji, Rrahim Bajraktari et 2 autres personnes aiment ēa..

Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Mua personalisht po me vie keq per ket rast,por asesi nuk mund te kuptoje pse e futni VV ne kete rast,kur dihet se VV ne vitin 2000 as qe ka ekzistue! Čshtč e "mjegulluar" ajo kur thoni se <Bajrushi ka te drejt ! Nje her thuani Deputeti i VV, e me pas shoferi,jo trtuproja e keshtu me radhč... fare e njegulluar!

14 h · Modifié · J’aime

Haxhi Kuēi Zotri une na vetvendosja kam pasur oferta qe nga fillimi i saj,e dini se kan ma keni dergue nga Troya njeriun nga Fushe Kosova,njefare Skenderin.VV eshte formue ne vitin 2002 me inciativen e Avdi Ibrahimit,dhe Rexhep Selimit.Ma vone Rexhep Selimi ka kc...Voir plus

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Haxhi Kuci absolut nuk qenkeni ne ngjarje se si čshtč themelue VV,por kjo nuk qon fare peshč kur kemi parasysh te shprehurit e mendimit te lirč,por gjithnjč ato "mendime" duhet mbulue me fakte j si burimet te besueshme! Rexhep Selimi kur erdhi ne VV ajo ishte ne kulmin ma te madhe te veprimtarise se saje ....

14 h · Modifié · J’aime
..
Haxhi Kuēi E di e pata shkrue edhe kete,se kur eshte gjuajt Rexhepi ne vv.Por a eshte e vertete se Avdi Ibrahimi eshte arqitekti i vetvendosjes ?Sepse ai ka deklarue keshtu jo une.

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Emrush Xhemajli et 1 autre personne
Hahah qe me nxorre te qeshurat...po edhe une mund te them se e kam zbulue Ameriken. O Haxhi Kuci naten e mir atje ne Therandč,se vertet me bane me qeshč!

14 h · J’aime

Haxhi Kuēi Avdi Ibrahimi; jam njėri nga themeluesit e Lėvizjes Shqiptare pėr Vetėvendosje nė vitin 2002 sė bashku me Fatos Aliun, Abdyl Krasniqin babain e heroinės Xhevė Krasniqi Lladrovci, Naim Krasniqin, Mejdi Asllanin plakun e Emshirit tė Prishtinės, Islam Berishėn dėshmor, pjesmarrės i tri luftėra ēlirimtare e Ymer Krasniqin ndėrsa kėta deraē tė mjerė paskan bredhur derė mė derė pėr tė kėrkuar diēka pėr thashetheme, .. http://diplomacia.dk/.../mos-shpif-kujtim-e-mos-u-b-n...

DIPLOMAICA.dk


Albania Press / Shqiperia Press ėshtė faqe informative e pavarur qė ka pėr qėllim ta informojė opinionin...


diplomacia.dk|Par Arlind Nushi
..
14 h · J’aime · Supprimer l’aperēu

Haxhi Kuēi Sipas disinformatave te Avdi Ibrahimit,qe ja ka zakon me genjye e me ju shpifur njerezve dhe shokeve,duke i vra mbrapa shpines miqet e shooket e luftes.Akuzat e tjereve mi hedhe mua se e kam durue dhe duhet me durue hala Avdi pishpirikun.

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Zotčri vertet ke hyrč "lakrave",dhe mua fare nuk me interesojne keto gjčra,sepse per te akuzue,apo apostrofue dikend duhet vertet me pas mjaft argumente,e jo keso tituj te Gazetave,apo mediave te ndryshme qe mjerisht ne Kosovč nuk jan afer realitetit. Pra une te pershendes dhe per keto gjčra merren instanca tjera ... klm

14 h · J’aime
..
Haxhi Kuēi Temsi ,nuk qenke i sinqert fare;Une te bera pyetje se a eshte themelues i vetevendosjes Avdi Ibrahimi,ju me tregoni se ju bera me qeshe.Avdi Ibrahimi ndryshe e mer kete ,apo ju doni ta perkrahni permes heshtjes.Veti te vetvendosjes kur ka qen Haxhiu antar dhe perkrahes i juaji.Dhe pse u largova?Vete Albinin a mos valle ka perdorue fjalorthin time neper metingje e gjetiu !

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Emrush Xhemajli et 1 autre personne
JO NUK ČSHTČ THEMELUES!

14 h · J’aime

Haxhi Kuēi E pse ka deklarue qeni neper keso gazeta te flliqta.Populli po mendon se ky eshte themelues i vetvendosjes,jo ju bashk me Albin Kurtin e shoket e tij.Demantonja keto deklarata horit.Sidoqofte ju falimenderit per kete demantim te shkurter ndaj nje shpiunit ordiner,siq eshte Avdi Ibrahim udbashi

13 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Zotčri ketu une po flas ne emrin tim personal,dhe sa i perket ketij zotrie (Avdi Ibrahimi) une nuk e njoh personalisht si spiunč e as si Atdhetarč...une nuk e njoh fare.

13 h · J’aime

Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
... Populli e din mirč se si čshtč themelue Lčvizja Vetčvendosje, por čshtč diqka tjetčr se qka flitet rrugčve te "qarshisč" e kafiterive!

13 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Lėvizja VETĖVENDOSJE! ėshtė lėvizje politike qė e synon faktorizimin e popullit nė vendimmarrjen
politike nėpėrmjet organizimit dhe mobilizimit tė tij. Lėvizja VETĖVENDOSJE! angazhohet pėr ndryshime
rrėnjėsore shoqėrore dhe politike, duke u mbėshtetu...Voir plus

13 h · J’aime

Temsi Semi · Ami(e) avec Emrush Xhemajli et 1 autre personne
. Aktivist i Lėvizjes VETĖVENDOSJE! nuk mund tė jetė individi qė ka marrė pjesė nė akte
komprometuese, qė i cenojnė parimet dhe dokumentet themeltare tė Lėvizjes VETĖVENDOSJE! Si
akte komprometuese njihen veprat nė vijim:

a. Bashkėpunimi me shėrbime inteligjente/informative tė huaja, si dhe me forca ushtarake,
paramilitare dhe policore tė huaja, qė kanė ushtruar ose qė vazhdojnė tė ushtrojnė dhunė fizike dhe
psikologjike ndaj qytetarėve;
b. Pėrfshirja nė keqpėrdorim fondesh publike dhe nė akte korrupsioni institucional;
c. Pjesėmarrja nė aktivitete dhe mbrojtja e ideologjive fashiste, naziste dhe tė tjera qė ngjallin ndjenja
raciste.

13 h · J’aime

Haxhi Kuēi Statusin e keni per mrekulli,por duhet zbatue ne veper.Po ky pisdar po deklarone se ne uēk eshte inkuadrue qysh ne fillim,po genjen sa eshte i madhe.Komandanti tij Ruzhdi Sraramati me ka tregue se ne njesin e tij eshte kyq me 12 qershor 1999 mbasi ka perfundue lufta.Ky e larteson veten kinse pushka e tij e ka debue serbin nga kosova,bre zoti e vrafte dilingjin ,genjeshtrin ma te madhe qe ka lind kjo toka jone.

13 h · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form   Lun 15 Déc - 11:36

Aujourd’hui
Temsi Semi
04:10

Z,Kuqi pasi qe mblodha ca informata mbi te kaluaren tuaje,e pashč se qenkeni njč njeri mjaft konfuzč,analfabetč,dhe jo edhe aq i pastčrt ne aspektin kombčtar dhe me gjčrč.Andaj me kaq me ju mund te perfundoje.

Aujourd’hui
Haxhi Kuēi
09:10

ēka ju dogji zotri,mos je ne shoqeri dhe ne konak me Avdi Ibrahimin e Reshat Badallen e ma rrofsh zyzen e bythes.Po ti qenke ma mut se mutat,zoti ftyren te marrofte.Me trego se ēfare informata paske gjete per mua .Hajde ja fusim si burrat o jurist e ta dhefsha juristin.
Ka morre aso informata,qiti faktet.Mos deshte te me nxisish te behem argati juaj.Hajde haptas dalim dhe shkruajna.Tani pergaditu bashk me Avdi udbashin e Reshat Hamamin,se qesi muti qenke.


A e di se daja jot Besim Ndrecaj e ka pas shok Avdi udbashin,

Temsi Semi
09:42

O Haxhi Kuqi as qe due me te njoftė!
Dhe zgjidhė fjalorin se Franca nuk ėshtė edhe aq e madhe.Kesi sahanlepirės e gabelėsh te Beogradit ne nuk qajm koken fare.po nvyll gojen se une nuk jam as R.Batalli e as A.Ibrahimi ki kujdes se une nuk flas shumė, dhe me kaq . Ti ne drejtimin tane e une ne timin,sepse me ju nuk me lidhė asgjė,as kombėtare e as profesionale e njerzore.


Aujourd’hui
Haxhi Kuēi
19:19

Baju more bajat,mendova se je njeri,por ato fjalet e tua prekse qe me the se sjam i paq ,po te duken fjale te burritKam kalue si ju e si Avdiosat e Badallajt e Albinat me mijera.Ai qe kam qen jam ende,me njeh qyteti im se kush kam qen.Ai njeri qe mirret me fjalet e udbashave ,une sja rrasi.Per me rreh shpiuna e tradhetar nuk me jet marka.Por me pas dite se ka kaq shume qena shqiptaria kisha dite se si ua kisha kerthye.Une kam me qindra mesazhe qe kam shkembye me vervendosjen.Kur keta dy shpiuna jane kyq bashk me kryekriminelin jam largue nga vv.Ma mire se une kurr ti se njeh VV.Te gjithe bijt e isha shpiunave dhe funkcionarve shqiptar.Edhe kesaj kam per tjua gjete penecilinen mbaje mend.Vetem ti me qen jurist kurr jo,pos e paske marr qashtu me njoftesi.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: