AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diēka po perzihet hesapi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diēka po perzihet hesapi   Ven 19 Déc - 12:21

Tė gjithė ne, anėtarėt e lėvizjes “Vetėvendosje”, me pėrkushtim tė madh i lexojmė dhe i studiojmė veprat e shkruara tė Ukshin Hotit, dhe ato si mėsime bazė, tentojmė t’i aplikojmė edhe nė praktikė. Nė bibliotekėn e lėvizjes, i kemi tė gjitha veprat e Ukshinit, dhe ato konsiderohen si literaturė obliguese pėr ēdo anėtar.. “ – tha nė vazhdim tė fjalimit tė vetė tė rastit, Albin Kurti.
https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/743101729117496?comment_id=743215475772788&offset=0&total_comments=41&notif_t=feed_comment_reply


Kujtim Kurti, triste

Ne vitet 1998-1999......krimineli serb Sllobodan Millosheviē kishte rralizuar planin sekrete ne bashkpunim me Mahmut Bakallin,Adem Demaqin,Ukshin Hotin,Muharrem Ismailin dhe organizates Opus-Duo nga Vatikani,qe Kosoven ta bejn pjese te Serbis,me qellim qe te justifikohen para NATO-se per ndalimi e bombardimeve kunder Serbis...

Pasi qe ky plan i Millosheviēit nuk u rralizu nga CIA , keta bashkpuntor te UDB-se u rehabilituan....

Muharrem Ismaili,Ukshin Hoti,dhe Mahmut Bakalli u sistemuan ne Beograd ne maj te vitit 1999,ndersa Adem Demaqi mbeti ne Prishtine,dhe ne vitin 2004 u shperbly me nje ville ne Sarand nga Muharrem Ismaili.

Sllobodan Millosheviēi filloi te flistet per kete plan sekrete ne gjykaten e Hages,por kjo nuk i konvenoje organizates Opus-Duo te Vatikanit dhe CIA-se,prandaj u eliminua fizikisht....

Historia vonon , por ajo kurrė nuk harron...

J’aime · · Partager

Mehmedali Jashari et 20 autres personnes aiment ēa..


Kujtim Kurti Enver Spahiu....

Kujtim Kurti Haxhi Kuēi....

Haxhi Kuēi Kujtim Kurti nese sipas teje paska qen keshtu,atehere ma mire mos egzistofte ma kombi shqiptar.Kujtim sa per Vatikanin ,nese e njeh mire italishten.Per me marr ma teper informata,e kam nje mik te fort te Vatikanit e te tregone ma gjersishte.Ma rikujtove qeshtjen e Hitlerit,kur neper shkolla na mesonin se ai ishte i vdekur,por ne fund ndryshe historia na doli,i gjalle ne Argjentine.Vertete eshte per tu habitur,se si Demaqin nuk e ngucen midis prishtines?!!Albin Kurtin ashtu si zavendes te Demaqit si perfaqesuesa polituke te uēk es!!!Nese Isa Mustafa ka qene kuader i Rrahman Morines atehere edhe Muharrem Iasmaili ka qen asi qulli,sepse ka qen drejtor i bankes se kosoves dhedrejtor i fabrikes se armotizatoreve qe e ka pasur banesen tek qafa e qendres se studenteve,karshi Rexhep Balidemes.

Kujtim Kurti Haxhi Kuēi keto jane fakte....

4 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuēi Kujtim,njerherit jeni i vetmi shqiptar qe jeni ka ja qitni per ledine te gjitha te zezat e tradhetareve.Nese populli deshirone te lirohet nga dogmat e ketyre njerezve,duhet tju perkrahi sa ma pare.Ftoje qe miku im italian tju sqaron ma teper per qeshtjen e Vatikanit;i nderuari Pa Mu

Haxhi Kuēi https://www.facebook.com/pa.mu.31
Pa Mu

Photo de Pa Mu.
Pa Mu
Ami(e)Amis

Universitą degli studi di Trieste

1 ami(e) en commun..

4 h · J’aime · 1 · Supprimer l’aperēu

Niman Blakaj kujtim sinqerisht po te pyes a munesh me gjet nji shqiptar qe nuke koka kan shpijun i serbis sepse sipas matematikes tane po del se tan shqiptart kokan kan bashkepuntor te udb dhe sherbimeve sekrete serbe

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, ti je nje kafshe e poshter more fllixhan me quajt Ukshin Hotin bashkpuntor te Millosheviqit eshte tmerr more Narkoman ti je diler i Droges edhe je Callboy ne Amsterdam qe shitesh per Homoseksuala!!!

Sabrit Gashi Komentues te nderuar ,ju lutem pa fyerje secili ka te drejte te shpreh mendimin e vete ,por Kujtimi eshte nje djale shume i mire dhe i ndershem ,besa eshte nje njohes shume i mire ,ndoshta ne mundem mos te pajtohemi ,por faktet flasin vete ,ketu nuk du me I dhene te drejt vetem kujtimit ,por secili qe ka argument per vetembrojtje le ta thote ,mos te harrojme se historia po na perseritet duke i besuar njerezve bile duke i bere edhe mite kjo eshte e dhimbeshme te nderuar

Rustem Remi Peja Sabrit Gashi, ti mesues na u bere a ik more mos na lodhni fakte qenkan me fye atdhetarin Ukshin Hoti a ik more se edhe ti qenke qelbsir si ky pederasti Kujtim Kurti

Sabrit Gashi Jo i nderuar Rustem gabim e ke ,ne qoftese ashtu mendon ,kjo nuk eshte mjet komunikimi dhe si duket nuk tu permend emri yte permes juve

Rustem Remi Peja Ik ik mos na trego ti se a jam gabim se me soin e juaj edhe Kujtimit nuk e meritoni me komuniku ndryshe sepse jeni qelbsira te pafund!!!!

Mehmet Ismaili Vertet je qelbsir ti obir shkine .........

Lirim Gashi Kujtim Kurti ti dhe Haxhi Kuēi jeni udba vet dhe tė gjithė ata qė ju pėrkrahin janė fundrrina e shqiptarisė. Veē ti po del me qen i mirė bre facen e shkavit mos e lafsha pa ta qi bre gjakprisht njeri. Spo t vjen turp Ukshin Hotin me marr nė goj bre bir qeni bre pėrbindesh. Ti je ma i zi se Rrahman Morina vet o pis mashkull o qyqar i kalbt.

Lirim Gashi Maje mend kėt dit dhe kėt facėn time o Kujtim Kurti bre shkavell i prisht.

Lirim Gashi E ti Haxhi muti e njejta vlen pėr ty.

Lirim Gashi O ju komentus tjer nese keni pak gjak shqiptari vetem ni pikė, mos leni send pa bo veq me m tregu ku jetojnė kėto qelbėsira.

Kujtim Kurti Haxhi Kuēi....analizoj intervistat e Sllobodan Millosheviqit ne gjykaten e Hages,ai disa here para gjyqtarve nderkombetar ka argumentuar me fakte takimet sekrete me Muharrem Ismailin dhe Mahmut Bakallin...

Te gjitha keto jane live ne Youtube....

Kujtim Kurti Sabrit Gashi....gjate gjithe historis se UDB-sė eshte vepruar qe kundershtaret e tyre politik kur i kan vrar direket ose ne parapsken gjithmone i kan publikuar ne mediat televizive te Serbis,qe te krenohen me politiken e tyre qe kan vrara me arsye ne terrorrist Shqiptare...

Keshtu ndodhi edhe me familjen e Adem Jasharit,mbas vrasjes lajmi se pari u publikua ne Serbi pastaj u informuan edhe mediat nderkombetare...

Pra,Ukshin Hoti eshte gjalle dhe jeton ne Beograd,se po te ishte armik i Serbis,ata do ta kishin vrar sikur Adem Jasharin.

Faktet po flasin vet

2 h · J’aime · 2
Mimoza Hoti Lirim Gashi nė Amsterdam e paskmi ketė gjenaze.

Green Scout Syli Morina kerkah sje hiq. Lexo mire nese se merr vesh ta perkthej.

Naser Palushi Idiot, shpifės, antikomėtar, i paguar, shėrbėtor... Shko nė RRS...

Green Scout Ukshin Hoti ?! Ai eshte vra nga serbet I nderuar.

Arton Gojēaj Mej than Ukshin Hotit shpijun e tradhetar eshte njesoj si mej than dikuj qe millosheviqit patriot shqiptar.Mos ja futni kot burr se pse dikush muj me ja fut kot qe filan fisteku ishte spijun ateher zduhet me marr fill per te vertet .Ne duhet tu thom faliminderit pafund Amerikes dhe fuqive te mdhaja qe e ban kosoven shtet,se pa mbrojtjen e tyre do ishim nje hiē sot!

Mimoza Hoti Syli Morina Lirim Gashi
Ketij far psikopati ju paska merzit jeta po m'doket

Rustem Remi Peja Ky Kujtimi eshte Narkoman qe shitet tek Homoseksualat ne Amsterdam kjo eshte e vertet e kam nga disa miqe qe jetojn ne Amsterdam edhe e njohin ket qelbsir!!

Lulzim Shabani Mos ja zin emnin edhe ni her Ukshin Hotit se nuk e ki ne terzi punen

Erli Balaj Cfare lidhje ka Opus Dei nje levizje kishtare e Kishes katolike me Kosoven?!

Haxhi Kuēi Ukshin Hoti eshte i pari qe ka themelue FARKUN.

Naser Palushi Haxhi Kuēi, a ke lexuar dy rreshta nė jetėn tėnde pėr Ukshin Hotin? A ke lexuar dy rreshta tė shkruara nga Ukshin Hoti?

Rustem Remi Peja Nuk i kuptoj nje pjes te miqve te mi ne Facebook qe e kan ne listen e friendsav ket qenje te poshter si Kujtimi apeloi miqesisht te gjithė miqet e mi largone nga lista ket idiot se nuk ja vlen me e pas ne list te friendsav soin e ti!!

Agron Tolaj Kom pa te pa verteta tė ndryshme ,tė niveleve tė ndryshme,por ma e ULET se kjo nuk kom pa kurrė,1997,jom ra ne Burgė, pėr formimin e Uēk, dhe ska pas kosova sekret qė se kam dit as ate kohė,dhe deri sa e kan mar Kriminelat e Arkanit, tė madhin Ukshin Hoti,dhe tash nuk dihet per fatin e tijė,Une kam qen rregullisht nė tė njejtin Burg, dhe ma shum edhe nė tė njejten Qeli,kurr kush se ka thirr per plane tė tilla, po edhe po ta kishin thirrur, Ukshini ka qenė Zemra e Kombit, dhe as ma TRIM dhe as ma Intelektual, ska pas kurr Kosova, e mos fol o burr pa lidhje, edhe nese dikush te ka thon ,Logjiko pak se kush po te thot, i cilit nivel ėshtė ai njeri, ku ėshtė Qėllimi tij, dhe mos bje ne ksi Gracka, se bukur shpesh po ja fut Kot, dhe tash na ke detyru me bo njė hetim ndaj teje, vetem kujdes mos i njyllos Kokat Kombėtare.se Ukshin Hot kurr mu Nona Shqitare nuk ka lind as nuk do te lind Kurr.

Agron Tolaj Vallahi mar Kujtim Kurti kom pa shkrime e foto tuajat, boll,nuk me kan bo shum pershtypje se edhe skan qen aq me Peshė, por Turp ma te madh ska per ty si me folė per Ukshinin ti po na kallxon a jeton ne Beograd a qka, bash ti po verteton se po bon propaganda anti shqiptare, dhe krejt kto jon nga ndonje sherbim sekret SerbeØ, po studijoj pak ma shum sendet o njeri ose ik krejt nga bota Shqiptare, meru me Moldave e me Spanjolle si po Pozohesh me tu e mos gabo mu me u mar Me burra Kombėtar si Ukshin Hoti, ma mir kish qen shum per ty.

Haxhi Kuēi Naser Palusha,mos kce si miza ne balte,ēka ke me mua?Po te dija sado pakes diē per tradhetin e Ukshin Hotit pa ja shkrue te gjitha nuk e kisha lane,por nuk di as qe kam ndegjue diēka.Ma pare lexo e shkruaj.Une pa fakte nuk i shkruaj dikujt,e as per Ukshinin nuk kam shkrue diēka.Nese gjen diku qe shkruava mi perserite e mos kce si knusi.Sa per Avdi Ibrahimi,Reshat Badallen,Adem Demaqin,Mahmut Bakallin ,Fatmir Limen,Rexhep Qosiqin,Uke Bytyqin,e shume komandanta te uēk es mundem me shkrue se kam pasur biseda.


Niman Blakaj o shok te fb apo miq te fb ju lutem mos u merrni me shkrimet e kujtimkurtit ky njeri nuke asht shqiptar edhe nese flet shqip ky asht bashkepuntor u udb dhe kgb andaj qellimi i tij asht te dezinformoj opinionin puplik shqiptar krejt kto qka thot ky jan rrena te tija shpifje prej nga ma te kqijat qe ekzistojn sipas tij te gjith shqiptaret qenkan spijun te serbis deri me tani nuke ka mbet asnji figur publike shqiptare si ne kosov ashtu edhe ne shqiperi pa e njollos

Haxhi Kuēi Kujtim Kurtin e kam ne shoqeri,gjere me sot ēka ka shkrue te gjitha i kane dale si te verteta.Por sa per Ukshin Hotin,une tani e pashe qe e ka qite,nese ka fakte ndaj Ukshin Hotit le ta tregon te verteten.Une nuk kam fjale as fakte kundra Ukshin Hotit.Nese ,sipas Kujtim Kurtit eshte gjalle Ukshin Hoti ne serbi,atehere duhet interpoli nderkombetar ta beje gjetjen e tij.

Niman Blakaj o hagji kuqi nese ti thue se keto qka po thot kujtimi jan te verteta ateher po del se kujtim kurti asht puntor i sherbimit sekret serb sepse vetem nji udb i serbis mundet te ket krejt keto informata qe ti u beson per te verteta e per mua ma shum se gjysma e tyne jan rren a dhe trillime te kujtimit

Haxhi Kuēi Ju Naim po thoni se gjysma e ketyre fjaleve jane te pa verteta,dmth,sipas jush se paska ketu edhe te verteta.Une as juve as Kujtimit as Ukshinit nuk mundem ti them se jeni udba e serbise,se shpifja eshte e rende.Nuk kam te drejte ti shpifem dikujt pa ju njohur me rrenje,apo siq thone pa me ngrere nje thes kripe me juve.

43 Niman Blakaj hagji i kam percjell rregullisht te gjitha shkrimet e kujtimit sipas tij gjer ma tani asnji shqiptar si ne kosov e as ne shqiperi nuke koka buurr dhe atdhetar po te gjith qenkan spijun te udb ateher vetevetiu lind pytja ky kujtimi ose asht i smut mental dhe ia fut kot ose asht udbash dhe i i din te gjitha

Haxhi Kuēi Naim,nuk duhet me ofendue kerkanin,nese ka argumente kerkoja.Nuk ka kush qe dikujt ja humbin meritat,edhe pse mundohen me ua vjedhe juve apo mua apo Kujtimit.Nga ēdo fjale del ,diēka e re do te lindi.Shume te verteta ne kete bote jane mbyllur,e varrosur,te presim ma tutje.Por nje ta dini se pa luften e kunderthenjeve nuk ka kryqezim,apo mbarsim.

Niman Blakaj o hagji kuqi po te kuptoj por nuke asht e mundur qe gjat gjith historis ton qe te gjith burrat e kombit sipas kujtimit kokan kan spijuna

Haxhi Kuēi Naim,i dini edhe ju gjerat me duket,per kete te tregova mos te gullfojm,se diēka ka ne vorber.Por pa deshmitar e fakte as gje nuk duhet te ngurojm,vazhdojne me tutje theshe themet,ndoshta diēka do pjelli.Po presim.

Kujtim Kurti UDB serbo-qetnika ekziston qe nga viti 1824 e cila ka angazhuar mijra shqiptare deri me tani ne kontribojne per interesat e Serbis qetnike...

Te gjithe armiqet e vet UDB i ka likfiduar dhe familjen e tyre i ka burgosur gjithmone deri sa jane zhdukur te gjithe,kete e ka treguar historia jone e dhimshme...

UDB-ja Ukshin Hotin e ka shkolluar ne HARDWARD qe ta angazgoje me vone ne formimin e grupeve ilegale per ta paraqitur serbin si pushtues,qe me vone keto grupe ilegale te futen ne kurth dhe te eleminohen,qe pastaj serbia te justifikohet para botes se eshte duke e luftuar terrorrizmin shqiptare ....

Ukshin Hoti gjithemone i ka sherbyer TITOS dhe vllazrim-bashkimit,ai kurr ne jeten e tij nuk ka rreh dhe nuk ka vrar asnje serbe...

Ukshin Hoti sot jeton ne beograd,me gruan e tij dhe dy femije...

Kush ka nostalgji per agjentin e UDB-se Ukshin Hotin,mund ta angazhoje kryqin e kuq ose BUBA Morinen,gruan e Rrahman Morines,dhe mund ta zbulojne identitetin e sotistikuar te Ukshin Hotit.

Qeveria e Kosoves asnjehere nuk ka ber kerkes ne interpol per ta kerkuar Ukshin Hotin,sepse ata e dijn se Ukshini eshte gjalle ne Beograd,prandaj emrin e tij e perdorin si Legjend per perfitim te votave partiake....

18 min · J’aime
Haxhi Kuēi Pajtohem plotesisht me juve,po e presim se ne cilen gazete po shkruan se Ukshini eshte gjalle.Une personalisht kam shkrue me Erleten,bijen e Ukshinit dhe me ka thene se disa serb i kane dhene informata se Ukshinin e kane vrare serbet,dhe e kane varrosur ne pereferi te Pejes,a ti besoj bijes se Ukshin Hotit?Ndoshta eshte e vertete,por kjo qeveri e jona po shune,pse me tregoni?

Niman Blakaj o hagji burri a po e shef qka deklaron kujtimi ky si te thash nese asht e vertet ajo qka thot aj ateher ky merr informatat nga shefi i tij i udb

Niman Blakaj sidoqft hagji te pershendes pata kenaqsin me shkembye mendime me ty

Kujtim Kurti Haxhi Kuēi dhe Niman Blakaj,komentet e juaja u larguan,sepse nuk kan asgje lidhje me kete teme qe po diskutojme...

Nuk kam nevoje per sekretar dhe kronist,faktet i mbroje vete...

Pa keqkuptime!

Kujtim Kurti Ridi Smajli....
Kujtim Kurti Sazan Papraniku....


Kujtim Kurti Ardjan Causholli....

Haxhi Kuēi Naim,flm shume,edhe une kam lexue ne gazetat e kosoves qe Ukshini eshte gjalle,a tju besojna gazetave,duhet interpoli te ndermarri hapa,apo kryqi i kuq nderkombetar,por as ketyre nuk u hane palla per popullin tone,nga pervoja po e them.Po te kane mundesi do te na gelltisin si nje kafshat te bukes.


Kujtim Kurti Enver Spahiu....

10 min · J’aime
..Kujtim Kurti Besim Rugova....
7 min · J’aim
Kujtim Kurti Afrim Zeqiraj....

7 min · J’aime
Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diēka po perzihet hesapi   Sam 1 Aoū - 8:38

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diēka po perzihet hesapi   Sam 1 Aoū - 8:39


 • 1 décembre 2014, 14:14 · J’aime · 3
 • Fatmir Seferi kujtim kurti mos haro se dihet mirėfilli se Ukshin Hoti ishte banorė i njė treve, e cila nė fillim tė vitit 1990 u bė vatėr rrezatimi pėr gjithė Kosovėn, sepse pikėrisht nė afėrsi tė Rahovecit e Krushės sė Madhe, nė Brestovc, u bėnė lėvizjet e para pėr demokraci, ku nė njė demonstratė tė mbajtur nė kėtė fshatė (mė 27 janar 90) u vranė katėr tė rinjė: Nesimi Elshani nga fshati Nagavc, Agron Fetahu nga fshati Celinė, Hilmi Krasniqi nga fshati Hoēė e Vogėl dhe Halim Hoti nga fshti Krushė e Madhe, si dhe u plagosėn 19 tė tjerė. Ukshin Hoti, nė shkurt tė vitit 1992 (nė dy vjetorin e vrasjes) duke u vu nė krye tė njė mase banorėsh tė kėtij rrethi niset pėr t’i nderuar me njė homazhė martirėt e vrarė, por, policia serbe, duke e trajtuar kėtė veprim si provokacion, ua zė rrugėn dhe kėrkon qė tė tėrhiqen, por tė njėjtėn gjė e kėrkon edhe Ukshin Hoti, ndėrkohė policia i vė nė pėrdorim armėt e zjarrit, dhe me kėtė rast plagosin njė student nga Krusha e Vogėl. Pėr kėtė akt tė guximshėm, Ukshin Hoti do tė dėnohet me dy muaj burgim, tė cilin do ta mbajė njė vit mė vonė, nė mars - prill 1993
  21 décembre 2014, 14:45 · J’aime · 2
 • Fatmir Seferi kujtim kurti tregoj faktet se ukshin hoti osht gjal me familjen e vet ne beograd
  21 décembre 2014, 14:46 · Modifié · J’aime · 1
 • Kujtim Kurti Fatmir Seferi...

  Fatmir Seferi....ty me te pas interesu ku ndodhet Ukshin Hoti,kishe humumtuar dhe e kishe gjetur,por ty nuk te ka interesuar asnjhere....

  Prandaj,mos na shit ketu patrotizem tallava....
  21 décembre 2014, 16:26 · J’aime · 1
 • Sazan Papraniku ...djali i ZH.R.ARKAN keto dite tha:"...babai im asht i gjalle dhe pike !"
  21 décembre 2014, 20:00 · J’aime · 2
 • Sazan Papraniku ...dhe dikush tjeter tha: "...prandaj edhe CECA po kendon lirshem dhe si serbe nuk ka prishe divorcin pas" vdekjes-vrasjes" sepse nuk pame -varrim..."?! ,kjo dicka kupton si konturė...
  21 décembre 2014, 20:02 · Modifié · J’aime · 1
 • Kujtim Kurti Sazan Papraniku.....kuptohet kjo pune.....pasi qe qdo sherbim sekrete para se te angazhoje nje informant apo agjent qe te sherbej per interesat strategjike te atyre.....ju caktohen kushtet e punes si dhe shperblimet qe do ti marrin nese ata e rralizojne nje plan te caktuar strategjik....

  FBI,NSA apo CIA e kan me ligj te garantuar identitetin e dyfisht te nje informanti qofte ai amerikan,apo shtetas i huaj,ju garantohet me ligj ky identitet i dyfisht,qe ekziston nje sektor i caktuar qe merret vetem me kete qeshtje....

  Vete fakti qe Ukshin Hoti eshte angazhuar nga UDB qe te studjoje ne HARDWARD ne univerzitetin me te shtrenjt ne bote,nuk do shume logjike te zberthehet se ai qe nga fillimi ka nenshkruar marrveshjen me UDB-ne per perfitimin e identitetit te dyfisht mbas rralizimit te planeve sekrete te UDB-se...

  Po mos te ishte i kekuar Radovan Karagjiq nga haga,kurre nuk do te mund te zbulohej identiteti i tij,pasi qe per kete e kan ditur vetem 2 persona ne UDB,te cilet jane shantazhuar me vdekje nga CIA nese nuk bashkpunojne per te dhen informata per vend-ndodhjen e Karagjiqit....
  21 décembre 2014, 20:12 · J’aime · 1
 • Kujtim Kurti Gzim Malsori....

  Kopjimi i publikimeve pa lejen e autorit denohet me burg...
  21 décembre 2014, 20:50 · J’aime · 1
 • Gzim Malsori E dii,po pergjigjen nuk na dhen,tash a eshte i vdekur a po gjall?
  21 décembre 2014, 21:06 · J’aime
 • Kujtim Kurti Gezim Malsori

  Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
  21 décembre 2014, 21:10 · J’aime · 1
 • Gzim Malsori Ndoshta une nuk kam guxim po plot kah qe kan edhe shkoj,ndoshta edhe e marrin pergjigjejn atje,po ti mos ik prej temes pergjigjen prej teje deri dje 100% i vdekur na dha edhe dosjne me numer sot 100% i gjall,kshtu nuk besoj qe ja vlen me komentu,se plot komente te tjerv pi shly kur nuk po keh pergjigje ose qe pot japin fakte.
  21 décembre 2014, 23:07 · Modifié · J’aime · 2
 • Kujtim Kurti Gezim Malsori

  Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
  21 décembre 2014, 23:07 · J’aime · 2
 • Agim Malsori Kujtim Kurti; Po ti para ca kohe thoje me bindje te plote qe Ukshin Hoti eshte i vdekur, tani thua i gjalle... Cilen ta besojm? Ate me numrin e dosjes per varrin apo kete qe eshte gjalle?
  22 décembre 2014, 09:01 · J’aime
 • Kujtim Kurti Agim Malsori...

  Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
  22 décembre 2014, 09:05 · J’aime
 • Agim Malsori Po une nuk mund te shkoje aq lehte sa shkon ti o burre, se jane disa gjera qe ti nuk i din... 
  Por ti ne munges te argumentave vetem e kopjon komentin e ben paste pastaj.
  22 décembre 2014, 09:08 · J’aime
 • Kujtim Kurti Agim Malsori

  Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
  22 décembre 2014, 09:08 · J’aime
 • Agim Malsori Perseri me "paste" koment... 
  Po une nuk mund te shkoje me autobus ne nje vend si Serbia, nuk jam si ti une.
  22 décembre 2014, 09:10 · J’aime · 1
 • Kujtim Kurti Agim Malsori

  Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
  22 décembre 2014, 09:12 · J’aime
 • Agim Malsori Ne Serbi do te shkoja vetem me te taku ty, per asnje arsye tjeter...
  22 décembre 2014, 09:16 · J’aime · 3
 • Kujtim Kurti Agim Malsori

  ...gjithmone shkruaje vetem me FAKTE.....100% te sigurta....shko kerkoje ne Beograd ......Voir plus
  22 décembre 2014, 09:18 · J’aime
 • Agim Malsori Po pse o burre para dy muaje na the qe me numrin e dosjes: "xxxxxx" e gjeni varrin e Ukshin Hotit. Nuk kishe fakte ate kohe ???
  22 décembre 2014, 09:23 · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diēka po perzihet hesapi   Sam 1 Aoū - 8:41


 • 3 · J’aime
 • Kujtim Kurti Agim Malsori

  ...gjithmone shkruaje vetem me FAKTE.....100% te sigurta....shko kerkoje ne Beograd ...

  Ukshin Hoti eshte gjalle bashke me gruan dhe dy femijet,me identitet te sofistikuar....
  22 décembre 2014, 09:28 · J’aime
 • Musa Tolaj Kujtim, pse po lunė me ndjenjat e shqiptarėve, pse shpif, pse gėnjen, a tė vjen turp, a frigohėsh ti o i mjerė, pėr shpifje pasi qė tė vėrtetohen shpifjet tua do tė pėrgjigjesh jo vetėm para drejtėsisė por edhe me Kanunė.
  Mos qofsha nė lėkurėn tuaj po shumė shtrenjtė ki me pague, 
  Vetėm diēka tė pshton ty o Kujtim Kurti nese nxitohėsh shpejtė dhe i publikon faktet qė tė bindet ēdo shqiptar. 
  Nese e tregon burimin e informatės sė rremė e dimė ku i ke marrė edhe pėr kėtė jeni pėrgjegjės pėr pėrhapjen e shpifjeve dhe propagandės tė marrura nga shteti armik e popullit shqipėtar, ju dushoheni se je nė bashkėpunim me ta dhe tė kan caktuar pėr veprime tė tilla.
  22 décembre 2014, 12:58 · Modifié · J’aime · 5
 • Kujtim Kurti Musa Tolaj

  ...gjithmone shkruaje vetem me FAKTE.....100% te sigurta....shko kerkoje ne Beograd ......Voir plus
  22 décembre 2014, 14:12 · J’aime
 • Deffo M. Kasto Ku i merr kėto informacione ti ?
  22 décembre 2014, 15:08 · J’aime
 • Agim Malsori Na beje nje status; kur do jesh ne Prizren... Mirpo mos genje tregoje daten e sakte.
  22 décembre 2014, 15:15 · J’aime · 1
 • Isak Selimi Per tgjithe ehe pse une nuk di naj info prej ktyne eshte ok ama Ukshin Hotin qka e perzive me kta tjeret?
  Ti mas qdo nate qe pp flen o pit qorr e po sheh naj enderr po qohesh te nesermen pe shkrun nstatus!
  Herave tjera mos harro me e shkru nalt qe eshte enderr qe e ke pa e dob me e shru qe mos me harru!
  22 décembre 2014, 16:19 · J’aime · 1
 • Xhem Lamallari Baruti I Gjallė ėshtė Baca Uk sepse Jeton nė Zemėr tė Gjdo Shqiptari.Kurse tradhtarėt frigohen edhe nga hija tij. Lavdi tė madhit Ukshin Hoti.  22 décembre 2014, 16:41 · Modifié · J’aime · 7
 • As Strit O kujtim o klloshor ske vend ne kosove veq nhynsh ka ke dal
  22 décembre 2014, 16:59 · J’aime
 • Kujtim Kurti Per patriotat tallava...nje doze te forte....

  ...kuptohet kjo pune.....pasi qe qdo sherbim sekrete para se te angazhoje nje informant apo agjent qe te sherbej per interesat strategjike te atyre.....ju caktohen kushtet e punes si dhe shperblimet qe do ti marrin nese ata e rralizojne nje plan te caktuar strategjik....

  FBI,NSA apo CIA e kan me ligj te garantuar identitetin e dyfisht te nje informanti qofte ai amerikan,apo shtetas i huaj,ju garantohet me ligj ky identitet i dyfisht,qe ekziston nje sektor i caktuar qe merret vetem me kete qeshtje....

  Vete fakti qe Ukshin Hoti eshte angazhuar nga UDB qe te studjoje ne HARDWARD ne univerzitetin me te shtrenjt ne bote,nuk do shume logjike te zberthehet se ai qe nga fillimi ka nenshkruar marrveshjen me UDB-ne per perfitimin e identitetit te dyfisht mbas rralizimit te planeve sekrete te UDB-se...

  Po mos te ishte i kekuar Radovan Karagjiq nga haga,kurre nuk do te mund te zbulohej identiteti i tij,pasi qe per kete e kan ditur vetem 2 persona ne UDB,te cilet jane shantazhuar me vdekje nga CIA nese nuk bashkpunojne per te dhen informata per vend-ndodhjen e Karagjiqit....
  22 décembre 2014, 17:44 · J’aime
 • Bali Qorraj Eh po plot barkun shkollė e paske or filozof!
  19 janvier, 15:23 · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diēka po perzihet hesapi   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diēka po perzihet hesapi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: