AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadar Naftal Qehaja,Pse Demaq nuk te vrane serbet ne PR

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadar Naftal Qehaja,Pse Demaq nuk te vrane serbet ne PR   Ven 19 Déc - 16:41
Haxhi Kuçi Kujtim nuk ta mohoje thenjen tende kur thua se shqiptaret e jugosllavise permes ketyre demostratave tentuan ta mbrojne vllaznim bashkimin jugosllave.Sepse ne demostrata vertete brohoritej,rrofte shoku tito,Kardeli,Kaqusha,Azemi,Remziu,.e tjera parolla..

18 décembre, 2014...02:25 · J’aime

Haxhi Kuçi Prape keta individ ,nje dite kane me mashtrue popullin.

18 décembre 2014, 02:26 · J’aime

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi....po keta mashtrus sot i kemi ne pushtete,per kete pune po diskutojme gjithe kohen.....

Adem Demaqi dhe Rexhep Qosja jane statelit te pushteti,edhe pse gjoja paraqiten kunder,prap se prap hajn ne nje kazan me UDB -ne dhe SIGURIMIN...

18 décembre, 04:25 · Je n’aime plus · 2

Kadar Naftal Qehaja Kujtim Kurti e Haxhi Kuçi , ne nje takim ku isha degjues, ia bera 3 pyetje Adem Demaçit, A mund te me tregosh Pse baca Adem Demaçi 1. Ti kur prishtina mbeti e thate gjate nderhyrjes se NATOs, ju thonje ushtareve e paramiltarev serb 'pucaj jebemti majko' e nuk te vrane, ndersa Bajram Kelemendi e vrane me dy djem mbrenda ne shtepi, edhe Fehmi Aganin e maskuar e gjeten e vrane poashtu, Pse nuk te vrane edhe ty, a u friuguan. 2. Pse baca Adem ke deklaruar pas 3 viteve burgime e marrje ne pytje vec 3 shuplaka ti dhan, kur e di qe 2 muajt e pare jan rrah njerzit deri ne alivanosje shume here, periudha e marrjes ne hetime edhe pytja 3. SI eshte e mundur qe ti edhe Rankovicistet ishin ta vrasin Fadil Hoxhen, ndersa me kete mendim ishe edhe ti. Nuk me kujtohet nje i burgosur slloven ka thene Adem Adem Demaçi eshte puntor i serbeve

18 décembre, 09:46 · Je n’aime plus · 1
..
Haxhi Kuçi Kujtim edhe ky dosti,Kadar Naftal Qehaja ,nuk po te leshone .Kur ja nis me dale e verteta,mire eshte puna.Paska zot ne keto troje me duket qe tani.

8 h · J’aime · 1


https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/741958089231860?comment_id=743134672447535&notif_t=like
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kadar Naftal Qehaja,Pse Demaq nuk te vrane serbet ne PR
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: