AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti Xun etta....ne ambasaden serbe ne bern 1992/96

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti Xun etta....ne ambasaden serbe ne bern 1992/96   Mer 24 Dc - 5:58

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884Kujtim Kurti Xun etta....

Ku te dhemb dhmbi shkon edhe guha...

Mos harro me shenu ne librin tend te ri,edhe takimet qe ti rralizove ne korrik 2014 me agjentet e SHIK-ut ne Prishtine...

Po ashtu.....edhe takimet ne ambasaden jugosllave ne Bern ne vitet 1992-1996....

Historia vonon....por ajo kurr nuk harron
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xun eta me shikun dhe ambasaden jugosllave   Ven 10 Fv - 13:39

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884
Xun ettaKujtim, mos ma lako emrin dhe mos m bni ftesa n kt mnyer. Kur ka dika si kjo, ma posto linkun n mesazh privat dhe pastaj e di se po krkon ta them fjaln time. Nese vrtet je rrezikuar nga SHIKU, ta gjj ilaqin por mbate veten se mos je vet pjes e ktyre sherbimeve.


Kujtim KurtiXun etta....

Ku te dhemb dhmbi shkon edhe guha...

Mos harro me shenu ne librin tend te ri,edhe takimet qe ti rralizove ne korrik 2014 me agjentet e SHIK-ut ne Prishtine...

Po ashtu.....edhe takimet ne ambasaden jugosllave ne Bern ne vitet 1992-1996....

Historia vonon....por ajo kurr nuk harron
24 dcembre 2014, 09:06Je naime plus1Kujtim KurtiMusa Tolaj....

Ty asnjehere keto 15 vitet e fundit....nuk te ka interesuar ku ndodhet Ukshin Hoti....nuk ki ber asnje hulumtim qeveritar apo simbolik...

Dhe mbasi po shitesh tani shume patriot me bateria.......shko nxjerri ato 156.000 euro qe i ki ne sparkasse bank,ose shite mercedesin 500 SL,ose shite shtepin me vlere 320.000 euro....

Dhe shko kerkoje shokun tend te dashur Ukshin Hotin .....me identitet te sofistikuar....midis Beogradit.

Nisu tash.....qka po pret.....se boll na shite ketu patriotizem tallava.....blla blla blla...
Kujtim KurtiERLETA HOTI

Ukshin Hoti bashke me gruan dhe dy femije jeton midis Beogradit....me identitet te sofistikuar....

Merre vllaun Andin Hoti dhe me nje leje te ministris se punve te jashtme....dhe shkoni ne Beograd tek babai i juaj.....Ukshin Hoti....

Mos harro me marr si deshmitare edhe Rexhep Qosjen,Adem Demaqin dhe Azem Vllasin....se do te ju ndihmojne shume.....ne zbulim....

Nisu....qka po pret....se mjaft na keni lodhur me patriotizem tallava....duke perfituar vota elektorale qe 15 vite....per pushtet te krimit te organizuar dhe korrupcionit...
Kujtim KurtiXhevat Rexhaj,Haxhi Kui,Agron Tolaj Agron Musa Tolaj,Beni Meli Kuci,Enver Spahiu,Afrim Zeqiraj,Bekim Berisha....etj etj...

Agjentet e SHIK-ut....te familjes se Ukshin Hotit nuk mund te me akuzojne per "shpifje" ne gjykatat e Kosoves.....se pastaj juzbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-n ...serbo-qetnike.....prandaj e kan zgjedhur metoden staliniste....HESHTJEN TOTALE....

FAKT.......eshte se agjenti i UDB-se Ukshin Hoti ka punuar gjithmone per interesat strategjike te Serbis qetnike....qe nga studimet e tij ne HARDWARD te Amerikes nga viti 1972 dhe ne vitin 1977 kur ka punuar ne konsullaten jugosllave ne Chikago per te futur ne kuth emigracionin shqiptare ne Amerike ne bashkpunim me Sigurimin e Enver Hoxhes.

Agjenti i UDB-se Ukshin Hoti nga viti 1972 deri ne vitin 1981 ka punuar ne sekretaratin per pune te jashtme ne KSAK ne bashkpunim me dy UDB-shet Mahmut Bakallin dhe Rrahman Morinen,me vone edhe me Azem Vllasin.

UDB-ja asnje here nuk e ka arrestuar Ukshin Hotin per shovenizem dhe nacionalizem,por kjo ka qene vetem nje kamuflazh per ti futur ne kuthe nacionalistet shqiptare te cilet i kan likfiduar neper burgje ose ne zyrat e milicis....ndersa Ukshin Hoti qe kurr nuk ka vrar apo ka rrahur ndonje serb,ka marre medaljet ne prapskene....

Ukshin Hoti sot eshte gjalle dhe jeton me gruan dhe dy femijet midis Beogradit.....kuptohet me identitet te sofistikuar....

Kete ligje te humbjes se gjurmeve e ka qdo sherbim intelegjent,pasi qe rralizohet nje mision athere ai agjent mbrohet ne prapsken me identitet te sofistikuar.....dhe keshtu humben gjurmet....

Kjo histori e hidhur per agjentin e UDB-se Ukshin Hoti....nuk eshte ndonje sekrete......te gjithe bota i dijne keto FAKTE HISTORIKE.....prandaj familja e Ukshin Hotit nuk guxon ta flas....sepse figuren e Ukshinit e perdorin per te mashtruar opinionin Shqiptare per vota elektorale te pushtetit te SHIK-ut.....prandaj nuk ju konvenon te pranojne keto FAKTE per agjentin Ukshin Hoti......prandaj ju konvenon qe te HESHTIN....
29 dcembre 2014, 14:27Jaime1

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti Xun etta....ne ambasaden serbe ne bern 1992/96
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: