AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Selim Nengurra Miku im i ri nė FB, z. Kujtim Kurti

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Selim Nengurra Miku im i ri nė FB, z. Kujtim Kurti   Lun 22 Déc - 14:08Selim Nengurra Miku im i ri nė FB, z. Kujtim Kurti, ti din se sa ke fakte per publikimin tand dhe unė tė pershendes dhe tė perkrah me aq sa mundem tė tė perkrah nga Norvegjia e largėt. Paske ba nji publikim shumė interesant tė cilit publikim unė i besojė sepse gjithēka asht e mundun kur asht nė pyetje shqiptari. Heshtja e pushtetarve , i atyne qė me emnin e Ukshin Hotit nė gojė perfitojnė karier politike nuk asht e rastėsishme dhe padyshim se publikimi yt per mue asht shumė interesant dhe edhe i pritshem, pra nuk mė befason fare. Per shamjet dhe kerrcnimet e injorancės mos u merzitė se ata aq din me ba. Ama kujdes ban se jan edhe tė pabesė dhe mizor nese shofin se ja dalin me gjujtė gurin e me mshef doren. Ty tė pershendes dhe tė Urojė Gezuar Keshnellat dhe Vitin e Ri.
.....................
Kujtim Kurti Pershendetje mik i nderuar Selim Nengurra...

I lexoje gjithmone shkrimet tuaja brilante ne portalin ZemraShqiptare,dhe ate qe 6 vite pa nderprere i kam lexuar dhe lexoje qdo here....

Ke kontribuar per Kosoven me zemer dhe shpirte dhe kontribon prap,dhe kjo me gezon shume qe edhe ne kete moshe nuk ju mungon dashuria dhe guximi per Kosoven.

RRESPEKTE...

3 min · J’aime

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Selim Nengurra Miku im i ri nė FB, z. Kujtim Kurti
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: