AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti, Musa Tolaj....hajdut

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti, Musa Tolaj....hajdut   Mer 24 Déc - 5:56
Kujtim Kurti Musa Tolaj....

Ty asnjehere keto 15 vitet e fundit....nuk te ka interesuar ku ndodhet Ukshin Hoti....nuk ki ber asnje hulumtim qeveritar apo simbolik...

Dhe mbasi po shitesh tani shume patriot me bateria.......shko nxjerri ato 156.000 euro qe i ki ne sparkasse bank,ose shite mercedesin 500 SL,ose shite shtepin me vlere 320.000 euro....

Dhe shko kerkoje shokun tend te dashur Ukshin Hotin .....me identitet te sofistikuar....midis Beogradit.

Nisu tash.....qka po pret.....se boll na shite ketu patriotizem tallava.....blla blla blla...

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884
Kujtim Kurti FItim ÇeKu...

FItim ÇeKu......Voir plus


Kujtim Kurti Xun Çetta....

Ku te dhemb dhëmbi shkon edhe guha...

Mos harro me shenu ne librin tend te ri,edhe takimet qe ti rralizove ne korrik 2014 me agjentet e SHIK-ut ne Prishtine...

Po ashtu.....edhe takimet ne ambasaden jugosllave ne Bern ne vitet 1992-1996....

Historia vonon....por ajo kurrë nuk harron
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti, Musa Tolaj....hajdut
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: