AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Pergjigje Avdi Ibrahimit ne gazeten Diplomacia dp

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Pergjigje Avdi Ibrahimit ne gazeten Diplomacia dp   Ven 12 Déc - 18:05

Se pari juve redaksi ua shoh tjete te madhe se si keni aftesi qe shkrimet e Avdi Ibrahimit dhe Reshat Badalles tua botoni pa kurrefare argumente.Per keto dobesi qe mi beni ju me dashje,apo nga dhuna e ketyre ,e keni per obligim qe ta sqaroni faktin ne çfare arsye ua botoni shpifjet e ketyre dy UDBASHAVE ?

Pergjigje Avdi shpiunit nje shpifes i persosur


Avdi asgje nuk tu kam shpifur,por ti kur mua je mundue qe te me qesish ne kurthe tek serbet,dhe ate disa here,ja ke bere edhe kurthen te ndjerit Bajram Kurtit.Po flasi sipas deklarates se birit te tij,qe me tregon pa pasur gje baba na vdiq.
Per tjeter kend nuk kam thene as dhe nje fjale se kane gishte ne helmimin e profesorit.

Ti qen nuk pranone asgje,as qe kemi bere shoqeri me juve as qe kemi qen tek shoket e tu.
Nese ke bere aktpadi ne gjykaten e Prizrenit ,po genjen o qen i poshter,po te keni argumente do te me kerkonte interpoli.
Kam kerkue ne Hage qe te ballafaqohemi ne banken e akuzave ,por me thane se ju shqiptaret ishit shpifesa te mrekullushem ndaj njeri tjetrit pa piken e fajit.
Ti more qen edhe vete ke deklarue se je themelues i levizjes Vetvendosjes.Por para dy diteve fola me vetvendosjen dhe e demantuan deklaraten tende rrugashere.

Ja fb im ku populli mundet ta vertetone se ti je nje genjeshter ordiner qe genjen se ti je themelues i levizjes se Vetevendosjes.

Une vetem me fakte foli o udbash i poshter,o shpifes majmuni.

http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3629-vv-ja-demantone-genjeshtren-e-avdi-ibrahimit-kinse-e-ka-form?highlight=vv+demanton+avdi+ibrahimin

O qeni serbise,ti ke bere atentat edhe ne shokun tend te luftes,ne Bashkim Hoxhen.
Ti o qeni serbise,ja ke fikur dritat ne koridorin e TMK es ne Prizren ,shoqes se luftes Rajmonda Maleckes.Ti e ke burgosur kete vajze bashk me eulexin ,e cila ka vuajtur bur pa asgje ne shkup.
O Avdi qeni,ti me ke shti ne doren e Millan Shipkes.
Ti me ke marr nga shtepia ime ne kohen e luftes dhe me ke que me pa motren tende ne Krushe te Madhe a jane shendosh e mire.More hedepsez,ti deklarojshe se nuk kemi ba shoqeri as me Aziz Morinen,dhe Fatmir Lima deklarone se nuk ka thene se sherri Avdi Ibrahimit nuk me ka marr ne lufte.

Ja çka deklaron Aziz Morina ne telefon per ty o qeni poshter i serbise,ti mundohesh qe te zezat e tua dhe te Reshat Badalles te mi hudhni mua por kote e keni edhe pse e keni krahun e fort nga serbia ua dhi ne ta.


Biseda ndermjet meje dhe Aziz Morines,qe e pranone se te kam prue ne oborrin tim dhe te kam thene hajde arsyutohu tek Fatmir Lima,dhe une te dali i paq se nuk kam lidhje me udbashllakun tend.

Ja o qeni serbise Argumenti i gjalle.E ti o qen,qite fakte si une.

youtube]7R8jTyVRN7c[/youtube
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Pergjigje Avdi Ibrahimit ne gazeten Diplomacia dp
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: