AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurtin kercnojne Hotjanet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurtin kercnojne Hotjanet   Mer 24 Déc - 6:01https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884

Kujtim Kurti Edonis Selca...

Kete koment po e postoje qe 2 dite pa nderprere,edhe pse ky gjithe kohen eshte online ne FB....dhe prap se prap nuk ka guxim te debatoje sy me sy ketu para gjithe botes....por shantazon familjen time ne Prizren...

Ja komenti origjinal per agjentin e SHIK-ut Etrit Hoti...

Etrit Hoti......ti nipi i Ukshin Hotit....ti agjent i SHIK-ut.....ti nuk ke guxim ti thuash dy fjale simbolike per axhen tend Ukshin Hoti.....por ti dergove qe 4 dite ketu vetem zagaret e SHIK-ut te ofendojne dhe kercnojne gjithe kohen me fjalor vulgar te qetnikve serbe...

Etrit Hoti....ti je pjese e krimit te organizuar bashke me Azem Sylen dhe Gani Thaqin....ju jeni vegla te UDB-se serbo qetnike.....dhe kete e treguat ketu gjate 4 ditve me zagaret e juaj qe nuk kan guxim te shkruajne me emrat e tyre origjinal sepse ju zbulohen gjurmet...

Ti Etrit Hoti....tregove gjithe botes se anjehere keto 15 vite nuk je interesuar per Ukshin Hotin....ti tregova se Ukshinin e perdorni vetem per perfitim te votave te SHIK-ut....per pushtete te krimit dhe korrupsionit....

Ti Etrit Hoti....qe 4 dite ishe duke i percjellur komentet,por nuk kishe guxim te vije ketu dhe te debatoje sy me sy......por dergove zagaret e SHIK-ut me kercnime dhe likfidime fizike kunder meje....

Etrit Hoti....ti je vetem nje FRIGACAK.....qe te godet vetem mbas shpines......sepse nuk ke guxim te debatosh sy me sy.....se ju zbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-ne serbo qetnike.....

Etrit Hoti.....tani mund ta dergosh ketu edhe zagarin Hashim Thaqi.....por une ta them publikisht para gjithe botes.......se ky status dhe statuset tjera.....do te mbesin ketu sot e 100 vite tjera....

4 h · J’aime
..
Selim Krasniqi Ty po deshka meti qi robt gat e paskan que bile

3 h · J’aime · 6
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurtin kercnojne Hotjanet   Mer 24 Déc - 6:03

Zijadin Hoxha Me se pari po ju kerekoj faleje shokeve te mi masanej po shaj se don me me keresit zemera ..O GJAK PERISHUN PO TY PO U DESHEKA EDHE MIT E SHETEPIS ME TI FARUE E LERE MA BABEN E NANEN TI Q>>>>>A PO KU KE TE DEREJET ME I BA KETO SHEKERIME TI PER UKESHININ >REGJEPIN BACEN ADEM BRE ROBETE E NANES TI Q>>>A shokeve parap po ju kerekoj faleje per fejalorin.Kujtim Kurti Po mos te ishin FAKTE keto qe kam publikuar qe 4 dite per Ukshin Hotin.......agjentet e SHIK-ut......ish-deputeti i LVV Afrim Hoti bashke me dy agjentet Nesim Hoti dhe Etrit Hoti....nuk do te kishin shkuar ne Prizren me kercnu fizikisht baben tim Ali Kurti 67 vjet,por do te kishin shkuar ne polici apo prokurori qe te me akuzojne.....

Por kete nuk mund ta bejne se pastaj SHIK-ut.....ju zbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-ne....serbo-qetnike

Faktet po flasin vet

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurtin kercnojne Hotjanet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: